День Народження 19 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Люди, що народилися 19 жовтня, — бійці, але їх улюблена зброя — переконання, а не насильство. Ви чарівні, льстивы і здатні вводити в оману, схиляючи людини до своєї точки зору. У результаті він або погоджується, або втомлюється слухати вашу лестощі і здається. Коли це не спрацьовує, ви видаєте логічні, обдумані пояснення своїх ідей. Ваш відважний дух слід ідеалам та переконанням, не ставлячи в основу досягнення особистих цілей. Тим не менш, якщо підвертається можливість поліпшити ваше власне гніздечко, ви її не пропустіть.

Народженим 19 жовтня необхідно уважно ставитися до пошкоджень, які виникають у результаті їхньої тяги до змагальності. Ця риса характеру нерідко викликає ворожість у інших людей, що в кінцевому рахунку може виявитися небезпечним для них фізично і психічно. Народжені 19 жовтня дуже емоційні, їх легко поранити неприємним поглядом і недобрим словом. Поріг їх нервового подразнення дуже низький, тому вони дуже чутливо реагують на все, що їх оточує, у зв’язку з цим навіть алергія може виявитися проблемою їх здоров’я. Дієту народжених в цей день необхідно контролювати дуже уважно, і, зокрема, щодо молочних продуктів, жирів і солодощів. Контактні види спорту можуть здатися привабливими для азартних натур, але ходьба і плавання більше підходять для людей у віці. Жінкам, народженим 19 жовтня, слід остерігатися інфекцій сечового міхура, чоловікам — захворювань простати.

Народжені 19 жовтня — незалежні, вольові та досить відомі особистості, які пожвавлюють навколишній світ. Разом з тим вони дуже високо цінують себе і надто прямолінійно підходять до життя. Оскільки їм притаманний дух змагання, вони не тільки люблять брати участь у різних змаганнях, але і здатні штучно створювати конфліктну ситуацію навіть там, де цього не вимагалося. Постійною темою їх життя є невпинні пошуки правди, тому вони відчувають неприязнь до прихованих мотивів, витонченим емоційним маніпуляціям і мовчазної покаранню. Їм притаманна тенденція вибухати в пориві гніву, але після того як вітер вщухне, вони не приховують злоби і готові до примирення. Можливо, рушійною силою їх дратівливого характеру є бажання, як вже було сказано вище, пролити правдиве світло на речі або, що ще вірніше, проливати світло правди на об’єкт їхнього інтересу.

Знак Зодіаку 19 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: дипломатичність, врівноваженість, любов до мистецтва, раціональність, плюралізм.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за чарівність, гармонія. Венера сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за відсутність бажання діяти поодинці, а також невпевненість.

Ваги, які народилися 19 жовтня, талановиті маніпулятори. Вони майже завжди отримують бажане. Опоненти представників знаку не мають ані найменших шансів на перемогу в суперечці. Вони просто не можуть протистояти вмілій лестощів, обґрунтованим аргументам та доказам Ваг. Представники знаку примхливий і запальні. Але вони вміло тримають себе в руках. В самоконтролі Терезам, народився 19 жовтня, не відмовиш. Представників знаку також характеризують як вольових, незалежних. У них немає кумирів, але рідкісний народжений під знаком Терезів відмовиться стати кумиром.

Не надто розвинені особистості, народжені 19 жовтня нерідко побоюються, що їх таємниця буде відома всім. У цьому сенсі вони можуть займати оборонну позицію і навіть стати параноїками, намагаючись сховатися від публічного огляду. Проте в моменти свого тріумфу вони здатні повністю позбутися своїх страхів і помилкового сорому, подібно до того, як торжествує людина, яка боїться висоти і підкорив найвищу вершину. У цьому сенсі їхня перемога над власною сором’язливий або зосередженістю на самому собі буде набагато сильніше, ніж у інших людей.

У деяких випадках народжені 19 жовтня можуть зникнути з поля зору оточуючих, поліпшити свою майстерність, а потім знову з’явитися і мати ще більший успіх. Однак під час подібного зникнення такі люди можуть опинитися в стані застою або почати вести настільки неадекватний спосіб життя, що багато хто з них ніколи не зможуть повернутися до колишніх занять. Народжені 19 жовтня бувають хорошими друзями і вірними членами сім’ї, але, маючи вільну душу, вони будуть відчувати цілком законне обурення при перших спробах прив’язати їх до будинку. Насправді в них можуть прокинутися бунтарські почуття, якщо їх до цього довести. Найчастіше вони дуже критично ставляться до своїх близьких, а іноді їх жорсткі слова можуть поранити набагато глибше, ніж вони думають, так як їх думка має велику вагу.

Народженим 19 жовтня не варто намагатися зруйнувати свою оборонну реакцію, зокрема, на мотиви і дії. Їм також слід уникати занадто великої влади над близькими людьми, наприклад, не вважати себе «кращим другом», а не просто «хорошим другом». Періодичне прийняття другорядного становища і другорядної ролі, навіть отримання задоволення від цього — великий прогрес у духовному розвитку народжених в цей день.

Чоловік Терези — народився 19 Жовтня

Чоловіки, народжені 19 жовтня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — доброзичливий, культурний, справедливий, чарівний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 19 Жовтня

Жінки, народжені 19 жовтня, володіють наступними якостями: така дама — жіночна, справедлива, товариська, витончена. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 19 Жовтня

Про що говорить дата народження — 19 жовтня? Всі люди з такою датою народження відносяться до Ваг. Люди з датою народження, що припадає на 19 жовтня знак зодіаку Терези, мають сильний і незалежний характер. Вони добре знають собі ціну і часто досягають популярності і слави. У них сильно розвинений дух суперництва, і вони люблять приймати участь у різного роду змаганнях. Здобуваючи перемогу, вони усвідомлюють себе як відбулася особистість, що є їх життєвим пріоритетом.

