Чоловік Козеріг і Жінка Овен — Сумісність

Чоловік Козеріг занадто серйозний у всьому. Йому так іноді хочеться бачити поруч безтурботні веселощі, що він обов’язково зверне увагу на дівчину-свято Овна і підійде до неї. Коли він дізнається її ближче, то почне прораховувати плюси і мінуси спільного союзу: так, саме так прагматично ставиться до вибору супутниці життя чоловік Козеріг! Він відзначить її красу, вміння добре одягатися і триматися в суспільстві. Для Козерога важливий «представницький рівень» подруги. Він швидко зрозуміє (тому, що мудрий і бачить усіх наскрізь), що вона – надійний друг і дуже щира. Їй можна довірити тили, цю жінку він згоден бачити в ролі матері своїх дітей.

Дівчина Овен теж обов’язково зверне увагу на чоловіка Козерога: він виглядає самотнім у будь-якій компанії, що потребують допомоги і підтримки. Їй відразу захочеться допомогти йому знайти веселощі і щастя, вона з усім запалом кинеться показувати цього сумного і мудрій людині, як прекрасне життя! Якщо в цей момент Козеріг не злякається вогняного напору і дитячої безпосередності (та що там, будемо говорити прямо: безцеремонності!) Овна, а Овна не відлякає його сухувата стриманість, адже він з тих, хто «одружений» на роботі, все робить правильно, обожнює своїх стареньких бабусь і прораховує кожний крок – то вони вирішуються жити разом.

Правда, у них є ще один камінь спотикання: гроші. Козеріг не скупий, але не розуміє, чому повинен давати грошей у борг дорослого, самостійного людині без віддачі?! І взагалі, чому він повинен давати їй гроші?! А вона в жаху: Господи, що це за любов, якщо він вважає кожну копійку?! Як це вульгарно – ставити гроші вище почуття!

Коли вони починають відносини, це не означає, що їх несхожість і розбіжності кудись самі собою зникнуть. Ягничка буде старанно намагатися змінитися, щоб бути під стати серйозного супутнику життя. А він цього чомусь не помітить. Її це зачепить. Так з’явиться перший привід для закидів у нечуйності та неуважність. Далі – більше. Якщо через рік спільного життя, прямо перед довгоочікуваною відпусткою, Козерогові запропонують підвищення по службі, він віддасть перевагу роботу. Вона цмокне його і скаже:

Ну, ти ж не будеш проти, якщо я поїду без тебе, а ти через тиждень під’їдеш, як тільки вирішиш всі справи? Як, ти поїдеш без мене?! А що, ти хочеш, щоб я сиділа вдома у відпустку? І потім, всього тиждень! Ти думаєш тільки про себе! Моя кар’єра – це те, що я роблю для блага сім’ї! А ти нічим не готова поступитися, егоїстка! Знущаєшся? Так це ти егоїст, це тобі на мене наплювати!

Як ви думаєте, хто з цієї парочки прав? – Обидва. Обидва – справжні, закоренілі егоїсти зі своїм світоглядом і системою життєвих принципів!

Спочатку він захоплюється її безтурботністю. Він каже, що її безпечність чарівна і розчулюється її дитячим помилок. Він вважає її прекрасним дитя, а це так і є, гороскопически Овни уособлюють дитинство. Але потім Козеріг думає, що настав час дорослішати, що спільне життя пред’являє особливі вимоги і намагається переробити її. Але не тут-то було!

У неї до нього претензій не менше. Так, спочатку її інтригує його сила, розум і вміння не говорити зайвих слів. Але потім це все починає лякати Овечку, козерожья мудрість починає здаватися звичайній занудливостью і замшелым консерватизмом.

Козеріг і Овен насилу розуміють один одного, їм складно домовитися. Та ж ситуація складається, коли вони намагаються досягти фізичної гармонії: Земля (Козеріг) і Вогонь (Овен) погано сумісні. Але чудеса можливі. Якщо у нього за гороскопом Місяць в Овні, Водолії, Стрільці або Львові, а у неї – у Тельці, Козерозі або Діві – то любов між ними може бути пристрасною і глибокою, а розбіжності будуть їх швидше з’єднувати, ніж відштовхувати.

Союз чоловіка Козерога і жінки Овна, по своїй суті, нагадує вимушене партнерство двох самотніх людей, в якому один терпить іншого – і не більше того. У цьому шлюбі важко зустріти справжню любов і пристрасть, зате образ, взаємних звинувачень, сварок, ревнощів – скільки завгодно. Але для консервативного чоловіка Козерога ці відносини мають певну вигоду, тому що в особі жінки Овна він набуває сильну емоційну партнерку, яка буде служити йому надійною опорою в житті.

Чоловік Козеріг завжди елегантний, підтягнутий, ввічливий. Він любить спілкуватися, хоча його душа для інших – таємниця, вона закрита від можливих посягань сторонніх людей, і навіть близькій людині туди немає ходу. Але, незважаючи на цю особливість, чоловік Козеріг легко вірить людям, володіє привабливою прямотою характеру, що робить її легкою «здобиччю» шахраїв і нечесних людей. Він егоїстичний, консервативний, не любить міняти свої погляди на життя, його життєвий уклад може роками не змінюватися. Жінка Овен завжди активна і товариська.

Вона також егоїстична, але її егоїзм зовсім іншого роду – вона любить привертати увагу до себе, завжди йде вперед, не розбираючи дороги, якщо її спричиняють глобальні цілі. Жінка Овен спочатку зробить, а потім подумає, і з-за цього вона часто потрапляє в неприємні ситуації і робить помилки. Вона думає, що не потребує порад і допомоги, хоча мудрий супутник зміг би запобігти багато з її провалів в житті. Можна думати, що таким супутником міг би бути чоловік Козеріг. Але жінка Овен схильна вважати свого партнера набагато слабкіше себе, а це значить, що вона не буде довіряти його думку, в повній мірі, яким би правильним воно не було.

З перших днів спільного життя чоловік Козеріг спробує приборкати дикий норов своєї супутниці. На відміну від летить по хвилях життя жінки Овна, її партнер керується цілком земними мотивами, і бачить, що вона робить багато дурниць, які можуть і повинні бути попереджені. Але волелюбна партнерка не прийде в захват від такої затії. Більше того – вона буде чинити опір прагненню обранця контролювати її дії.

Свого чоловіка жінка Овен буде вважати закомплексованим педантом, скнарою і черствою людиною – але, проте, їй варто звернути увагу на мудрість його думок і ідей, які, при вмілому використанні в житті, дуже допоможуть їй подолати численні проблеми. Якщо жінка Овен для свого партнера є символом вогнища, сім’ї, жіночого начала в родині, то чоловік Козеріг для обраниці повинен стати символом мудрості, успіху, удачі. Такий розподіл ролей допоможе подружжю побудувати правильні відносини, без крену в яку-небудь сторону.

Для зміцнення стосунків чоловіка Козерога і жінки Овна їм слід передбачити постійну динаміку, їх розвиток. Ролі і обов’язки в такому союзі для обох повинні бути строго конкретними – подружжя не повинні боротися один з одним в якій-небудь діяльності, а зобов’язані виконувати свої строго обкреслені ролі. Чоловікові Козерогові на шляху до вершин успіху необхідно час від часу зупинятися і цікавитися успіхами його партнерки – можливо, вона тільки й чекає того, щоб він простягнув їй руку.


Залишити відгук