Чоловік Рак і Жінка Терези — Сумісність

Погляди чоловіка-Рака на спільне життя консервативні, точніше сказати – старомодні. Він відразу готовий взяти на себе роль годувальника і захисника, і яка-небудь інша жінка відразу сіла йому на шию. Інша – але не жінка-Терези. Для неї дуже важливо відчуття власної незалежності, нехай навіть воно буде чисто формальним. Вона прийме від нього дорогі подарунки, проте за свій кави заплатить сама – і йому потрібно постаратися прийняти це як належне, оскільки ця чарівна венерианка за життя створює собі імідж діловитої і незалежної леді.

На початковому етапі відносин Рак може прийняти її за закоренелую феміністку, бо жінці-Терезам властива звичка вести діалог на рівних. Компліментами і заграванням її не смутишь, до підвищеної чоловічої уваги вона відноситься, як до природного визнанням своєї привабливості – чоловікові-Раку буде складно вразити її уяву. Як завоювати жінку-Ваги?

Іноді йому в голову приходить думка, що ця жінка надто міцний горішок для нього. Але в той же час він відчуває незрозумілий комфорт, коли знаходиться поруч з нею, звуки її голосу пробуджують в ньому сентиментальну, трохи незручну ніжність. Це та сама любовна хімія, яку так часто люблять спекулювати в мильних операх. До того ж, чоловіка-Рака підкуповує широта кругозору жінки-Ваг. Якщо до цього у нього були подруги, які були зациклені лише на стосунках, спілкування з леді-Вагами стане для нього приємною віддушиною. Сам він не особливо красномовний, тому йому доставляє щире задоволення слухати, як його обраниця цікаво і грамотно міркує про різні речі. Щоправда, він сам деколи тушуется поруч з потоком її риторичних вишукувань, однак це не сильно його турбує, адже він звик більше робити, ніж говорити.

Жінці-Терезам також не чуже відчуття любовної хімії. Вона знає, що вміє справляти враження на протилежну стать, але те, що їй вдалося зацікавити затятого консерватора Раку, безсумнівно, лестить цій жінці. Їй імпонує його чисто чоловічий підхід до вирішення деяких проблем – він може пустити в хід силу, якщо ситуація того вимагає. А чоловіки-захисники цінувалися в будь-який час.

Також жінка-Терези цінує в своєму обранцеві почуття гумору. Не біда, якщо його жарти часом банальні або недоречні – головне, що в компанії чоловіка-Рака вона не буде позіхати від нудьги. Починаючи стосунки з представником цього знаку, леді-Ваги бере своєрідне шефство над тим, кого бачить в якості своєї другої половинки. Вона буде вказувати йому на його помилки, але не буде тикати його в них носом, як кошеня – адже вона хоче виліпити для себе ідеального чоловіка, а не принизити його. Так само спокійно вона буде ставитися до критики з його боку. Взагалі, здатність адекватно сприймати зауваження – одна із самих чудових властивостей характеру народжених під знаком Терезів. Цього ж вони вчать своїх близьких.

Незважаючи на те, що чоловік-Рак повністю зачарований своєю коханою, він не буде поспішати робити рішучі кроки. Здавалося б, повинно бути навпаки, оскільки він, як справжній джентльмен, по ідеї, повинен відразу запропонувати руку і серце тієї, до якої відчуває ніжні почуття. Однак у всьому, що стосується сім’ї і шлюбу, Рак керується принципом: «сім раз відміряй, один раз відріж». Йому обов’язково потрібно схвалення близьких йому людей або хоча б тих, кому він довіряє. Але поки він чекає, поки йому «дадуть добро», її почуття можуть охолонути…

Справа в тому, що він навряд чи зможе зізнатися їй, що поки боїться рухатися вперед, тому буде делікатно відмовчуватися на її натяки або прямі запитання про майбутнє. Вона ж, у свою чергу, може накрутити себе по повній, вирішивши, що її мужній принц вирішив її «поматросить і кинути». Добре, якщо вона вирішить вивести його на чисту воду, а не почне розглядати інші варіанти. І дуже здорово, що в цій парі спори і конфлікти зазвичай вирішуються повним їх вичерпанням, тому, коли жінка-Терези все-таки вирішить з’ясувати наміри її обранця щодо неї, вона доб’ється вичерпної відповіді на своє питання.

Ці партнери рідко утворюють пару. Тим не менш, чоловік Рак і жінка Ваги мають хороші шанси на щасливе продовження відносин, якщо вони обидва докладуть до їх розвитку максимум своїх зусиль. Вони володіють високою чутливістю і сентиментальністю – це робить їх схожими, дозволяючи вважати один одного спорідненими душами. Перший час відносин вони цілком поглинені своїми почуттями, відчуваючи щастя від спільного проведення часу.

Чоловік Рак більше замкнений в собі, ніж жінка Ваги. Він може побудувати навколо себе особливий світ, який немає ходу нікому з навколишніх людей. Ніжність жінки Ваг трохи розтопить лід цієї замкнутості, і чоловік Рак стане навіть більш відкритим і життєрадісним, ніж раніше. Можливість дати іншій людині все, що можливо, кожному з цієї пари принесе неймовірне задоволення. Партнери будуть відчувати дуже романтичні і сильні почуття один до одного, крім того – їх сексуальна життя буде дуже різноманітна і насичена, що ще більше зблизить їх.

Проблеми в парі, на жаль, не змусять себе чекати. Партнери можуть мріяти про майбутнє, але для того, щоб виконати хоч щось із запланованого, жоден з них не поворухне й пальцем. Вони обидва пасивні, не мають стимулів і мотивації йти вперед, і завжди чекають, що хтось буде штовхати їх вперед, або ж – що ще краще – зробить їх роботу сам. Їх відносини, не підкріплені реальними вчинками, поступово перейдуть в ранг рутинних, що обтяжують і нудних. Обидва партнера, яких наситив спілкування тільки на основі романтики, почнуть шукати яскраві враження на стороні, і відносини, так добре почалися, припинять своє існування. Сила цієї пари в тому, що і чоловік Рак і жінка Ваги можуть передбачити такий розвиток подій, а значить – попередити настання кризового періоду у відносинах.

Часто така пара створюється на основі матеріального інтересу одного з партнерів, в останньому випадку відносини партнерів будуть набагато краще і довше, ніж у першому варіанті. Оскільки жінка Терези не вміє приймати конкретні рішення, цю функцію на себе має взяти чоловік Рак. Якщо він буде впевненіше в собі і твердіше, його партнерка також відчує впевненість і стабільність відносин, потягнеться до нього, як до своєї надійної опори в житті. Взявши на себе функції глави сім’ї та регулювальника відносин, чоловік Рак може так захопитися, що буде контролювати кожен крок або дію своєї партнерки.

Жінка Ваги перестане відчувати себе вільною і розкутою, вона ще сильніше замкнеться в собі, і буде відчувати ще більші сумніви, ніж раніше. Надмірні зусилля партнера принесуть зворотний ефект, лякаючи і дратуючи партнерку. Вона буде вважати себе жертвою, постраждалої, і спробує якомога швидше позбутися від настирливого заступництва, яке принижує її гідність.

Відповідальність за розвиток відносин у цій парі все-таки належить чоловікові Раку. Він може створити для обох дуже комфортну романтичну обстановку, в якій їм обом буде затишно. У загальному прагненні до гармонії чоловік Рак і жінка Ваги знайдуть абсолютно нові для себе можливості в житті, які захочеться відкривати разом.


Залишити відгук