Чоловік Козеріг і Жінка Терези — Сумісність

Він їй може не сподобатися – чоловік Козеріг жінці Ваг: дуже самозакоханий, ні з ким не вважається. Живе за своїми правилами. Холодний і впертий. Консервативний. Список його недоліків (на її погляд) можна продовжувати нескінченно. Але жінка Терези дуже об’єктивна особа, справедливість для неї понад усе. Тому паралельно вона почне складати список достоїнств характеру Козерога. І так: він надійний. Порядний. Його старомодність, швидше, чарівна галантність. Може, це взагалі називається по-іншому – хорошими манерами? Козеріг розважливий. Рішучості йому не позичати! Познайомившись ближче, вона відкриє ще одну позитивну якість: у нього, виявляється, чудове почуття гумору. Але до цього моменту вона вже нічого не важить, бо закохалася в нього, просто без розуму від мужнього, красивого і вольового Козерога.

А він – він зачарований з першого погляду. Жінка Ваги так розумна, вільна, чудово уклончива і незрозуміла для нього. Манить своєю незбагненністю. У неї маса чарівності, шарму і божественна посмішка. Вона йому подобається, так. Але це не означає, що він буде квапити події. Ні в якому разі! Він буде думати. Йому треба придивитися до неї ближче. Вірніше, це Сатурну (планеті Козерога) треба придивитися до Венери (планеті Ваг). На жаль, ці планети не можна назвати приятелями. Сувора мудрість Сатурна і романтична чутливість Венери погано поєднуються. Якщо Козеріг і Ваги, все ж, будуть разом (любов творить чудеса), то можна з упевненістю стверджувати: вони доклали неймовірних зусиль, щоб пристосуватися до абсолютно різних поглядів один одного. Їх любов, насправді, велика.

Коли чоловік Козеріг і жінка Ваги минуть етап притирання і зважаться на офіційний союз, вони знайдуть прекрасну, хоча часом і не просте життя. Вони обидва кардинальні знаки. А це означає прагнення до безумовного лідерства. Два лідери в одній родині – завжди складно, але якщо один з лідерів Козеріг, складно подвійно. Якщо хтось з них підпорядкує іншого, це буде жахливо і стане початком кінця. Волелюбна жінка Ваги не витримає контролю та постійного диктату, потужного тиску Козерога.

Козеріг ж, підлеглий Вагами, буде представляти собою жалюгідну картину: сильний чоловік, втратив своє «я» – жалюгідний подвійно. Єдиним виходом для них буде своєрідний компроміс, де приспосабливающейся стороною повинна стати жінка Ваги. Не тому, що вона слабша або менш гідна ролі лідера; а тому, що їй, жінці стихії Повітря, легше пристосуватися. Вона більш гнучка, це її перевага.

Але навіть у випадку найбільш сприятливого поєднання гороскопів, Ваги іноді буде дратувати козерожья самовпевненість. Що він ніколи не подзвонить для того, щоб сказати «Я тебе люблю». Що занадто часто повторює: я сказав, так і буде. Козеріг ж буде дратуватися через її звички витрачати гроші на розваги і невиправдану розкіш (з його точки зору). Її нерішучість і безтурботний оптимізм вольового реаліста Козерога теж будуть виводити з себе. Але зате результат цього союзу вражає – два кардинальних знака в одній упряжці завоюють все, чого забажають в цьому житті.

Сексуальна гармонія в цій парі досягається, як правило, не відразу. Він може спочатку здатися їй дуже стриманим. Це відштовхне і одночасно залучить: незбагненне завжди привабливо. Приблизно те ж саме буде відчувати і Козеріг. З часом ця тяга може зростати, вони завжди будуть залишатися загадкою один для одного. Але є й інший сценарій: повна втрата інтересу до заняття сексом з-за нездатності зрозуміти партнера і дати йому те, що йому треба. Як все складеться, залежить від поєднання аспектів Сонця і Місяця, Марса і Венери в їх гороскопах. Але ще більшою мірою це залежить від них самих, від сили їх любові і прагнення стати щасливими.

Союз чоловіка Козерога і жінки Ваг не позбавлений практичність і раціональність – саме на цьому ґрунті так добре сходяться такі схожі один на одного партнери. Але при цьому вони обоє виграють від своїх відносин, допомагаючи один одному стати набагато успішнішими в житті. Чоловік Козеріг і жінка Ваги добре розуміють один одного – вони говорять на одній мові, про одних і тих же речах, і є один для одного мудрими вчителями. Аварії в такому союзі відбуваються рідко, в основному – за непорозуміння. Але, якщо це трапляється, вони розлучаються завжди з образами і лайкою.

Незважаючи на те, що за своїм зодіакальним характеристиками чоловік Козеріг і жінка Терези мають миролюбними рисами характеру, добротою і навіть м’якістю, в парі вони обидва захочуть бути лідерами. Кожен з них буде міцно стояти на своїй позиції, ні за що не поступаючись свого першості іншому партнерові. Для чоловіка Козерога і жінки Ваг сама думка, що вони можуть стати у когось у підпорядкуванні, залежності, нестерпна, і вони продовжують боротьбу один з одним – навіть, якщо обидва при цьому зазнають поразки на всіх фронтах свого життя.

Якщо б ці партнери могли взяти себе в руки з самого початку їх взаємовідносин, поставити себе в один міцний тандем, не суперечачи, а допомагаючи один одному, вони уникнули б більшої частини проблем на своєму шляху. Ніжності і пристрасті у відносини, звичайно, ділові угоди і домовленості не додасть, але ця пара змогла б виробити загальний підхід до завоювання успіху, і виявилася б однієї з найміцніших. Стосунки чоловіка Козерога і жінки Ваг настільки складні і заплутані, що вони обидва навіть не розуміють – що їх утримує один біля одного.

Якимось немислимим чином деякі з таких пар «доживають» до довголіття взаємин, пристосовуючи партнерів до зовсім протилежних звичок, способу життя один одного. Вони, безумовно, заслуговують загального захоплення і поваги, якщо примудряються зберегти свої відносини в спокійному руслі, без відкритих воєн і конфронтацій. При встановленні гармонії таких відносин обов’язково потрібна самодисципліна кожного з партнерів, самоконтроль, в чомусь- жертовність, а піти на це дуже важко і статичною жінці Ваг, і консервативному чоловікові Козерогові. Цей союз потребує набагато більших зусиль з боку обох партнерів, ніж інші зодіакальні поєднання, і тому чоловіка Козерога і жінку Ваг, які успішно і щасливо співіснують разом, можна зарахувати до святих.

Рівновагу в цих нестабільних і дуже суперечливих відносинах встановити можна тільки тоді, коли обидва партнери прагнуть до гармонії. Якщо ж один з них так і залишиться при своїй думці, ніяк не допомагаючи партнерові, то ці відносини перетворюються в борошно, каторгу для того, хто буде підлаштовуватися на шкоду своїм інтересам. Мучеництво, прийняте однією з сторін, не зможе тривалий час утримувати відносини на плаву – вони незмінно розваляться, це – питання часу.


Залишити відгук