Чоловік Рак і Жінка Стрілець — Сумісність

Ви ж чули про чортів в темному болоті? Так однією фразою можна описати характер Раку. На жаль, жінка-Стрілець не настільки прониклива, щоб побачити з першого погляду небезпеку, що таїться в глибині оманливе спокійної води… і це буде коштувати їй безлічі пролитих сліз.

Як зазвичай і буває на початковому етапі розвитку відносин, у них складається все добре. Чоловік-Рак зачарований жінкою-Стрільцем, а та в свою чергу дуже задоволена тим обставиною, що партнер залишає за нею право лідерства в їх союзі. Нарешті вона зустріла настільки великодушного хлопця, який не намагається як-небудь тиснути на неї і обмежувати її свободу! Нехай він трохи боязкий, злегка пасивний – не біда, у Стрільця вистачить відваги і енергії на двох. Але проходить зовсім небагато часу, і дівчина зауважує, що поруч із нею зовсім чужа, незнайома людина. Коли це сталося, і як взагалі могло статися? На першу половину питання відповісти простіше, бо з неї і почнемо: в той момент, коли їх відносини з Раком знайшли епітет «серйозні».

«У нас серйозні стосунки» – відповідає Рак на питання Стрільця, куди ж подівся той милий хлопець, якого вона покохала. Серйозні – значить, із зобов’язаннями. Значить, більше не потрібно намагатися справити приємне враження: осаджується фортеця завойована, і пора вести себе по-хазяйськи. Тепер Стрільцеві належить дізнатися, наскільки уїдливим, впертим і ревнивим може бути Рак. Він хоче бути для неї сенсом життя, єдиним по-справжньому важливою людиною – важливіше ніж друзі, рідні, вихованці, справи, хобі, робота… Чоловіків, що дотримуються такої політики в спілкуванні з жінками, хочеться запитати: а чи ти хороший, щоб замінити для неї весь світ? Втім, соромити Раків – справа невдячна. Вони занадто вперті, щоб розглядати чужу точку зору як можливо вірну.

Зрозуміло, жінка-Стрілець не захоче так кардинально міняти своє життя на догоду партнеру. Вона віддасть перевагу ігнорувати його бурчання, докори, заборони, погрози і ниття, і робити по-своєму. Але тоді вже нехай буде готова чути постійно. У Раків є одна цікава особливість: вони фантастично терплячі. Якщо поставили собі мету – наприклад, напоумити непокірну кохану будуть цілеспрямовано домагатися цього, не відступаючи і не йдучи на компроміси. Перед нами майстер тривалої облоги: рік йому знадобиться або десять років – не важливо. Важливіше для Раку в самому кінці, коли він відчує смак перемоги, гордо проректи над трупом жіночого самоповаги «А я ж казав!». Це б завзятість направити на добрі справи…

Знати б Раку (а може, варто сказати, знати б їм обом?) що не водиться сімейне щастя в будинках, де стіни трясуться від постійних скандалів. Якщо люди не можуть домовитися мирно, найімовірніше, їм взагалі не потрібно бути разом – чи варто мучити один одного, якщо можна побудувати більш благополучні відносини з кимось іншим?.. Подумайте. Ви все-таки хочете зберегти цей союз? Тоді вам потрібно навчитися поважати інтереси партнера як свої власні. Буде складно, не приховую. Але спробувати варто. Почніть, мабуть, з простої розмови про існуючі проблеми у ваших стосунках – але без з’ясування хто винен. А кожен раз, коли захочеться підвищити голос, скажіть собі: «Я сильніше своїх емоцій». Кричать, махають руками і бігають по кімнаті тільки істерички – люди, які хочуть, щоб їх почули, говорять тихо.

На перший погляд, у чоловіка Раку і жінки Стрільця дуже мало спільного. Різниця в характерах та образах життя протиставляє їх один одному в усьому – але це і случит причиною їх зацікавленості один в одному. Кожен з цієї пари прагне знайти у партнера ті риси, яких йому не вистачає самому. Цей союз легко може утворитися, як свого роду угоду про обмін досвідом у житті, до виконання якого обидва партнера приступлять з величезним задоволенням.

На початку відносин пасивність і нерішучість чоловіки Раку будуть дуже привабливі для жінки-Стрільця, адже її енергійності і владності вистачить на двох. Вона відразу ж постарається взяти кермо правління відносинами в свої руки, встановлюючи свої порядки і закони. Чоловік Рак буде тільки радий цьому, адже зняття з себе обов’язків звільняє його від величезної відповідальності, яка завжди обтяжує його. Але скромність і сором’язливість чоловіки Раку оманливі, і після того, як стосунки пари наберуть обертів, він стане проявляти зовсім інші якості, які були заховані раніше за його боязкістю.

Жінка Стрілець дізнається, що її партнер має надзвичайно сильним впертістю, крім того – він може легко стає роздратованим, запальним, вибухаючи по кожній дрібниці, або ж докучаючи партнерці нескінченними скаргами. Його радує самостійність і сила його обраниці, але, разом з цим, він буде ревнувати її і до оточення, і навіть до справ. Саме чоловік Рак буде здатний провокувати скандали і конфлікти у парі, причому більшість з них стануть надбанням громадськості. Ні один із партнерів у запалі цієї нескінченної боротьби не зможе визнати свої помилки, а вже тим більше – зробити миротворчі кроки у відносинах.

Чоловік Рак буде постійно нападати на партнерку з різними претензіями, зауваженнями і скаргами, а вона, збентежена від такої тонкої психологічної гри з її почуттями, все частіше буде допускати помилки. Обидва партнери будуть одержимі ідеєю перевиховати один одного, але ні один з них не здасть ні п’яді своєї власної індивідуальності, погоджуючись вести багаторічну війну. Дуже може бути, що дружини почнуть шукати розради в інших обіймах, і тоді будуть змінювати, не занадто, однак, переживаючи з цього приводу. Свої зради партнери будуть вважати справедливою помстою за зіпсовану життя, адже програли в сімейних баталіях будуть вони обидва. Якщо ж партнери мають хоч краплю розуму і любові один до одного, вони спробують стати на шлях примирення, яким би складним він не здавався.

Насамперед, для відновлення порушенных відносин, а також попередження тактичних помилок в них, чоловік Рак і жінка Скорпіон повинні чітко розмежувати обов’язки один одного. Кожен з них повинен знати, за що відповідає саме він, і тоді не буде сутичок, пов’язаних з прийняттям рішень у цих областях. Партнери повинні позбавитися від командного стилю та авторитаризму в спілкуванні один з одним. Рівний спокійний діалог – ось що необхідно для вирішення якихось проблем, замість порожніх суперечок і звинувачень, з переходом на особистості один одного.


Залишити відгук