Чоловік Козеріг і Жінка Водолій — Сумісність

Чоловікові Козерогові дуже подобаються серйозні, доброзичливі, витримані і, найголовніше, правдиві жінки. Вульгарність і нерозбірливість – це не для нього. Зустрівши дівчину Водолія, він моментально відчує, що її щирість і прямота безмежні: вона ніколи не буде брехати, ні у великому, ні в малому. Діва Водолій може бути іноді ексцентричної, але її дивакуватість не має нічого спільного з вульгарністю. Вона – справжня коштовність, блискучий діамант! До того ж, він буде зачарований чистими і гармонійними рисами обличчя, витонченою крихкістю і захоплюючим, чаклунським поглядом (це «подарунок» жінкам Водоліям від їхнього покровителя Урану).

Козеріг оцінить уранианскую діву за достоїнств, хоча на перших порах ніяк не покаже зацікавленість. Він почекає деякий час (так, треба переконатися, що не помилився в ній), обов’язково зважить «за» і «проти», все обдумає і, нарешті, зробить пропозицію, яке вона прийме з захопленням. Їй так не вистачає в житті спокою і впевненості. Водолейская дівчина володіє даром передчуття і інтуїції, але, заодно з провидчеськими якостями, наділена здатністю ставити звичні уявлення з ніг на голову і мислити шкереберть. Тому її приверне в ньому стабільність і розсудливість – те, чого так не вистачає в характері їй самій.

Якщо хтось під когось буде в цьому союзі підлаштовуватися, то це жінка Водолій під Козерога. Не тому, що хтось з них розумніший або сильніше, а тому, що вона не боїться змін і вміє змінюватися сама. Але, в той же час, їй не позичати і тихою наполегливості: Водолій відноситься до постійних знаків, яким властива впертість. Вона зробить так, як вважає за потрібне, але, при цьому, не конфліктуючи з Козерогом, лавіруючи між його «я хочу» і своїм «я зроблю».

У разі, коли їх гороскопи несприятливо поєднуються (Сонце з Місяцем в Квадраті або Опозиції), Козеріг в один прекрасний момент вирішить, що ним маніпулюють. Він дочекається похмурого осіннього дня (час на очікування і роздуми йому потрібно багато) і оголосить про бажання розлучитися. Їх союз часом буде нагадувати чавунну гирю з прив’язаним до неї яскравим, повітряною кулею. Гиря, звичайно ж, це Козеріг. Кулька-Водолій, з одного боку, може літати куди хоче, а з іншого – дальність польоту обмежена розміром нитки.

Жінку Водолія підстерігають дві головні труднощі в цьому союзі: батьки і успішні жінки. Козеріг обожнює батьків, навіть добре знаючи їх недоліки. Дівчата Водолії, увага! – Про недоліки його тата і мами дозволено говорити вголос тільки йому самому! Навіть не намагайтеся переконувати. Це, швидше за все, поставить хрест на ваших відносинах. Вам доведеться полюбити його сім’ю навіть більше, ніж свою.

Друга проблема – заможні, успішні жінки. Вірніше, впевненість Козерога, що справжня жінка може бути лише дружиною, матір’ю та господинею. А він зобов’язаний забезпечити родині гідний рівень. Справжній чоловік (з точки зору Козерога, звичайно) може одружитися на бізнес-леді тільки з розрахунку. Якщо жінка Водолій має парочкою косметичних салонів або акціями Газпрому, Козеріг, навіть палаючи щирою пристрастю, стане страждати: йому буде здаватися, що оточуючі підозрюють його в користі, та й сам він почне мучитися сумнівами – а чи не так це насправді?! Тому кар’єрне зростання для Водоліїв в цьому союзі – тема складна. Козеріг прихильник традиційних поглядів на шлюб. Але хіба вона не за це його полюбила, не за твердість переконань і надійність?

Ще один камінь спотикання, це різна точка зору на зовнішні фактори: людей і події. Вона поблажлива до будь-яких крайнощів, знаходячи виправдання для будь-якого вчинку. Козеріг ж однозначно нетерпимий до того, що вважає неправильним. Вони частенько можуть сперечатися і сваритися з-за цього. Втім, свіжий вітер зовнішнього світу з-за мурів замку їх шлюбу буде залітати не надто часто: Козероги не люблять нових знайомств, їх коло спілкування обмежений. Можливо, активної, люблячої зміни і друзів водолейской дівчині буде іноді здаватися, що вона щось непоправно втрачає в цьому житті.

