Чоловік Рак і Жінка Лев — Сумісність

Вони різні як сонце і місяць. Неможливо навіть уявити іншого союзу настільки ж протилежних особистостей. Як вони взагалі зустрілися? Як примудрилися полюбити один одного? Невже ці почуття – покарання для обох за якісь злочини, вчинені у минулих життях?..

насправді, не все так трагічно. Лев і Рак – безумовно непроста пара, але аж ніяк не безнадійна. Більш того, вони можуть бути дуже щасливі разом, якщо правильно розподілять обов’язки і навчаться поважати інтереси один одного. Але навчитися цьому непросто. Потрібен той самий спільно з’їдений пуд солі, щоб дійсно добре пізнати і зрозуміти партнера… а розлучаються Лев і Рак зазвичай набагато раніше, не витримавши перевірки відносин на міцність.

Так, розбіжності між ними неминучі: тихий, домашній, але неймовірно ревнивий чоловік сатаніє кожен раз, коли його жінка одягає один зі своїх екстравагантних нарядів і відправляється на чергову вечірку. Не можна, неможливо замкнути в сімейному клітці цю дику кішку – тим паче, не вдасться це Раку. Можливо, вийшло б приборкати Левицю людині, в голосі якого побільше сталі, а в очах – рішучості. Можливо, варто було взяти її за руку і поставити перед фактом: «Не пущу!». Але Рак замість цього бурчить, розбудовується… і відпускає. Навіть якщо знає, що його Левиця не повернеться.

Пасивність партнера дратує її. Всі спільні знайомі зауважують: дуже блідо виглядає Рак поруч з блискучою Левицею, не виглядають вони рівною парою. Але серцю не накажеш – так вже вийшло, що серед легіону шанувальників її вибір припав на цього зворушливо сором’язливого юнака. «Гей, збадьорись-ка! Ну доведи ж, що ти чоловік!» – Левиця намагається спровокувати його своєю зухвалою поведінкою, пробудити його чоловіче начало, але… але Рак не хоче вирішувати проблеми, вважаючи за краще ховатися від них, в результаті прирікаючи себе і свою партнерку на самотність удвох. Жінка-Лев – природжений лідер, їй не заважає взяти на себе домінуючу позицію в сім’ї, але знову ми приходимо в глухий кут: Рак не хоче, щоб над ним домінували, і всіляко опирається цьому.

Взагалі, життєва позиція «Хочу, щоб все було по-моєму – а чого конкретно я хочу, сам не знаю» нікому щастя не принесла – для чоловіка ж вона є просто неприпустимою. Особливо якщо ви маєте намір пов’язати свою долю з Левицею. Не будьте для неї валізою без ручки: самовіддана жертовність жінок цього знака не властива – в один зовсім не прекрасний день вона просто викреслить вас зі свого життя і випурхне до когось більш гідному.

Так як же Леву і Раку зберегти відносини? А ось як. Уявіть собі сім’ю, в якій все навпаки: дружина – захисник і годувальник, а чоловік – охоронець домашнього вогнища. Поки вона задовольняє свої амбіції на роботі і в суспільстві, він пече пироги і виховує дітей. Кожен займається тим, до чого має хист, до чого прагне його душа. Ось що важливо, а не те, що сім’я в такому випадку вийде дещо нетрадиційною.

Нехай Рак не комплексує з-за своєї пасивної ролі в парі, адже йому не обов’язково ставати клушей-домогосподаркою. А якщо хто-небудь посміє зубоскалити на його адресу, Левиця покаже цим жартівникам, з ким вони зв’язалися. У підсумку виходить, що пара цілком гармонійна, нехай і ролі в ній розподілені незвичайним чином. Для цього Раку потрібно лише припинити плекати своє поранене самолюбство, а Леву проявити терпіння, ставши для коханого мудрим і всерозумиючим, але суворим учителем.

Відносини в союзі чоловіка Раку і жінки Лева дуже складні і багатогранні. Їх можна порівняти з відносинами Місяця і Сонця – ми їх рідко бачимо на небі разом, вони мають різний час свого правління, але іноді, під час затемнень, вони зустрічаються, щоб викликати глобальні катастрофи або непримиренні протиріччя. Спільне життя цієї пари буде сповнена взаємними докорами і нерозумінням. Навіть, якщо в самому початку відносини цих двох людей були ідеальними, настане період, коли вони зіткнуться своїми інтересами, відстоюючи кожен – власну індивідуальність.

Чоловік Рак – таємничий, загадковий, він ніколи не вивертає душу навиворіт, воліючи зберігати нейтралітет. Партнер віддає перевагу більш домашній, закритий спосіб життя, прагнучи до комфорту, затишку і безпеки. Жінка Лев завжди прагне до спілкування, публіці. Їй дуже важливий її високий соціальний статус, і вона ні за що не погодиться стати просто домашньою господинею, відмовившись від кар’єри або спілкування з друзями. Чоловік Рак буде турбуватися з приводу постійного відсутності партнерки будинку, він буде сходити з розуму від ревнощів, коли вона буде відвідувати численні збори та вечірки без нього. Партнерка любить блищати в суспільстві, вона обожнює шанувальників і флірти, хоча зраджувати своєму коханому чоловікові Раку вона ні за що не буде.

Чоловік Рак, щоб хоч якось впливати на свою кохану, буде вести особливу гру у взаєминах, дезорієнтуючи її, повністю заплутуючи в мережах своєю таємничою натури. Партнер тільки з вигляду спокійний і тихий. Всередині цієї загадкової натури чоловіки Раку киплять неабиякі пристрасті, клекоче ревнощі, і він методично буде домагатися уваги до своєї персони, щоразу змінюючи тактику впливу. Жінка Лев звикла з труднощами в житті справлятися самостійно. Але все ж таки їй дуже потрібна в житті підтримка і опора – якою вона не бачить у своєму партнері. Не добившись від чоловіка Раку активних дій, вона спробує розворушити його, стимулювати рішучість і впевненість у собі.

Можливо, жінка Лев дуже легко може перегнути палицю, і занадто агресивно підійти до виконання цього завдання. Домінування партнерки може викликати у чоловіка Раку протест, він люто чинити опір, прагнучи зберегти свій стривожений світ у цілості й схоронності. Ця ситуація легко може призвести до затяжної війни – при помірній, але постійної активності партнерки, або до відкритих військових дій, які зруйнують їх відносини з першого удару.

Для того, щоб уникнути конфліктів, чоловікові Раку і жінці Леву необхідно скоротити ту прірву, яка їх розділяє спільного життя. Насамперед, обом треба заспокоїтися, адже помічником у вирішенні проблем може бути звичайний спокійний конструктивний діалог. Чоловік Рак може взяти на себе відповідальність за створення міцної бази сім’ї, побудова затишного гніздечка. Йому потрібно дозволити проявляти турботу про свою партнерку, і при цьому обов’язково його дякувати за неї, підкреслюючи її важливість і потрібність. Жінка Лев буде борцем, вона повинна взяти на себе всі важливі рішення по врегулюванню ситуації.


Залишити відгук