Чоловік Козеріг і Жінка Рак — Сумісність

З одного боку, вони діаметрально протилежні: на кармічному колесі Рак знаходиться навпроти Козерога. Краб і Коза – як печеня, томне літо і холодна, раціональна зима. Але, з іншого боку, опозиційне становище не обов’язково означає вічний бій, окопи і свист снарядів. Якщо знайти компроміс між суворою зимою і спекотним літом, це буде прекрасна весна. Дві людини, що володіють різними якостями, можуть успішно доповнювати один одного, а не воювати. Ось це, останнє речення, Ракам і Козерогам треба прочитати разів сто або двісті, щоб запам’ятати на рівні підсвідомості.

Рак – знак кардинальний. Козеріг – теж. Але що вони обоє лідери, Краб і Коза згадають трохи пізніше. На початковому етапі їх відносин домінує захват Місячної леді перед сильним чоловіком-захисником Козерогом, і захоплення Козерога шармом, чарівністю та жіночністю Раку. Йому дуже подобається, що вона така сімейна і домашня: сидить вдома, в’яже серветочки і пече булки. Козероги чоловіки перебувають у повній упевненості, що місце жінки – у сімейного вогнища. Так що він вважає свою Місячну Леді майже ідеалом. Йому подобається її емоційність (в глибині душі йому хотілося б бути таким же романтичним і глубокочувствующим, та не виходить). А жінка Рак щиро захоплюється розумом, честолюбством і успішністю Козерога.

заради Об’єктивності треба визнати: у Краба честолюбства і цілеспрямованості не менше, просто часом підводять надмірна чутливість і вразливість. Але спочатку відносин його кардинальні властивості не дуже помітні: жінка Рак, якщо закохана, охоче поступається. Козеріг дуже раціональний і ощадливий, тому йому подобається звичка дружини не викидати нічого! Місячна Леді, вічно снедаемая страхом залишитися без копійки, відчуває себе захищеною з розважливим Козерогом. Все просто чудово, кожен зустрів мрію всього свого життя.

Настання другого етапу знаменують дрібні тертя і непорозуміння: практичний консервативний Козеріг буде керувати фінансами одноособово, навіть якщо Рак заробляє не менше його. Те, що гроші в сім’ї є завжди, і на чорний день в запасі – це чудово, але що симпатична колекція купюр не під його матрацом, Раку може не сподобатися. Якщо Місячна леді заїкнеться про рівноправність, Козеріг нагадає, що він спочатку і був принципово проти її роботи. Тоді жінка почне потихеньку впливати на чоловіка (якщо сильно закохана), а якщо її почуття відносно спокійні і прохолодні, буде самореалізовуватися «на стороні», займаючись власною кар’єрою.

Але, швидше за все, тертя почнуться ще раніше, до виникнення фінансових протиріч: Раку буде не вистачати відповідних емоцій. Після кожної сварки ніжну спробу примирення з боку Раку Козеріг буде зустрічати крижаним відсіччю. Місячна діва буде вважати його жорстким, холодним, черствим, – просто каменем! Потихеньку ридаючи в куточку, вона буде думати, що несчастней її немає.

Він теж буде розчарований: у його ідеальній Місячної леді, милою і чутливою, відмінною матері та господині, виявляється, в голові дитячі фантазії: вона витає в хмарах! Так, Козероги, керовані Сатурном, визнають тільки реальність і визначеність, твердість і самодисципліну. Пориви Раку змінити обстановку тому, що «потрібні нові враження», Коза вважає інфантильністю, дурістю і несерйозністю. Стабільність і порядок у всьому – ось життєві принципи Козерога!

Взаємні образи можуть руйнувати і підточувати союз, отруювати їм життя, поки жінка Рак не почне жаліти Козерога більше, ніж себе. Тоді їй відкриється справжня глибина його емоцій і його невміння показати їх. Якщо вона забуде про свій егоїзм і допоможе йому розкритися, то стане найщасливішою: суворий Сатурн Козерога щедро нагороджує наполегливих і терплячих, Краба і Козу з’єднає нитка земної любові, прекрасною і надійною, як дзвенить струна.

Назвати абсолютно несумісними чоловіка Козерога і жінку Раку ніяк не можна, але, в той же час, можна зазначити, що ці партнери мають дуже мало точок зіткнення один з одним. Їх союз дуже рідкісний, тому що ці типажі рідко звертають увагу один на одного. Опинившись разом, обидва вони почнуть роботу по виправленню один одного, а це загрожує початком затяжних конфліктів з подальшим розривом. Опозиція цих знаків Зодіаку, однак, може бути подолана спільними зусиллями по зміцненню стосунків, якщо партнери зацікавлені в тривалому мирному взаємодії один з одним.

З самого початку стосунків чоловік Козеріг буде пред’являти до жінки Раку занадто завищені вимоги, які йому самому здаються благом і єдино вірним шляхом встановлення в парі порядку і гармонії. Але партнерка, якій подобається власний світ, і вона не хотіла б його міняти, буде не згодна з такими діями, вважаючи їх відвертим грубим вторгненням в свої споконвічні території. Ця пара ризикує вступити в дуже тривалий і виснажливий конфлікт, перемогти в якій неможливо – вони обидва зазнають поразки в боротьбі один з одним.

Чоловік Козеріг вважає свої думки та ідеї єдино правильними, а думка партнерки його просто не цікавить. Він досить стабільний і стійкий в житті, щоб брати до уваги проблеми інших людей. Чоловік Козеріг – обережний егоїст, який більше всього на світі цінує порядок і ясність, хоча сам деколи підносить оточуючим багато загадок своєї поведінки і крижану, непроникну зовнішність, з безліччю невідомих всередині. Жінка Рак знаходяться в постійному пошуку себе, сенсу життя. Вона схильна до мрійливості, обожнює зміни у своєму житті і прагне туди, де бачить перспективи для себе.

Часто в парі вона стає дуже залежною від партнера, але, тим не менш, може стати успішною і самостійною, якщо її супутник буде в усьому їй допомагати. Від постійного авторитаризму жінка Рак схильна загубитися, забути про свої цілі в житті і мріяння, вона буде бігати в пошуках відповідей на свої питання. Рано чи пізно вона протистояти агресії і причіпок з боку чоловіка Козерога, адже під ангельської і ніжною зовнішністю жінки Раку ховається справді твердий характер. Перспектива перетворити своє особисте життя у вічне поле битви не радує ні того, ні іншого партнера, хоча вони обидва схильні триматися за свої власні інтереси і амбіції, нічого не роблячи для поліпшення ситуації.

Якщо партнери добре придивляться один до одного, вони помітять, що дуже схожі своєю природною м’якістю характеру. Вони обидва схильні приховувати свої емоції від іншого, хоча правильним було б відкритися один одному, стати ближче і зрозуміліше. Чоловік Козеріг і жінка Рак – таємні лідери, які ні за що не поступаються своїми позиціями – навіть, якщо їм загрожує повна втрата відносин. Цей союз може врятувати тільки принцип самопожертви, при цьому жінка Рак повинна поступитися право бути абсолютним лідером своєму партнерові. Але при цьому чоловік Козеріг не повинен зловживати довірою своєї половинки, а тим більше – залишати її назавжди в тіні, позбавляючи волі. Вони обидва дуже шанують традиції родини, домашнє вогнище, і заради цього повинні знайти взаєморозуміння один з одним, щоб зміцнити ці важливі для обох бастіони.


Залишити відгук