День Народження 18 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Тонка інтуїція і яскрава особистість народжених 18 жовтня допомагають їм переконувати оточуючих боротися за поліпшення життя суспільства. Завдяки такту і вміння співпрацювати ви віддаєте перевагу досягати своїх цілей дипломатичним шляхом. Однак, незважаючи на те, що ви можете служити прикладом пасивного опору, вам чуже почуття страху. Коли чарівність і майстерне управління ситуацією не спрацьовують, ви без коливання приступаєте до більш радикальних дій.

Народженим 18 жовтня необхідно уникати непомірного навантаження, що призводить до стресів через занадто великої відповідальності. Для них дуже важливо навчитися говорити «ні», коли вони доходять до межі. Ключ полягає у визначенні цієї межі і визнання того, що вони можуть зробити, а що ні. В даному випадку регулярний сон і режим харчування будуть сприяти емоційному спокою. Народженим 18 жовтня необхідно дотримуватися збалансованої дієти, що включає в себе крупи і свіжі овочі. По можливості такі речовини, як кофеїн і нікотин, повинні бути обмежені. З алкоголем і ліками, що викликають наркоз, анестезію і депресію, потрібно звертатися з особливою обережністю. Постарайтеся знайти час для фізичних вправ, фізіотерапії, масаж і йога особливо рекомендуються для того, щоб сприяти розслабленню і позбавлення від болів в спині і поясниці.

Народженим 18 жовтня часто судилося відігравати важливу активну роль у великих драмах життя — не тільки учасникам, але і як могутнім керівникам того, що відбувається навколо: в родині, на роботі або в суспільстві. Народжені 18 жовтня не соромляться розчищати собі дорогу наверх, однак, незважаючи на те, що їх бажання стати королем чи королевою часом дуже велике, при необхідності вони можуть задовольнятися і більш скромними досягненнями. І все-таки навряд чи можна вважати тих, хто народився 18 жовтня, типовими лідерами — у них багато інших інтересів у життя. Будучи керівниками компанії, вони можуть несподівано відмовитися від своїх повноважень і присвятити себе тому, до чого відчувають більш сильну пристрасть.

Знак Зодіаку 18 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: врівноваженість, любов до мистецтва, чарівність, привітність, височина.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за спокій, краса. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Можете бути вдячні їй за сумніви у власних силах, а також відсутність рішучості.

18 жовтня народжуються типові Ваги. Вони примхливі, критичні до себе і оточуючих, вимогливі, можуть бути кілька зарозумілими. Представники знаку енергійні та діяльні. Вони – справжні трудоголіки. Професії, хобі Ваги віддаються на всі 100%. Представники знаку, народилися 18 жовтня, володіють унікальною здатністю з кожної ситуації виходити переможцями. Вони використовують техніки м’якого управління, пускають у хід свою чарівність, залучають дипломатію. Якщо такі дії ефекту не дають, Ваги вдаються до радикальних заходів.

Багато хто з народжених 18 жовтня після призначення на відповідальну посаду з нетерпінням чекають того дня, коли вони зможуть повернутися до своїх колишніх головним інтересам. Коли вони йдуть, співробітникам не вистачає їх прямоти, бездоганної репутації та чесності. Менш сильні особистості, народжені в цей день, можуть виявитися кандидатами на славу і успіх завдяки таланту, зв’язків або просто везіння, але їм буде незатишно на обретенном високому п’єдесталі. Вони будуть жорстоко страждати, намагаючись впоратися з покладеними на них обов’язками. Зрештою їм доведеться змиритися з положенням жертви стресових ситуацій.

