Чоловік Козеріг і Жінка Козеріг — Сумісність

Якщо Козеріг заходить в електричку, де на кожному сидінні вже хтось сидить, він майже на 100% підсяде до іншого Козерогові (якщо він там є, звичайно). Вони відчувають і безпомилково знаходять один одного в натовпі. Як? – Запитайте про це у зірок. Тоді чому досі всі Козероги не побралися? – Напевно, тому, що вони ніколи не закохуються з першого погляду, глибока симпатія і спорідненість душ у них далеко не відразу перероджуються в любов. Причин тому багато; основні – страх цих обережних гордії перед вразливістю закоханого серця і небажання вручати ключі від власної долі в чужі руки.

Але ось вони зустрілися, закохалися, і, після довгих роздумів, офіційно оформили стосунки у присутності численної рідні (для Козерогів це дуже важливо). Яке буде у шлюбі цим впертим, стриманим, сухуватим і цілеспрямованим особистостям з великої літери? Два потужних лідера разом, на всі часи – чи це можливо? – Так, можливо. Вони одружуються, щоб бути разом все життя. Рідко про яких знаках Зодіаку можна говорити з такою впевненістю, ніхто так не передбачуваний (у хорошому сенсі), як Козероги. Так ось: їхнє спільне життя буде довгим і щасливим, схожою на подорож у машині часу із зворотним відліком, якщо, звісно, не втрутиться потужний сторонній фактор.

Чим Козероги старше, тим простіше ставляться до проблем, тим більше веселощів іскриться в їх очах. Дивно, але люди цього знака в зрілому віці отримують більше задоволення від життя, ніж в юності. Ось така дивна у них характерна риса. Кожен прожитий рік додає їм шарму, зморшки майже не чіпатимуть осіб. Зате додасться запалу і вогню в очах. Вся справа в Сатурні і його кармічному вплив, це його панування змушує час текти назад. Козероги не вірять у діда Мороза в п’ять років, але охоче відкривають серця чудесам в п’ятдесят. Якщо в молодості між ними можливі сутички з-за лідерських позицій, то з роками війни двох амбіцій замінить весела мудрість і взаєморозуміння.

Одна з можливих труднощів у відносинах Козерогів їх сім’ї. Щоб не виникло непорозумінь, їм треба знайомити родичів до весілля. Ніхто з них ніколи не відмовиться від близького спілкування з сім’єю, ультиматуми тут неможливі, лише компроміси. Тому треба бути готовими домовлятися, і краще робити це «на березі». У фінансових питаннях між Козерогами панує повна згода: гроші треба заробляти і збирати, розумно вкладати, витрачати на нерухомість, освіта і допомогу близьким родичам. Розбіжності можуть виникати тільки з-за ступеня поінформованості; наприклад, в якому банку краще зберігати капітали, де вигідніше відсотки.

Ще один негативний аспект їх відносин – ревнощі; але не у звичній формі, як у мексиканських серіалах. Ревнощі Козерогів – це почуття власника. Вони багато чого у відносинах зводять до проявів матеріальної сфери. Найбільшим доказом любові вони вважають… оплату страхового поліса коханого або купівлю цінних паперів на його ім’я. Дивно, що їм не приходить в голову сказати один одному: будь зі мною, я люблю тебе, я потребую тебе!

Фізичний прояв їх любові гармонійне і «правильне»; обидва не сприймають патоки красивих слів, але вміють бути щедрими на почуття за зачиненими дверима (о, вони терпіти не можуть демонстрації, навіть скороминущі ніжності на публіці!). Зате щастя володіння багаторазово посилюється, коли вони відпускають себе на свободу з-під суворого контролю. Їх пристрасть – як землетрус, як грізна і прекрасна стихія. Але знають про це тільки двоє Козерогів.

Досить дивний, холодний, безперспективний союз двох Козерогів нагадує, швидше, співіснування за домовленістю. Дві самотності, які погодилися жити один з одним, нічого не намагаються змінити в цих відносинах, і можуть роками «зависати» в їх крижаний голосним порожнечі. Якщо між двома Козерогами будуть виникати почуття – вони лише віддалено нагадують справжню пристрасть. Їх упертість, зведене в ступінь, зруйнує навіть ті позитивні якості, які також будуть присутні в цьому союзі.

Проте, чоловік Козеріг і жінка Козеріг, ціною неймовірних зусиль, можуть побудувати і цілком щасливі відносини, якщо підуть не по дорозі амбіцій, а по шляху взаєморозуміння. Вражає, але рідкісні пари Козерогів погоджуються на зміни у своєму житті, хоча вони несуть їм тільки позитивний результат. А все тому, що вселенське впертість, бажання слідувати тільки своїм власним правилам та настановам робить життя кожного Козерога обмеженою – навіть, якщо це йде йому на шкоду. Представник цього зодіакального сузір’я володіє дуже цікавою особливістю.

У молоді роки він надзвичайно консервативний і замкнутий, віддає перевагу слідувати своїм власним принципам і неохоче ведеться на провокації до змін. У зрілі роки настає період, коли цієї людини ніби підміняють – він здатний зневажати власні ж правила і установки, починає широке спілкування і здійснює деколи абсолютно безрозсудні вчинки. Саме про Козерозі люди кажуть «Сивина в бороду – біс в ребро».

Якщо чоловік Козеріг і жінка Козеріг співпадуть один з одним за своїм світовідчуттям, їм буде легше налагодити контакти та взаєморозуміння один з одним – вони будуть разом консервативні і холодні, а потім – обопільно раскрепостятся і помчать по життю, як нашалившие школярі. Важче буде тій парі, в якій один з Козерогів вже зловив свого «біса в ребро» — партнери стануть говорити на різних мовах, абсолютно не розуміючи один одного. Скачати камінь з гори, і перекотити камінь через гору – не одне і те ж, тому другий випадок розвитку відносин в парі вимагатиме від обох партнерів неймовірних зусиль і духовної роботи.

Стосунки чоловіка Козерога і жінки Козерога мало дає кожному з них для духовного та особистісного розвитку. Допомога кожного, в такому випадку, полягає в тому, що він абсолютно не вникає в справи іншого партнера, і не намагається в них проникнути. Зате в матеріальному плані два Козерога зможуть створити собі комфортні умови і забезпечити майбутнє – щастя особливо меркантильних пар стає прямо пропорційно зростанню багатства. Якщо між партнерами не налагоджено емоційне, чуттєве спілкування — вони будуть змінювати один одного, намагаючись компенсувати відсутність любові яскравими враженнями від випадкових зв’язків.


Залишити відгук