Чоловік Рак і Жінка Скорпіон — Сумісність

Їх зустріч просто не могла не відбутися – Раку і Скорпіона зводить разом сама доля. Якщо існують люди, народжені одне для одного, то це вони. Таку пару можна сміливо називати найбільш гармонійною, тому що кожен із закоханих читає іншого як розкриту книгу.

Дивно, що дві людини, від природи досить укритті, можуть так тонко відчувати настрої, переживати всі радощі і печалі партнера як свої. Довіра, що Рака, Скорпіона – благо, яке ще потрібно заслужити. Тим не менш, один одного вони підсвідомо відчувають відданого союзника, і саме це зберігає даний союз від життєвих штормів. Що ніяк не завадить Скорпіону і Раку ревно оберігати одне від одного своє особисте простір, свої секрети – і це зовсім не дивно, якщо враховувати, наскільки інтровертна представники обох знаків.

Як правило, ні в кого з них немає справжніх скелетів у гардеробах, серйозних помилок молодості та досвіду, що ганьбить їх моральний вигляд, але Скорпіон буде ретельно оберігати ореол таємничості, а Рак ніколи не дозволить, щоб хтось вліз йому в душу. І нехай буде так: обопільно поважайте право партнера на маленькі таємниці – це допоможе вам уникнути багатьох конфліктів.

Чоловіка-Рака зірки наділили майже жіночною м’якістю: в конфліктних ситуаціях він пасує перед напором владної партнерки-Скорпіона. Замість твердих аргументів він використовує благання, замість люті відчуває образу і розчарування. Але що характерно, саме такий коханий ідеально підходить Скорпіону – не намагається тиснути на примхливу даму і домінувати над нею. І вона дуже високо цінує цю м’якість у чоловіках. Тонкий романтик, в якому як у дзеркалі бачиш відгук на кожне своє слово, дію, жест, зворушливо чутливий і чудово крихкий – таким Раку бачить Скорпіон. Що, втім, не зовсім відповідає дійсності: чоловік-охоронець просто піклується про своїй дамі, оберігаючи її від усього, що здатне її поранити. Трепетно піклуватися про партнера для нього так само природно, як і дихати.

Скорпіон в даному союзі виступає в ролі захисника. Вона також прагне вберегти свого коханого від всього і всіх, перед зовнішньою загрозою приймаючи удар на себе. Дві головні помилки жінок у такій ситуації – впадання в крайнощі. Не потрібно пригнічувати партнера, душити його ревнощами: роль віроломного тирана не до лиця навіть Скорпіонам. Але не варто приносити себе в жертву сімейного вівтаря, поміщаючи свого чоловіка в затишний вакуум, захищаючи його від усіх життєвих проблем і пестуючи його безтурботність.

Причому другий варіант навіть гірше: ризикуєте «виростити» зі свого тонкого і крихкого принца зніженого і примхливого варчука. Чоловікові-Раку йдуть лише на шкоду відносини, в яких жінка культивує його почуття власної важливості. Він не хоче бути лідером в парі, та й просто не вміє, а коли йому поступаються домінуючу позицію, душевно мучиться і не знає, що з нею робити. Скорпіон, у свою чергу, з часом помічає ці зміни, усвідомлює свою помилку, але… але гармонія вже втрачена. Безповоротно? Це залежить тільки від вас.

Охоронець і захисник – союз фантастично міцний, якщо ролі розподілені вірно. Кажуть, в деяких парах закохані дивляться один на одного, в інших – в одну сторону, а Рак і Скорпіон стоять спина до спини, у нескінченному поєдинку – нехай навіть з цілим світом, їм не страшно: їм обом є кому прикрити спину. Відчуваючи один одного одночасно міцне плече і надійний тил, ця пара вийде переможцем з будь-якої складної ситуації.