Народжені 18 жовтня люблять бути в гущі подій і особливо — в центрі подій. Але навіть навколо тих, кому подобається виставляти себе напоказ, панує атмосфера інтроверта. Незважаючи на те що вони можуть виконувати функції керівника, їм не слід занадто сильно напружуватися; головним їхнім інтересом є власне робота і особисте життя, і вони не можуть з ними розстатися надовго, щоб не занудьгувати. Народжені 18 жовтня з задоволенням веселяться разом з іншими, але, оскільки вони не є світськими натурами, їм іноді буває важко влитися в компанію. Народженим в цей день подобається входити як в найближчі, так і перспективні плани своєї сім’ї чи соціальної групи, і їх дуже засмучує, коли вони залишаються «за бортом»; але оскільки ці люди зневажають жалість до себе, вони не поспішають виставляти напоказ емоційні травми.

Зазвичай у випадку невдач вони повертаються до роботи і особистих справах і не ведуть себе як кинута Попелюшка. Хоча така самобеспечность вітається, їм слід бути обережними, щоб не помилитися при оцінці намірів інших і не розірвати відносин, коли вони, навпаки, можуть бути виправлені. Разом з тим народжені 18 жовтня іноді створюють враження всезнайок або гордовитих, манірних особистостей. Їм необхідно завжди зберігати власну гідність і скромність і не допускати прояви зверхності або ж надмірної самовпевненості, дратує інших.

Чоловік Терези — народився 18 Жовтня

Чоловіки, c датою народження 18 жовтня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — дипломатичний, справедливий, товариський, чарівний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 18 Жовтня

Жінки, чия дата народження припадає на 18 жовтня, наділені такими рисами: така дама — податлива, вдумлива, справедлива, доглянута. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 18 Жовтня

Про що говорить ваша дата народження — 18 жовтня? Якщо ви народилися в цей день, значить, ваш зодіакальний знак — це Ваги. Ті, хто народилися 18 жовтня знак зодіаку Терези, зазвичай беруть активну участь у житті оточуючих їх людей — не тільки близьких, але і друзів, і власних підлеглих. Вони люблять керувати людьми і робити на них вплив. Їм подобається приймати участь у спільних заходах, але в глибині душі вони віддають перевагу тишу і усамітнення, і не можуть повністю розслабитися.

Невимушене спілкування з іншими людьми викликає у них труднощі. Іноді вони виглядають відокремленими від веселої компанії і відчувають себе не в своїй тарілці. Однак, будинки, де вони можуть відчувати себе вільно і природно, самотність відчувається ними з повною силою. Таким людям, народженим 18 жовтня знак зодіаку Терези, необхідно відчувати себе потрібними комусь, їм потрібно знати, що хтось про них турбується і включає їх у свої плани, інакше вони відчувають себе викинутими за борт, у той час як життя проноситься мимо, не зачіпаючи їх. Тим не менш, вони ніколи не висловлять свого невдоволення, і не покажуть своєї образи, так як чужа жалість принизлива для них.

Випрошувати чийогось уваги огидно їх натурі, однак і плакатися в тиші і самоті вони не стануть, а просто продовжать виконувати свої обов’язки і повсякденні справи. Така самодостатність є позитивним якостям, народжених 18 жовтня знак зодіаку Терези, але іноді вона заважає їм порозумітися з близькою людиною, і коли відносини ще можна врятувати, саме їх гордість не дає їм зробити до цього перший крок. Разом з тим, з боку вони можуть справляти враження гордовитих, педантичних людей, чужих пристрастей і зневажають всіх навколо. Тому потрібно намагатися утримуватися від повчання інших людей і від зверхнього тону в розмові з ними.

Люди, народжені 18 жовтня знак зодіаку Терези, не вважають соромним, пробиваючись угору, розштовхувати інших ліктями, їх амбіції іноді перевищують межі їх можливостей. Втім, при необхідності вони можуть задовольнятися меншим. Однак, кар’єра не є головним пріоритетом у їх системі життєвих цінностей — занадто широке їх коло інтересів.