Постійне самоствердження необхідно їм, як повітря. Вони цінують у людях щирість і відвертість. Приховані підступи, закулісні інтриги і маніпуляції над людьми викликають у них сильну неприязнь. Вони легко піддаються почуттю гніву, але швидко остигають і не тримають зла на супротивника. Іноді вони спеціально провокують цікавить співрозмовника, зачіпаючи його за живе, щоб викликати його на відвертість, змусити розкритися, і примусити його показати своє справжнє обличчя.

Але не всі люди, народжені 19 жовтня знак зодіаку Терези, можуть похвалитися такою силою духу і переконань. Ті з них, яким пощастило трохи менше, зазвичай дуже сором’язливі і потайливі особистості. Вони завжди перебувають у стані стресу, уникаючи гучних зборищ і натовпу, що з боку може скидатися на параною. Якщо ж їм вдасться взяти себе в руки і подолати власний страх, вони можуть досягти чималого успіху. Таке досягнення окрилює їх і надає їм нових сил для подолання наступних вершин.

Часом люди, що народилися 19 жовтня знак зодіаку Терези, видаляються в добровільне вигнання, і проводять роки в самоті, намагаючись зрозуміти своє призначення в житті і досягти гармонії у своїй душі. Однак занадто довга перерва в професії і відрив від суспільства може призвести її до деградації і повного забуття. Або, навпаки, вони підвищать свою кваліфікацію і, повернувшись до цивілізації, досягнутий ще більшого успіху. Люди, що народилися 19 жовтня знак зодіаку Терези, бувають вірними дружинами і надійними товаришами, однак зазіхання на їх особистий простір і спроба контролювати кожен їх крок може призвести до зворотного ефекту. З почуття протиріччя вони стануть вести себе прямо протилежно своїм же власним переконанням, а їх різкі зауваження можуть завдати болю близьким людям, що залишиться непоміченим ними.

Тим, хто народився 19 жовтня знак зодіаку Терези, потрібно спробувати менш гостро реагувати на слова і дії оточуючих, і не прагне повністю підпорядкувати близьких своїй волі і нав’язувати їм своє бачення світу. Якщо вони зможуть іноді залишатися в тіні, це буде великим кроком у досягненні їх духовної досконалості. Що можна порадити таким людям? Іноді мовчання красномовніше слів. Не намагайтеся домінувати над своїми близькими і ставити свої переконання в главу кута. Не можна втілювати свої бажання в життя ціною почуттів оточуючих вас людей. Коли-небудь ви можете залишитися в повній самоті.

Любов і Сумісність

Хоча ви можете здаватися надто легковажним, потреба Ваг в партнерських відносинах перевершує спрагу вільного стилю життя. В кінцевому рахунку ви знайдете свою другу половинку і заспокоїтеся.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 19 жовтня – бійці. Але головною їхньою зброєю є не що інше, як переконання. Талановиті оратори, умілі слухачі, грамотні аналітики, ці люди знаходять підхід до самого незговірливому опоненту. Для них справжнє задоволення – переконувати. Причому чим складніше суперечка, тим вище ступінь задоволеності народився 19 жовтня. Люди, що з’явилися на світ у цей день, надзвичайно привабливі. У спілкуванні з іншими вони не гребують відвертою лестощами. Дивно, але їх лестощі працює. Народився 19 жовтня, як правило, нічого не варто схилити опонента до своєї точки зору.

Ваги себе дуже високо цінують. На роботі вони прямолінійні, безкомпромісні. На керівних посадах представники знаку можуть бути деспотичними. Їх часто називають самодурами. Кар’єру Ваги, роблять достатньо швидко. А якщо таку мету вони перед собою не ставлять, можуть задовольнятися скромною посадою. У такому випадку головне, щоб ніхто не заважав їм міркувати про життя, філософствувати. А роботу виконають колеги. Вони не відмовлять льстецу і талановитому маніпулятору.

Здоров’я і Хвороби

Всі проблеми зі здоров’ям у народжених 19 жовтня виникають з двох причин. Перша – тяга до змагань. Прагнення бути краще не завжди безпечно. Ваги часто отримують травми, змагаючись з друзями за ступенем екстремальності хобі, з водіями на трасі, зі спаринг-партнерами в спортзалі. Другою причиною проблем зі здоров’ям є відсутність поміркованості. Терезам протипоказано переїдання. Обережно слід вживати алкоголь. Всі представники знаку, що народилися 19 жовтня не виняток, схильні до швидкого розвитку залежності.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, сміливі, що володіють самостійним характером люди, завжди мають свою думку. Вони кмітливі, працьовиті. У них чудово поєднуються обережність і сміливість. У справах їх супроводжує успіх. У грошовій сфері щасливі. У сімейному житті намагаються створити гармонійні відносини.

Поради Терезам, Народженим 19 Жовтня

Надзвичайне емоційне маніпулювання – техніка аж ніяк не безкарна. За це доводиться платити власним здоров’ям. Стрес – головний ворог Ваг. Його необхідно навчитися перемагати. Навчіться цінувати тишу. Іноді нехай ваші дії говорять самі за себе. Збалансуйте своє бажання так, щоб воно залежало від вашої потреби в дружбі. Не думайте, що люди весь час будуть вас прощати.


Залишити відгук