Чоловік Козеріг і Жінка Близнюки — Сумісність

Скільки б жінка-Близнюки не намагалася привчити свого коханого-Козерога до особливостей власної натури, їй ніколи не вдасться завершити цю справу до кінця. Адже правляча планета Сатурн наділяє людей, народжених під знаком Козерога, внутрішньої нескореністю. Сатурнианец може робити вигляд, що рухається в тому ж напрямку, що і більшість, однак насправді він буде слідувати розробленим тільки ним плану. Щоб розкусити Козерога, потрібна особлива проникливість, і жінка-Близнюк нею не володіє. Вона бачить тільки те, що хоче бачити, а її обранець-Козеріг не збирається розвіювати її ілюзії.

О, це той ще стратег! Хоч про нього не говорять, як про дамському угоднике, улюбленця протилежної статі, хитрий Козеріг знає багато нюансів зваблювання, які вміло застосовує на практиці. Наприклад, він може зізнатися в коханні на першому побаченні, і перевести все це в жарт, спантеличивши жінку таким словесним легковажністю. Тим більше, якщо ця жінка-Близнючка, якій не чуже легковажне мислення.

З одного боку, вона бачить перед собою чоловіка, який явно зацікавився нею, з іншого – цей чоловік веде себе так, ніби він нічого не втратить, якщо вона зараз встане і піде. Козеріг застосовує проти жінки-Близнюки її ж зброю – не обіцяє нічого конкретного і сам не вимагає ніяких запевнень власної любові. «Що ж це за фрукт такий?» – дивується Близнючка і починає по крупицях препарувати характер Козерога, не підозрюючи, що він міг просто-напросто дурити її.

Козеріг не хоче зайвий раз обпалюватися, починаючи нові відносини, він обережний, як розвідник, упроваджений в штаб ворожої армії. Йому імпонує відсутність у характері жінки-Близнюки стервозності, подобається йому і те, що вона не прагне якомога швидше затягти нового коханого в загс. Але він має перевірити, чи підходить йому темперамент цієї жінки, перш ніж робити серйозні кроки, і він не буде розкриватися перед нею, поки вона не доведе, що її наміри продиктовані не користю. Наприклад, він може поцікавитися, як жінка-Близнюк відноситься до укладення шлюбного контракту. Або ж натякне, що йому світить великий спадок.

Закидаючи вудку, він пильно стежить за поведінкою Близнючки, аналізуючи кожну дію. Цей етап – один з найбільш тендітних на шляху до спільного щастя Козерога і Близнюка, оскільки у своєму прагненні перевірити свою обраницю на чесність чоловік може перегнути палицю. Жінці-Близнюка властива періодична несерйозність мислення, проте вона зовсім не наївна дурненька. Якщо вона помітить, що Козеріг грає з нею, вона або включиться в гру і сама почне прикидатися, або висловить все, що думає про його тактиці «перевірки на вошивість». Все залежить від того, який з Близнюків в даний час знаходиться в активній фазі – поміркований або зірвиголова.

Коли чоловік-Козеріг і жінка-Близнюки починають, нарешті, асоціювати себе як «ми» а не «я і він (вона)», починається медовий період їх відносин, який може тривати все життя, якщо не втрутяться сторонні сили. Під сторонніми силами маються на увазі близькі люди – його і її родичі, друзі, просто знайомі. Справа в тому, що кревні і дружні узи для Козерога дуже важливі, вони можуть визначати характер його відносин з жінками.

Тому, знайомлячись з жінкою, він не поспішає подавати її батькам, доки сам не переконається в тому, що вона гідна його товариства. Близнючка ж дуже демократична в спілкуванні, вона впевнена, що її природна комунікабельність дозволяє з легкістю знаходити спільну мову з будь-якою людиною. Одних людей зачаровує безпосередність і компанійський характер дами-Близнюка, а інші можуть сприйняти її напористість як спробу влізти в душу, сподобатися будь-якою ціною. Якщо рідня і друзі Козерога виявляться другими, їй дуже не пощастило, оскільки він не упустить жодної можливості з’ясувати, як той чи інший близька йому людина відноситься до його другій половинці.

