Чоловік Козеріг

Стриманий, похмурий, завжди серйозний і незворушний, все це характеризує чоловіка-Козерога. Він наділений природним самовладанням, тримає емоції та почуття під контролем. Йому імпонують працьовиті люди, впевнені, чесні. Сам готовий докладати всі свої можливі сили, для досягнення матеріальної незалежності, отримання задоволення від реалізації своїх проектів у бізнесі, науці, творчості.

Козерогам властиво бути наполегливими, не здаватися і не відмовлятися від своїх ідей і цілей. Його не страшать, а тільки загартовують і стимулюють складні звивисті шляху до успіху. Чоловік-Козеріг чутливий, ніжний чоловік. Але показує свою сентиментальність, м’якість вкрай рідко. Разом з тим, в ньому поєднуються якості суворого, безжального людини. Він реаліст, його життєві позиції ґрунтуються на раціоналізмі, практичності, холоднокровності, ясності. Більшу частину життя дотримується старомодних поглядів, у тому числі моди, побуту, відпочинку, поведінки і моральності.

У житті завжди тримається біля своєї рідні, прислухається до думки батьків, поради і настанови приймає з часткою скептицизму, але надходить на свій розсуд. Чоловік-Козеріг, один з тих людей, які забезпечать свою сім’ю фінансовим достатком, чого б їм цього не коштувало. При виборі супутниці життя він проводить ретельний аналіз претенденток. Обирає за принципом надійності, серйозності і збігом життєвих поглядів.

Козеріг не прагне до змін, не здійснює спонтанних вчинків, приміряючи дівчину на роль нареченої, бажає бачити в ній передбачуваність, ясність, адекватність, можливо навіть повільність і відповідальність. Для нього краса полягає в природності, у кожній жінці він здатний побачити неповторність, знайти родзинку і шарм. Його жінка повинна бути эрудированна, освічена, вихована, аристократична.

Закоханий Козеріг часто стримує свої почуття, буває навіть таке, що об’єкт пристрасті, ніколи про його любов, і не дізнається. На жаль, боязкість у справах любовних, заважає завжди бути поруч з дамою серця. Не виключені випадки одруження, з метою позбутися від нерозділеного кохання до іншої жінки. Враховуючи складний, незговірливий характер чоловіка-Козерога, перспектива одруження, у зрілому віці дуже туманна.

Все ж краще визначатися, будучи молодим, легким і не таким скрупульозним людиною. Привертає чоловік-Козеріг жінок, вірністю, тим, що вселяє довіру, не піддає сумніву його порядність, відповідальність, серйозність. У ньому бачать людину здатну цікавитися внутрішнім світом жінки, її душею, її життям в цілому. Чоловіки-Козероги, правильно зробивши вибір, ощасливлять свою половину, гідно і з повагою поставляться до сімейних цінностей і навряд чи зважаться на розлуку.


Залишити відгук