Чоловік Рак і Жінка Козеріг — Сумісність

Томна, спекотна середина літа і холодна, застебнута на всі гудзики зима – це вони, чоловік Рак і жінка Козеріг. Але якщо лід і полум’я, зиму і літо з’єднати, в результаті може вийти нескінченна весна. Така тепла і комфортна, що затишно буде обом.

Незважаючи на протистояння (на Кармічному Колесі вони стоять один напроти одного), союз чоловіка Раку і жінки Козерога досить успішний і часто зустрічається в житті. Спільного у них набагато більше, ніж можна очікувати від союзу двох лідерів, кардинальних знаків різних стихій: Води (Рак) і Землі (Козеріг). Наприклад, ніжну любов чоловіка Раку до матері може прийняти тільки жінка Козеріг. Козероги самі обожнюють свою родину, матір, батька, братів і сестер. Тому прихильність Раку вважатимуть проявом порядності, підтвердженням значимості для нього сімейних цінностей.

Фінансові розбіжності зруйнували не один щасливий шлюб. Сама пристрасна любов з часом буде повержена в прах скандалами з-за грошей. І навпаки; єдність фінансових устремлінь і загальне майно можуть згуртувати їх. Як і відбувається у разі союзу чоловіка Раку і жінки Козерога. Вони люблять збирати гроші, обидва думають про завтрашній день і вміють витягати уроки з минулого (ось ще одна спільна риса: їх минуле завжди поряд з ними).

Прямий, як політ стріли, Козерожке доведеться навчитися хвалити Раку. Вони обидва наб’ють чимало гуль, поки вона зрозуміє: чим більше хвалити, тим більше він зможе реально досягти! А для неї дуже важливий його кар’єрне зростання, вона амбітна і прагне до успіху. Раку буває смертельно боляче, коли Козерожка робить розумове, тверезі зауваження в його адресу: – Як? Адже мама завжди хвалила, завжди говорила, що він найкращий хлопчик! Це властиве чоловікові Раку і в тридцять, і в дев’яносто років. Їй, щоправда, теж потрібно заохочення; але вона відкрито ніколи в цьому не зізнається. На відміну від нього; спробуй, не похвали, він надуется, замкнеться, піде в себе (глибоко і надовго, як це вміють робити тільки Раки).

Дозвольте, запитаєте ви, але йдеться не про діловому партнерстві! Все добре: будинок побудували, накопичили грошей, навколо сімейного вогнища розсадили родичів, і все це при взаємній згоді і повної гармонії, але де ж любов? Де почуття? – Історія їхнього кохання не зовсім звичайна; їхні почуття з часом стають повніше і яскравіше. Чоловік Рак в молодості кілька сором’язливий і скутий із-за невпевненості. Жінка Козеріг стає чим старше, тим привабливіше (це особлива якість, властиве всім, кому протегує Сатурн).

Рак з плином часу навчиться висловлювати свої почуття і емоції, які переповнюють його місячну душу. А вона з непримітною, хоча і милої дівчини, перетвориться на розкішну жінку. З кожним роком любов буде ставати все ніжніше, вона не піде на спад, як це буває в більшості інших спілок. Їх все життя будуть чекати відкриття, вони обидва будуть оновлюватися, привносячи свіжі ноти відносини.

Але розбіжності, все ж, не уникнути. Щиро люблячи, вони не вміють говорити, як багато значать один для одного. І потім, серце Козерожки іноді як кремінь. Почуття, яке зберігається в ньому, справжнє і глибоке, але ось біда: вона не хоче розводити сентиментів». А йому так треба чути: «Коли ти мене обіймаєш, я відлітаю на небеса». Замість цього за сніданком, після ночі кохання, Козерожка скаже: «Погода відмінна, сонячно. Погуляємо?».

Що залишається тривожним, недовірливій і часто що впадає у невпевненість Раку, коли він не чує від неї заохочення? – тільки так же стримано відповісти: «Ну так, підемо. Ти права». А насправді йому хотілося сказати: «Ти чудо, ти чудова, я обожнюю тебе». Коли він підросте, то скаже їй це. Вони зрозуміють, що найкращий на світі подарунок, який можуть зробити один одному – зайвий поцілунок або ласкаве слово.

Стосунки чоловіка Раку і жінки Козерога дані їм, як випробування на витривалість, не інакше. Але, незважаючи на те, що ці партнери абсолютно протилежні один одному, а все сказане сприймають з точністю до навпаки, їх відносини все-таки можуть бути щасливими і тривалими, якщо вони дуже постараються в цьому напрямку. Для створення мирного союзу потрібно чимало – тут і зміна стилю спілкування, і зміна світогляду кожного з пари, але результат, який вони отримають, коштує витрачених нервів і часу.

Романтичний і трохи наївний чоловік Рак відразу стане об’єктом уваги жінки Козерога, як тільки вона його побачить. Вона досить сильна сама, щоб дозволити собі відносини з таким м’яким партнером. Спочатку його романтичність і безпосередність буде жінку Козерога розчулювати, але пізніше, не дочекавшись від нього хоч якихось відповідних зусиль у створенні відносин, вона спробує вплинути на нього з усією притаманною їй строгістю. Жінка Козеріг абсолютно неэмоциональна, і їй будуть подобатися все витівки її партнера, якими б вони не були.

Можна сказати, що вона по-материнськи тепло і строго буде сприймати обранця, що, звичайно ж, не може служити причиною великих скандалів в парі. Чоловік Рак буде уникати тиску на нього, але м’які докірливі зауваження його партнерки не можуть викликати в нього паніки – йому нічого не загрожує, а зауваження, як і поради, він просто пропускає повз вуха. Цей союз двох різних людей може стати великою школою життя, в якій недбайливий шалунішка – чоловік Рак – буде вчитися відповідальності і послідовності у своїх діях, а строга, але душевна жінка Козеріг навчиться тієї легкості у відносинах, безпосередності та емоційності, якими володіє її партнер.

Якщо пару не захлиснуть амбіції, якщо вони і далі будуть ставитися один до одного м’яко, з гумором і терпінням, то їх чекає щасливе спільне майбутнє. Вони можуть не тільки побудувати свою сім’ю, але й успішно зробити кар’єру, втілити в життя багато хто з піднесених ідей чоловіки Раку з ретельністю і скрупульозністю в роботі, притаманними жінці Козерогові. Тільки чоловік Рак, з усіх представників зодіакального кола, буде здатний зрозуміти, що жінка Козеріг зовсім не черства, як це здається спочатку. Під жорсткою і суворою оболонкою ховається тонка душа, яка за своєю ранимости не поступається душі самого чоловіка Раку. Всі ці відкриття зроблять партнерів набагато ближче один одному, і, врешті-решт, вони утворюють неразделимую пару.

Стосунки чоловіка Раку і жінки Козерога, якщо вони не розвалилися в самому початку, час здатне тільки загартувати. Чоловік Рак буде дбайливо оберігати свою партнерку від потрясінь, і ця місія зробить його самого набагато сильніше і впевненіше в собі. Це динамічні стосунки, які повинні бути побудовані на взаємній повазі і взаємодопомоги. Пару чоловіки Раку і жінки Козерога може об’єднати спільна мета, справа, в якій вони обидва будуть брати рівну участь.


Залишити відгук