Чоловік Рак і Жінка Овен — Сумісність

Ви думаєте, всі романтики однакові, і якщо зустрілися такі, у них все складеться легко і просто? – Ні. Яскравий тому приклад – жінка Овен (романтик-творець) і чоловік Рак (романтик-мрійник). Їм дуже цікаво, і, одночасно складно бути разом: у них по-різному тече час, інакше світить сонце, вони живуть у різних вимірах і ритмах. Овен підживлюється енергією від протидії (ех, ну з ким би ще пободаться?!), Рак йде від відкритого конфлікту. Овен іскриться веселощами, Рак меланхоличен і тривожний. Вони володіють ще однією загальною якістю характеру (крім романтизму) обидва – лідери, обидва – кардинальні знаки (тільки Рак – водної стихії, а Овен – вогню).

Спочатку знайомства галантний, чутливий Рак дає дівчині Овну відчути себе справжньою жінкою. Вона вірить, що люблять, що прекрасне саме така, яка є. В глибині душі рогаті вперті Барани сумніваються у своїй жіночності, і це не дивно: під покровом войовничого Марса, та з урахуванням чоловічий стихії – вогню… І ось Рак, нарешті, дав їй відчути, що вона – принцеса з казки, а не відьма на помелі. Якщо планети в їх гороскопах гармонійно поєднуються, то прекрасна ідилія не може тривати вічно. У зворотному випадку Овечка ризикує через якийсь час зрозуміти, що вона все-таки страшна фурія, а принц десь заблукав і ніяк не прийде, щоб звільнити її.

Якщо все ж союз відбудеться, то їм є що долати:

Ревнощі. Обидва страшенно ревниві. Але по-різному: Раку подобається, що б його ревнували (це тішить його его), відкритий, чесний Овен починає біситися: як його в чомусь запідозрили? Ставлення до грошей. Вони обидва люблять достаток, але йдуть до нього різними шляхами: оптиміст і прожектер Овен готовий ризикнути, він думає, що якщо вдало витратити, вкласти капітали в справу – гроші повернуться потужним потоком. Рак йде іншим шляхом: він вважає, що копієчку треба збирати, складати купюру до купюрі, що ризик в питанні фінансової стабільності не виправданий. Різне бачення перспектив. Овен завжди оптимістичний, у нього завжди все на краще! Рак завжди бачить все в чорному світлі, в його уяві малюються найбільш песимістичні картини. Та сама, сама головна проблема: мама Раку! Так, якщо пара впорається з цією проблемою жахливих розмірів, що заповнює всю їх життя, то вже з інших питань вони домовляться тим більше. Мама Раку постійно (хоч і незримо) присутня на кухні, у вітальні, спальні – у всіх кутах їхні будинки!

Чоловік Рак говорить своїй Вівці побіжно, мимохідь:

— Знаєш, мама робила оладки якось по-іншому, дуже смачно!

У ванній, перебираючи флакони з шампунем, відкриваючи шифоньєр з нарядами, принюхуючись до духам коханої – Рак весь час буде приводити в приклад свою маму! Жінка-Овен може перебувати в марсовой істериці, поки не втече від Раку. Але може бути і інший сценарій: вона – боєць, вона – воїн, і з честю прийме виклик, щоб довести коханому: вона краще прасує сорочки, водить машину і сіяти огірки.

Народження дітей (обидва знака чадолюбивы) і глибокі почуття допоможуть їм подолати розбіжності. Тим більше, що Рак здатний до компромісів, його терпіння може вистачити на себе і вогняного, вибухового Овна.

Стосунки чоловіка Раку і жінки Овна схожі на химерний лабіринт, в якому їм цікаво перебувати удвох, і все ж – тісно і незатишно. Це сплетіння двох абсолютно різних характерів, з яких один – романтичний мрійник, а другий – романтичний активіст. Чоловік Рак воліє більш закриті, спокійні стосунки з коханою, але його партнерка постійно кидає виклик цілому світу, залучаючи до їх парі загальну увагу. Протиріччя цих двох людей можуть служити причиною розставання, якщо не будуть попереджені з самого початку відносин.

Чоловік Рак тільки з вигляду здається таким спокійним і домашнім. Насправді, під спокійною милою зовнішністю може ховатися справжній домашній агресор, тиран, який дуже любить владу і домінування. Жінка Овен завжди оптимістична і доброзичлива, вона обожнює бути в центрі уваги, перебувати в суспільстві. Її чоловік не поділяє її поглядів на життя. Він завжди приймає вигляд відчуженого меланхоліка, якого турбують куди більш глобальні проблеми, ніж ті події, які зараз перед ним. Партнер не буде встигати за клокочущей енергією своєї супутниці, їй доведеться його постійно чекати, або ж підганяти – чого він категорично не сприймає.

Рішення чоловік Рак приймає дуже повільно, нерішуче, частіше очікує, що проблеми вирішаться самі собою, не змушуючи його переходити до якихось активних дій. У житті чоловік Рак найчастіше приймає вичікувальну позицію, спостерігаючи за всім, що відбувається зі свого укриття, при найменшій небезпеці для нього — просто ховаючись подалі. Партнер не буде розуміти свою супутницю, тому що вона робить, думає і говорить дуже швидко, стрімко. Він не визнає тієї метушні і хаосу, які завжди присутні навколо жінки Овна. Через невеликий проміжок часу, в який він буде тільки придивлятися до своєї обраниці, чоловік Рак почне робити їй педантичні зауваження, повчаючи і наставляючи на шлях істинний.

Щоб цим партнерам бути разом тривалий час, необхідно пристосовуватися один до одного, підлаштовуватися під інтереси іншої людини, навіть грати за його правилами. Дуже важливо – знайти баланс між активністю жінки Овна і повільністю чоловіки Раку, щоб обидва партнера не відчували себе ущемленими в своїх правах. Плюсів у цих відносинах достатньо – це і багата, яскрава сексуальна життя, і обопільна сентиментальність, і прагнення до романтики. Партнери можуть подарувати один одному незабутні відчуття, якщо тільки виправлять всі ті нюанси, які протиставлені один одному. Жінка Овен завжди вірна своєму коханому чоловікові, ця обставина додасть партнеру впевненість у собі і своїй супутниці. Чоловік Рак може повчитися у партнерки оптимізму, енергійності, відкритості. Жінка Овен повинна навчитися мудрості в рішеннях, розсудливості і послідовності в діях.

В парі чоловіки Раку і жінки Овна виникає гармонія, якщо обидва партнери не прагнуть до особистого самоствердження за рахунок іншого. Війна принципів може довести цю пару до розлучення, шлях компромісів і взаємних поступок зробить партнерів щасливими та впевненими у своїх відносинах.


Залишити відгук