Чоловік Рак і Жінка Риби — Сумісність

І чоловік-Рак, і жінка-Риби, як представники стихії Води, схильні «акумулювати» минулий досвід, будучи сильно прив’язаними до нього. Особливо це стосується Раку – він любить починати нові стосунки за сценарієм попередніх. Він може запросто повести свою обраницю-Рибку у той же ресторан, в якому відпочивав з попередньою пасією, називати її тими ж ласкавими словами, і зовсім не відчувати себе винуватим. Що поганого в тому, що я хочу пережити щасливі моменти свого життя заново? – думає він, забуваючи, що кожна жінка є окремою Всесвіту.

Рак не є віртуозом в залицяннях, тому Рибі не слід чекати від нього запаморочливих злетів романтики. Швидше за все, їх відносини будуть розвиватися рівно, але стабільно, слідуючи по всім покладеним етапів. Жінка, народжена під знаком Риб, також прив’язана до минулого, однак вона розуміє, що не можна рівняти всіх чоловіків під одну гребінку. Вона приділяє більше уваги вивченню нюансів його характеру, ніж він її.

Кожна представниця знаку Риб в душі дуже романтична, однак вона може вважати цю рису характеру своєю слабкістю, тому ретельно приховує її. Рибку до сліз може зворушити плюшевий ведмедик, подарований їй її коханим, проте вона постарається бути стриманою, щоб її чоловік не вважав її занадто м’якотілої. Вона обов’язково віддячить його виявом щирої ніжності – тому що будучи правильної дівчинкою жінка-Риби знає, що на добро треба відповідати тим же. Їй схильне гіпертрофоване почуття турботи про коханого чоловіка, часто вона захоплюється так, що бере на себе роль мами. Рибка вся изведется, якщо буде знати, що її друга половинка сьогодні не встиг поснідати, або поїхав на роботу з порожнім баком, і докладе всіх зусиль, щоб нейтралізувати ці незручності.

Однак це палиця про два кінці – її коханий-Рак дуже любить, щоб з ним порались, і у нього може виникнути залежність від жіночої опіки. Якщо він звикне, що його балують, як маленьку дитину, він не зрозуміє, якщо Рибка в один прекрасний день не зможе дати йому звичну порцію своєї турботи. Раку властивий традиціоналізм у поглядах на спільне проживання: чоловік заробляє, жінка створює затишок. Він може турбуватися, якщо його друга половинка виявить бажання побудувати кар’єру, або у неї з’явиться хобі, яке буде відволікати її від підтримки затишку в домі.

Тому, якщо Рибка не налаштована виконувати роль ідеальної господині, що займається тільки домашніми справами, їй варто привчати до цього її чоловіка-Рака з самого початку, дозовано. Не варто боятися, що він буде категорично проти – люди, народжені під опікою Місяця, досить поступливі по відношенню до своїх близьких. Чоловік-Рак не любить емансипованих жінок, проте і обмежена квочка-домувальниця йому не потрібна.

У відносинах цієї пари важливе місце займають розмови по душам. У жінки-Риби є природжений талант психолога, і в поєднанні з розвиненим відчуттям інтуїції це робить її своєрідним рентгеном людської душі. Чоловікові-Раку не обов’язково виливати перед нею душу, щоб вона зрозуміла, що його турбує – вона сама визначить все, проаналізувавши його поведінку. Але вона також дотримується думки, що проблема не зникне, якщо про неї мовчати, тому буде провокувати свого коханого на відверту розмову. Вона зробить це так делікатно, що якщо у чоловіка-Рака і виникне відчуття, що йому лізуть в душу, воно буде скороминущим, і він зрозуміє, що без цього ніяк.

В їх задушевних діалогах він найчастіше є оповідачем, вона – слухачем, однак напрям і емоційний стиль бесід регулює саме жінка. Коли вона знає, з якого боку дме вітер, який може загрожувати їх почуттів, вона відразу ж вживе заходів по нейтралізації небезпеки, не доводячи до відкритого конфлікту. Саме завдяки цьому вмінню Рибки її союз з чоловіком-Рак буде тривалим і стабільним.

Чоловік Рак і жінка Риби дуже схожі – і за характером, і за способом життя. Керовані однією стихією на двох – Водою – ці партнери володіють романтичністю і мрійливістю. Вони обидва ідеалізують один одного, і чим більше вони відірвуться від реальності, тим більше буде розчарування в подальшому. Чоловік Рак і жінка Риби завжди мріють про ідеальних романтичних відносинах, величезної любові на все життя, тому їх зустріч, по їх розумінню, віщує щастя, якого вони так довго чекали.

Чоловік Рак і жінка Риби знаходяться під управлінням однієї стихії, тому їм важко буде звикати один до одного. Відразу ж після зустрічі у кожного з них виникне відчуття, що свого партнера вони знали все життя. Романтичність обох дасть їхнім стосункам той захоплений політ, якого вони чекали все своє життя. Майбутнє представляється партнерам тільки в рожевому світлі, вони не можуть собі уявити, що їх життя може проходити по іншому, ніж вони собі це уявляли.

Жінка Риби добре розуміє свого обранця. Вона дуже мила й привітна, наповнить його життя ніжною турботою і тихим щебетанням, буде вислуховувати його, співпереживати, радити і допомагати у всьому. Чоловік Рак також сентиментальний і м’який, але його м’якотілість і схильність до меланхолії приховують дуже складний характер, на який нікому ще не вдавалося вплинути авторитарно. Партнери будуть проводити своє спільне час в мріях і романтичних мріях. Вони чесні і лояльні по відношенню один до одного, тому вважають себе створеними для цих відносин.

Чоловік Рак, однак, може вносити складності в цю ідилію, тому що згодом намагатиметься керувати цими відносинами. Він не дуже задоволений, коли його партнерка спілкується з іншими людьми, приділяє багато часу роботі або подругам, і хоче цілком захопити всі її увагу собі. Він стане диктувати обраниці свої умови, влаштовувати сцени ревнощів, капризи. Жінка Риби і не думає приділяти зовнішньому світу більше уваги, ніж дорогоцінному чоловікові, але вона, на відміну від чоловіка Раку, дуже потребує у спілкуванні зі своїми численними друзями.

Жінці Рибам дуже важливо підтримувати контакт із зовнішнім світом, відвідувати громадські місця і гостей. Вона не може замкнути себе в чотирьох стінах, тому що не уявляє собі життя без розвитку, спілкування, свіжих вражень і нових емоцій. Близькі один одному, партнери можуть посваритися через те, що ніяк не зможуть дійти згоди з цього питання. Вони будуть ображатися, плакати, звинувачувати один одного в бездушші, а самі вже забудуть – з якої причини весь цей сир-бор.

Цей союз чекає динамічне, гармонійний розвиток. Чоловік Рак буде щасливий, що партнерка є тією м’якою, його організуючою силою, яка змушує його духовно зростати. Подяку партнера буде давати жінці Рибам ще більше сил для виконання всього задуманого. Вона стане більш практичною і природною. Проблеми у відносини партнери привносять самі, коли йдуть шляхом звинувачень один одного, але ці труднощі легко уникнути, якщо не стануть зациклюватися на побутових проблемах і будинку. Вони повинні завжди йти один одному на поступки, думати — як вчинити, щоб не ображати і не зачіпати партнера в тій чи іншій ситуації.


Залишити відгук