Що буде складним для Козерога? – Вічне водолейское пристрасть до сюрпризів і несподіваних витівок. Її ставлення до кохання: жінка Водолій взагалі може оголосити, що любов – це хімічна реакція в мізках. А головне в житті – це порядність, гарне ставлення і дружба. Козерога, можливо, буде бентежити її сексуальність, в якій вібрації чоловічий планети-покровителя Урану будуть поєднуватися з жіночною таємничістю.

Їх відносини будуть глибше і міцніше з кожним прожитим роком: жінка Водолій оцінить ніжність, відданість і безмежну прихильність свого Козерога, рідше буде пускатися на пошуки незвіданого, а він позбавиться від зайвої строгості і сухості. З плином часу вони можуть стати одним цілим, хоча це не дуже характерно для Водоліїв: втрата себе, симбіоз з іншою особистістю. Але саме з Козерогом вона позбавиться від вічного самотності, а він тільки з нею навчиться дивитися на зірки, думаючи про їхню красу, а не астрономічних параметрах світил.

Чоловік Козеріг і жінка Водолій будуть зачаровані один одного з першого погляду. Ця пара буде нагадувати картинку з роману, в якому він – елегантний, стрункий, сильний кавалер, вона – м’яка, загадкова, ніжна панночка. Ця ілюзія, гріє серця численних роззяв навколо, триватиме зовсім недовго – несхожість характерів, майже повна відсутність точок дотику в житті дадуть про себе знати. Але самі наші герої, які воліють перебувати у світі ілюзій, можуть продовжувати такі відносини як завгодно довго – поки їм обом вони привабливі.

Про пару чоловіка Козерога і жінки Водолія можна сказати: «От і зустрілися дві самотності». Партнери, які прагнуть до рівноваги у своєму внутрішньому світі, захочуть знайти деяку стабільність в житті, для чого і виберуть зі всіх претендентів того, хто їм близький по духу. Жінка Водолій буде зачарована постійністю, силою і рішучістю свого обранця, які вона прочитала» під його непроникністю і зовнішньою холодністю. Вона буде, звичайно ж, здивована, що її обранець такий же м’який, як вона сама, а його надійність і стабільність – уявні.

Чоловік Козеріг буде завжди недоступний для її розуміння, він буде кликати за собою – і вислизати, лавірувати між її спробами заволодіти його душею. Знесилена цією грою, жінка Водолій ризикує залишитися без свого власного «Я» — вона про нього просто забуде. Чоловік Козеріг, зі свого боку буде ображатися на свою партнерку, тому що вона створює непотрібні йому проблеми у відносинах, намагаючись впорядкувати його життя, прив’язати його до будинку, обов’язків. Сама волелюбна, жінка Водолій має види на свободу свого партнера і бажає, щоб він приділяв більше часу сім’ї в той час, як вона стане віддаватися своїм власним захопленням і пошуків себе.

Хоча чоловік Козеріг добре розуміє гумор, і зможе «жартами» у будь-якій ситуації, яка йому неприємна, дії жінки Водолія викличуть у нього справжнє сказ, і на всі ці сюрпризи благовірної він відповість грандіозним скандалом. Крім того, товариськість жінки Водолія, її прагнення жити не в сімейних відносинах, а в зовнішньому світі, зрідка забігаючи додому для відпочинку, буде коштувати чоловікові Козерогові дуже дорого – і з моральної, і з матеріальної точки зору. Всі ці відносини, спрямовані радше на деструкцію, ніж на конструктивний лад, обплітають партнерів, немов павутинням, і ні один з них з плином часу вже не буде бачити кращого виходу з цієї ситуації, ніж повний розлучення.

Повна відсутність організованості в діях жінки Водолія, небажання йти на контакт чоловіка Козерога повільно, але вірно знищують саму суть цих відносин партнерів, так і не дозволивши зрозуміти їх цінність один для одного. Жінка Водолій може стати напрямних, який відкриває перед цією парою нові дали. Чоловік Козеріг може подбати про вибір маршруту для своєї команди, методах досягнення мети. Якщо вони, забувши про розбіжності, спробують діяти, як одна команда – вони зможуть увійти в майбутнє щасливими, попутно завоювавши всі найважливіші для себе вершини успіху.


Залишити відгук