Близнючки доведеться дуже постаратися, щоб захистити своє сімейне щастя від втручання з боку. Якщо вона помічає, що хтось із близьких її обранця упереджений до неї, вона захищає свою репутацію аналогічним методом – буде намагатися звернути увагу Козерога на власні недоліки того, хто мав нахабство відгукуватися про неї погано. Але якщо вона хоча б трохи переборщить зі зриванням покривів, чоловікові це не сподобається. Він може подумати, що вона налаштовує його проти його оточення, що абсолютно не входить у його плани. Але рано чи пізно йому доведеться розставляти пріоритети. Якщо до цього моменту Близнючка встигне переконати його у своїй «благонадійності», Козеріг стане першим захисником її інтересів – як у колі своїх друзів-знайомих, так і в цілому.

Стосунки чоловіка Козерога і жінки Близнюків дуже рідко переходять межі простої зацікавленості один одним. Але навіть при взаємній симпатії і потяг обом партнерам доведеться докласти всі зусилля до того, щоб зберегти стосунки на спокійному, рівному рівні – надто вже різні ці персонажі, щоб тривалий час жити в мирі та злагоді. Свою партнерку серйозний чоловік Козеріг сприймає не інакше, як нерозумне дитя, її ж приверне в ньому загадковість, зарозуміла холодність, під якою вгадується елегантність характеру.

Чоловік Козеріг і жінка Близнюки можуть з запалом захопитися один одним, тому що їх дуже зближує нетиповість характерів, повна протилежність у багатьох поглядах. Але ці фактори можуть стати причиною їх швидкого розставання, тому що тривалий час уживатися разом, намагаючись балансувати на хисткій площині їх відносин, для жінки Близнюків здасться нудним і нецікавим, для чоловіка Козерога – нестерпним і безглуздим заняттям. Якщо цей шлюб стане утворюватися та утримуватися тільки на відносинах «учитель-учень», де партнер прагне, у що б то не стало, виправити свою партнерку, він незабаром з тріском розвалиться. Перший інтерес партнерів одне до одного може змінитися ефемерними, абстрактними відносинами, якщо пара спочатку створювалася на нерівність, матеріальної або будь-якої іншої залежності одного партнера від іншого.

Коли взаємний інтерес один до одного буде вичерпано, кожен із цих партнерів погодиться терпіти іншого біля себе – але не більше того. Чи можливі інші компроміси в цьому цікавому поєднанні? Звичайно, якщо тільки можливо переконати чоловіка Козерога в тому, що його обраниця – волелюбна, розумна, легка і повітряна за своєю природою. Її легковажні, на перший погляд, вчинки йдуть зовсім не від бажання насолити йому, а від її прагнення пізнати цей світ – може бути, і ціною власних помилок. Чоловік Козеріг може втомлюватися від безупинного красномовства своєї супутниці, і це дозволяє йому апріорі вважати дурними всі її витівки.

А між тим, жінка Близнюки може дати своєму супутнику впевненість у собі, сприяти його адаптації в мінливому світі, стежити за його іміджем, забезпечити комфорт в будинку. Вона буде встигати усе і робити кар’єру, і виконувати роботу по дому, тільки б її супутник був задоволений їй, і хвалив іноді. Ці відносини неможливі без самопожертви кого-небудь, в основному «жертвою» виступає жінка Близнюки, прислужуючи своєму великому чоловікові, доглядаючи за родиною. Але чоловік Козеріг повинен пам’ятати, що не можна обмежувати свободу його партнерці, надмірно тиснути на неї, інакше вона легко відмовиться від цих відносин, і буде з захватом наставляє йому роги. Ці партнери абсолютно різні, і їх відносини будуть дуже непростими – але, може бути, в цьому полягає й інтерес їх життя?

Чоловік Козеріг може навчитися у своєї дружини проникати в глибинні смисли книг, характерів або явищ. Він з подивом виявляє, що речі можна дивитися з різних сторін, формуючи при цьому об’єктивну думку про них. Жінка Близнюки швидко освоїть стабільність, вміння міцно триматися на ногах, бути впевненою у собі в будь-яких ситуаціях. Фіксуючи погляд не на відмінностях, а на вигоді їх партнерства, чоловік Козеріг і жінка Близнюки можуть бути щасливими разом.


Залишити відгук