Рак уміє радіти з життя, сміятися так завзято, як ніколи не зможе Скорпіон. Скорпіон володіє рішучістю, безстрашністю і холоднокровністю, якими не наділений Рак. Вони знаходять одне в одному те, чого немає у них самих чи не в цьому секрет гармонії даної пари?.. Кажуть, від цього союзу народяться самі славні діти: у них поєднуються кращі якості характеру обох батьків.

Пара чоловіки Раку і жінки Скорпіона дуже красива, сентиментальна й романтична. Ці партнери можуть бути дуже успішною і згуртованою командою – як у боротьбі з зовнішніми труднощами, так і в баталіях один проти одного. Завидну єдність у всьому, що стосується емоційного сприйняття світу, дозволяє говорити про цю пару, як про ідеальну, але стосунків чоловіка Раку і жінки Скорпіона до ідеалу завжди далеко. До речі – тим і цікавий їх союз.

Чутливий і чарівний чоловік Рак відразу ж підкорить серце жінки Скорпіона – відомого цінителя краси. В партнерці чоловіка Раку залучить її надзвичайна сила, гнучкість, енергійність, адже він дуже потребує підтримки, опори в житті і розумінні. Жінка Скорпіон буде зачарована м’якістю свого обранця, і навіть його вразливість, слабкість будуть їй приємні – вона відразу ж візьме керівництво справами на себе, щоб партнер відчував себе комфортно і затишно. Але чоловік Рак тільки спочатку буде придивлятися, намагаючись зрозуміти всі тонкощі душі своєї партнерки. Коли він побачить, що його світу нічого не загрожує, він із задоволенням розкриється, і проявить всі свої найкращі якості і в сімейному житті, і в кар’єрі.

Жінка Скорпіон буде рада таким змінам у характері та поведінці коханої людини, однак, разом з впевненістю, чоловік Рак і продемонструє свою запальність, іноді – справжні спалахи агресії, часом нічим невмотивовані. Подальший розвиток відносин залежить від уміння обох партнерів балансувати між власне грою, і глибокими кризовими ситуаціями у відносинах, куди їх може загнати надмірність. Якщо жінка Скорпіон буде завжди поступатися своєму запальному партнеру, вона ризикує залишитися в цій ролі, займаючись тільки його проблемами і забувши про своїх власних. Якщо ж партнерка буде давати відсіч чоловікові Раку, він буде кидатися в крайності, вдаючись до прийомів так званого емоційного шантажу – агресії, криків, сліз, істерики, депресії.

Цей нескінченний потік проблем важко зупинити, та й не потрібно, адже при дотриманні основних умов партнери будуть себе почувати в такій життя дуже органічно. Але будь сильний крен в одну із сторін може спровокувати повний крах відносин – про це чоловік Рак і жінка Скорпіон повинні знати, пускаючись у психологічні ігри один з одним. У цьому партнерстві чоловік Рак все ж більш практичний. Він чітко уявляє свою роль, бере на себе відповідальність, якщо це необхідно. Жінка Скорпіон здатна відчувати постійну тривогу – тим більше, що метання дружина змусять її похвилюватися і втратити віру в нього. Партнерка буде ревнувати Раку, хвилюватися за нього, її почне лякати його загадковість – як раз те, що вона полюбила в ньому самому початку відносин.

Для того, щоб запобігти катастрофі в стосунках, чоловік Рак і жінка Скорпіон повинні більше довіряти один одному. В цьому союзі обидва партнери можуть отримати набагато більше, ніж це собі уявляють. Стосунки чоловіка Раку і жінки Скорпіона будуть набагато міцніше при чіткій ієрархії в сім’ї, коли один з подружжя стає главою, а інший починає служити його інтересам. Це не означає, що в сім’ї не повинно бути дорадчого моменту – навпаки, відносини будуть просто ідеальними, якщо в сімейних справах будуть враховуватися і практичність чоловіки Раку, і мудрість жінки Скорпіона.


Залишити відгук