Чоловік Рак і Жінка Діва — Сумісність

За удаваним непробивним емоційним панциром чоловіка-Рака ховається ранима і трепетна натура, але він намагається не випускати її назовні, будучи впевненим, що чоловік ніколи не повинен виглядати слабким. У насправді, хіба чоловіча це справа – милуватися красою тільки що розпустилися квітів або радіти, що після дощів запанувала тепла погода? Так мислить чоловік-Рак, який більшу частину свідомого життя лицедействует перед оточуючими, намагаючись здаватися жорсткіше і брутальніше, ніж він є насправді. А ще він – мрійник і фантазер, як і всі люди, «поцелованные» Місяцем (це світило протегує знаку зодіаку Рак), але знають про це тільки він так, можливо, парочка самих близьких йому людей. Але, коли він зустрічає жінку, народжену під знаком Діви, він розуміє, що вона та, яку він може без побоювання впустити на територію свого серця.

Важко сказати, чому саме вона вселяє йому довіру. Можливо тому, що вона нічого від неї не вимагає. До зустрічі з нею Рак був переконаний, що у стосунках з чоловіками жінки шукають насамперед вигоду – матеріальну чи психологічну захист, але якщо чоловік не зможе дати своїй пасії того, чого вона хоче, її закоханість швидко зійде нанівець. Діва веде себе зовсім по-іншому. Вона спочатку позиціонує себе не як претендентка на вакансію другої половинки брутального Раку, а скоріше як подруга, з якою можна поговорити на різні теми (природно, ті, які доречно обговорювати з жінками), яка може у важкий момент підбадьорливо поплескати по плечу, сказав: «Тримайся, я тебе розумію».

Як не дивно, така поведінка нітрохи не відбавляй їй жіночності в очах чоловіка-Рака. Вона може часом вести себе, як розпещена дівчина, може іноді розчулитись і пустити сльозу, може вразити його сексуальним нарядом – загалом, не дозволяє йому сприймати себе як «свого хлопця». Дуже скоро чоловік-Рак зрозуміє, що все життя мріяв про такий сестричці, проте так як вони не пов’язані родинними узами, він просто не має права його втратити.

Ну а що ж приваблює жінку-Діву в нашому місячному лицаря-Раку? Для початку, їй просто подобається, що він бачить у ній в першу чергу особистість, а не даму з ефектними зовнішніми даними або статусом. Вона бачить в його очах непідроблений інтерес до своєї персони, фіксує його захопленість її промовами, відчуває незриму, але міцнішу з кожною проведеною разом хвилиною зв’язок. Коли вона роздобуде його розташування, їй захочеться більшого. І тоді вона пускає в хід всю силу свого меркуріанського чарівності, постаючи перед чоловіком-Рак як трепетна, потребує захисту маленька дівчинка. Відносини між цими знаками не спалахують поспішно, вони виростають з дружніх почуттів.

Чоловік-Рак і жінка-Діва вступають у спільне життя з непоганим багажем – в їх відносинах є обопільна повага і кожен з них упевнений у своєму партнері. Хоча немає стовідсоткової гарантії, що коли-небудь в Діві не прокинеться меркурианский егоїзм і вона не поставить свої інтереси вище загальних. Найчастіше це відбувається, коли перед нею постає питання: продовжувати кар’єру або присвятити себе родині. Консервативний Рак, природно, буде ратувати за родинне вогнище, адже він завжди готовий взяти на себе турботи по забезпеченню близьких. Але Діва може і не захотіти жертвувати амбіціями заради сімейного гніздечка – в певний момент.

Звичайно, якщо її партнер поставить питання руба – він чи кар’єра, вона вибере перше. Але в такому випадку Діва ще довго буде дутися на нього, і в їх стосунках не буде гармонії. Якщо ж Рак зможе підступитися до неї дипломатично, щоб не образити її самооцінку, і постарається знайти рішення, що максимально задовольнить потреби обох – йому можна буде дати медаль «За порятунок кохання».

Союз чоловіка Раку і жінки Діви – дуже чуттєвий, міцний, ставний. У цих відносин є прекрасне майбутнє, якщо партнери будуть діяти разом, а не окремо. Щоб побудувати добрі, довірчі відносини, з самого початку їм необхідно зрозуміти один одного, збагнути мотиви поведінки, загадки душі іншої людини, вивчити його інтереси в житті. Швидше за все, з самої першої зустрічі партнери знайдуть багато спільного між ними, і ця спільність і ляже в основу їхніх відносин.

Чоловікові Раку і жінці Діві не варто намагатися змінити один одного – вони гарні такими, які вони є. Крім того, свобода для кожного з цього партнерства значить дуже багато, хоча вони із задоволенням поділяться її частиною з коханою людиною. Погляди у кожного з цих двох різні, і їм не потрібно міряти вчинки і якості особистості коханої людини своїми мірками. Буде добре, якщо вони разом візьмуться за навчання, духовний ріст, спробують себе у спільній роботі або спільне захоплення – тоді вони мають великі шанси об’єднатися і стати монолітним, нерозподільним цілим.

Чоловік Рак не зазнає змін у своєму світі, який сам створив. Його партнерка, прагнення до впорядкованості і акуратності, буде неодмінно вносити раціоналізаторські пропозиції і змінювати їх сімейний світ, що може бути сприйнято чоловіком Раком, як посягання на його індивідуальність. Жінка Діва може бути надмірно критична – вона легко відпускає в бік партнера їдкі зауваження і педантичні зауваження, які незабаром доведуть ранимого чоловіка Раку до сказу. Партнер не сприймає порад та зауважень – він краще знає, як йому жити, і не потерпить такого домінування в стосунках.

У свою чергу, чоловік Рак буде розчарований тим, що його красуня дружина не така романтична і сентиментальна, як йому здавалося раніше. Вона піднімає на сміх або ігнорує його мрійливі і романтичні пориви устремління, з-за цього партнер може глибоко страждати і впадати в депресію. Звичайно, описана ситуація у стосунках чоловіка Раку і жінки Діви – лише крайність, до якої партнери можуть дійти, якщо не стануть розуміти один одного. На щастя, так буває дуже рідко, адже чоловік Рак і жінка Діва прагнуть до стабільності у відносинах, і відчувають цінність свого союзу.

Щоб відновити в парі мир і спокій, чоловікові Раку і жінці Діві необхідно згадати про індивідуальність партнера. Кожен з них яскравий і цінний саме у своїй ролі, і може принести родині багато користі, залишаючись самим собою. Чоловік Рак завжди може покластися на свою більш сильну партнерку, він буде почувати себе впевненіше і рішучіше з цієї врівноваженою і спокійною коханої, яка завжди буде йому вірна. Жінка Діва, у свою чергу, навчитися у свого партнера більш тонкому погляду на речі. Вона буде більш лірична і романтична, відчуваючи ніжність і чарівність закоханого чоловіка Раку. Відносини між цими двома партнерами, як витримане вино, свою особливу цінність набувають з роками.


Залишити відгук