Навіть займаючи керівну посаду, народжені 18 жовтня знак зодіаку Терези, під впливом раптової примхи можуть залишити її і вдатися іншому заняттю, що представляє для них великий інтерес. Навіть якщо вони довго домагалися цього визнання їх заслуг, вони без найменшого жалю в душі відмовляються від досягнутого, бо те, що по-справжньому для них важливо, що представляє велику цінність для них.

Коли люди, народжені 18 жовтня знак зодіаку Терези, залишають своє колишнє поле діяльності, в їх колишніх співробітників виникає відчуття порожнечі і втрати чогось більш цілісного, чесного і правдивого, ніж те, що є в їхньому житті. У менш сильних особистостей може не вистачити рішучості круто змінити своє життя,— стабільність і забезпечене майбутнє вони віддадуть перевагу щирому захопленню своєї душі. Що і призведе до постійно який випробують ними стресу на весь залишок життя. Не варто наступати на горло власній пісні. Людина не може бути щасливий, займаючись нелюбимою справою. Якщо ж ви віддаєте перевагу стабільність, тоді перестаньте страждати, і сприймайте життя такий, яка вона є.

Любов і Сумісність

Сентиментальний, ідеалістичний і романтичний, ви можете володіти далекими від реальності уявленнями про любовних відносинах. У близькому союзі ви неймовірно щедрий партнер. Ви такі ласкаві і самовіддані, що можете захопитися і впасти жертвою нечесного коханого або друга.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 18 жовтня – особистості дуже яскраві. Вони володіють тонкою інтуїцією, проникливістю. Їх чарівність визначає ставлення до таких людей з боку оточуючих. Народилися 18 жовтня охоче приймають в будь-яких компаніях. Ці люди скрізь відчувають себе комфортно, можуть спілкуватися на будь-які теми, вміють, коли це необхідно, розрядити обстановку. Народилися 18 жовтня – талановиті дипломати. Вони досвідчені оратори і вдячні слухачі. Такі люди є натурами, схильними до авантюр. У них практично відсутнє почуття страху.

Ваги, народилися 18 жовтня, прагнуть до керівних посад. Вони воліють бути не акторами життєвого, професійного театру, а режисерами-постановниками. Кар’єру в обраній сфері Ваги роблять швидко. Допомагає їх ставлення до роботи, гострий розум, аналітичне мислення. Ваги щиро віддані справі. Від колег і підлеглих вони вимагають того ж. В колективі Ваги є лідерами, причому вони рідко використовують примус як метод управління. Представники знаку знаходять можливість стимулювати кожного працівника до діяльності на благо спільної справи.

Здоров’я і Хвороби

Для збереження здоров’я народився 18 жовтня рекомендується уникати надмірних навантажень, причому як розумових, так і фізичних. Ті і інші призводять до феномену накопичення стресу. Результатом такого стану може стати депресія, психосоматичний розлад. На фізичному рівні слабкими у Терезів вважаються ШКТ і судинна система. Для першого головний ворог – переїдання. Для другої – стреси, перенапруження. У народжених 18 жовтня у віці 50+ вище ризик виникнення інсульту, ніж у інших представників знаку.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, вперті, самостійні люди. Володіють потужною енергією, наполегливі, різання, заповзятливі. У них багато друзів, але чимало і недругів, заздрісників. У родині цілком можливі конфлікти, причиною яких зазвичай їх нестриманість, запальність, невміння спокійно вирішувати конфліктні ситуації, не доводячи їх до сварок і скандалів. Їм необхідно навчитися вмінню Керувати своїми емоціями, стати спокійнішими і розважливими, гасити напади роздратування. В матеріальній сфері стабільність, успіх.

Поради Терезам, Народженим 18 Жовтня

У вас багато інтересів у життя. Але, як правило, одна сфера інтересів є пріоритетним. Навчіться говорити «ні» не тільки іншим, а й собі. Давати — лише одна сторона життя. Дозволяйте собі іноді отримувати і, коли можете, сумнівайтеся. Не варто віддавати весь час роботи. Залиште трохи для улюбленого заняття, хобі.


Залишити відгук