Чоловік Рак і Жінка Рак — Сумісність

Розмова двох Раків при першій зустрічі буде дуже схожий на розмову двох Рокфеллерів. Про що можуть говорити дві Рокфеллера при зустрічі? Про почуття? Навряд чи. Для довідки: засновник династії і ще парочка банкірів зі знаменитої родини були Раками. Для Раків це дуже характерно: успішна діяльність в сфері фінансів. Наші «Рокфеллери» можуть поговорити про політику (Раки обожнюють політику!), поезії, музеях, антикваріат. Як Рокфеллер – Рокфеллерові, можуть розповісти про фінансової безпеки, або порадити кілька способів, як піти від податків. Але все це – розмова двох друзів, а не палких закоханих! У той же час, їх тягне одне до одного, вони відчувають непереборну симпатію. Рак ніколи не пройде повз іншого Раку. Вони – мрійники, інтроверти, романтики, тонкі поетичні натури (що, як ні парадоксально, не заважає їм залізною рукою управляти фінансовими імперіями).

Якщо, все ж, дружня симпатія переросте в щось більше, Раки знайдуть, чим зайнятися у своєму союзі: будуть нескінченно упорядковувати будинок, носитися з дітьми (їх чадолюбие не знає кордонів), чинити гріх обжерливості, захоплюватися фотографією, збирати колекції (найулюбленіша колекція Раків – пачка купюр «на чорний день» під матрацом).

О, ці проникливі Місячні краби бачать один одного наскрізь. Тільки Рак, налаштований на місячній частоті, може знайти потрібні слова, щоб заспокоїти сум’яття в душі іншого Раку. Вони вже добре знають, як можна з-за одного слова впасти в істерику і чорну меланхолію. Вони так люблять порюмсати і поскаржитися на неувагу і образи! Як правило, пхикання триває до наступного молодика. Але якщо складеться так, що один буде в істериці, а другий – в затяжній депресії?

Вони будуть потребувати допомоги, але допомоги чекати нізвідки. Це буде тривати вічно. Вони замкнуться. Один Рак буде продовжувати істерити, другий ще глибше занурюватися в безодню меланхолії. Вони будуть тягнути один одного на дно. Пара закриється в раковині свого будинку, стулки зачиняться. На жаль, одна з головних проблем союзу Рак-Рак: непомірно великі витрати на носові хустки для витирання потоків перлинних сліз.

Вічні образи і звичка приховувати свої справжні почуття можуть ускладнювати сексуальну сторону життя. Якщо Раку здасться, що партнер весь день не звертав на нього уваги – вночі він почне натискати клешнями, сховається в своїй холодній норі і буде знемагати в самоті від нестачі любові. В цей час інший партнер буде відчувати себе відкинутим і ще більш нещасною. Так як поговорити прямо ці двоє не можуть за своєю природою, то вони можуть зациклитися на вигадані образи, поки їх не врятує повня: в повний місяць у Раків кипіння пристрастей зашкалює і змушує забути про вигадані проблеми. Ще одна загадкова особливість сексуального життя тандему: найкращий афродизіак для них – гроші, сексуальність Раків прямо пропорційна рахунку в банку!

Фінансовий успіх для пари Рак-Рак значить, мабуть, більше, ніж для будь-якого іншого союзу. Вони рятуються від депресій і страхів дорогим шопінгом, подорожами, усвідомленням фінансового благополуччя. Добре, якщо в «місячний» коло будуть вхожі близькі родичі. «Діти Місяця» дуже прив’язані до сім’ї, думка мами навіть для старого Раку значимо. Рівновагу і гармонію в тандемі так само допоможуть зберегти дружні та ділові стосунки з сонячними знаками. Але найголовніше умова благополучного союзу Місячного чоловіки і Місячної жінки – це уміння бачити свої помилки на прикладі іншого, виправляти їх, а не збирати колективні помилки, як кредити в банку.

Союз двох Раків утворюється на основі їх повного взаєморозуміння і підтримки. Цими відносинами править одна стихія – Вода, а тому протиріч між партнерами або не буде зовсім, або вони будуть самими мінімальними, легко исправляемыми. Вони – романтики до мозку кісток. Чоловік Рак і жінка Рак можуть навіть не розмовляти один з одним, але кожен легко зрозуміє думки партнера навіть на відстані, без слів і жестів. Вони люб’язні і уважні один до одного, їх переваги з’єдналися разом, утворивши той потужний оберіг, яких зберігає ці відносини від усіх бід і конфліктів.

Союз чоловіка Раку і жінки Раку завжди здаються ідеальними, а в більшості випадків вони такими і є за своєю глибинною суттю. У їх відносинах буде все – і глибока, всепоглинаюча пристрасть, і ревнощі, і багата сексуальна життя. Партнери будуть намагатися все життя доводити один одному свою любов, змагаючись в її силі. Вони не схильні демонструвати свої відносини оточуючим людям, найчастіше про їх любов можна тільки здогадуватися по посмішкам один одному, романтичним поглядам і вздохам, але зовні все буде пристойно-спокійно.

Залишившись наодинці один з одним, Раки позбавляються від своїх комплексів, розкріпачуються, і готові проявити всю силу своєї любові в палких і палких зізнань, обіймах. Романтичність цього знака Зодіаку штовхає кожного з партнерів на неймовірні вчинки, щоб привернути увагу або завоювати серце іншого. Раки можуть писати вірші, засипати один одного квітами і любовними записками, робити всі ті маленькі приємні дрібниці, які вони підгледіли в любовних серіалах чи вичитали в любовних романах. Для кожного Раку величезне значення має минуле партнера. Якщо раптом розкриються якісь неприємні сюжети минулого, які раніше ретельно приховувалися, і чоловік Рак і жінка Рак можуть дуже переживати з цього приводу, мучась з-за цих фактів.

Рак дуже часто не дивиться вперед, в майбутнє, а назад у минуле, і тому навіть незначні неприємні факти з минулого свого партнера може затьмарювати його ставлення до нього тривалий час. Такий шлюб може бути дуже міцним, якщо один з партнерів набагато старший за іншого. Ніхто не посміє увійти в союз чоловіка Раку і жінки Раку, вони не допустять жодного стороннього втручання у свої стосунки, ретельно оберігаючи їх від будь-яких впливів і посягань ззовні. Партнерам завжди цікаво і весело разом – вони мріють про одне й те ж, будують плани на майбутнє і упиваються своїми уявними горизонтами – правда, з цієї пари ніхто не може взяти на себе практичну частину по здійсненню задуманого, і більшості цих планів так і не судилося збутися.

Ніхто не може зрозуміти витончену душу Раку краще, ніж ще один Рак, і тому союз двох представників цього зодіакального сузір’я може бути дуже довгим і щасливим. Партнери повинні бути дуже делікатними один до одного. Кожен з пари повинен мати свій особистий простір, в якому він може перебувати в сентиментальних мріях чи ностальгії, отрешась від усього. Тим не менше, ці двоє повинні шукати точки зіткнення один з одним, спільні справи і мети, інакше в їх відносинах просто не буде сенсу.


Залишити відгук