Чоловік Рак

Чоловік під знаком Раку вихований, аристократичний, світська людина. Він любить бути в колі впливових осіб, в оточенні вишуканого товариства. Рак натура мінлива, його настрій непередбачувано, зараз веселун і балагур, через хвилину сумний і в зневірі. Крім того, приказка «у страху очі великі» це про нього.

Він може переживати через дрібниці, перебільшувати дійсність справ. Абсолютно безпорадний і роздратований при вирішенні дрібних негараздів, коли справа стосується серйозних проблем, то він концентрується та досить стійко і холоднокровно долає труднощі крок за кроком.

Чоловікові-Раку подобаються відкриті, солідні люди, людина, у його розумінні, має бути щирим, прямолінійним, не сипати схвальними компліментами, стримано і доброзичливо вести бесіду. Чоловік-Рак чуйний, проникливий, фальш зчитує в мить. Для Раку сім’я має більше значення, ніж для інших знаків зодіаку. Рідним людям слід контролювати свої емоції і слова, тому що дуже вразливий Рак може довго «ховатися» і мовчки ображатися. До того ж, йому, як повітря, потрібні запевнення в відданої любові коханої жінки. Так він відчуває себе впевненіше і розслабленим. Шлюб з чоловіком-Рак рідко закінчується розлученням.

Захоплення чоловіка-Рака пов’язані з колекціонуванням або пошуком стародавніх речей. У відносинах з Раком жінка стане тією музою і натхненням, яке так потрібне йому для розвитку талантів у творчості, як допомога для повної реалізації його в професії, для вільного руху в кар’єрному зростанні. Чоловік-Рак, намагатиметься перенести традиції і цінності своєї сім’ї, де виріс, в свою сім’ю. Йому імпонує спокійна, передбачувана, розмірене життя.

Раки схильні вважати жінок більш слабкими, ніж чоловіки. Йому притаманна гордовитість та холодність до жінок, веде себе стримано навіть по відношенню до коханої жінки. Чоловік-Рак влюбливий, але до зрад справа доходить рідко. Йому подобається страждати, зітхати, спостерігати за об’єктом пристрасті з боку.

До шлюбу ставиться серйозно, вибираючи жінку, пильно розглядає кожну кандидатуру. Він повинен пройти з цією жінкою «вогонь і воду», випробувати її почуття на надійність, сталість і непохитну любов. Він не обійдеться без порад його мами або батьків, йому важлива їх оцінка. Якщо майбутня дружина не доведеться по душі його мами, він зробить так, як вона скаже.

В союзі чоловік-Рак егоїстичний, не визнає жіночих указів і командувань. Йому подобається виховувати дітей, він турботливий, але строгий батько. Жінка з таким чоловіком пройде за життя, зазнавши щастя і з розумінням слів «бути заміжня як за кам’яною стіною».


Залишити відгук