Як Розлучитися з Чоловіком Дівою

Чому Діви розлучаються практично з усіма знаками зодіаку? Просто, мало хто, здатний витримати такого педанта. Хочете розлучитися з Дівою – почніть спізнюватися і змушуйте спізнюватися вашу Діву. Чоловік знаку Діва дуже інтелектуальний, того ж вимагає і від своєї обраниці. Еталоном інтелекту, безумовно, є він сам. Не знаєте, як розлучитися з чоловіком Дівою? Забудьте про свій інтелект, прикиньтеся «поганулею», на розумні запитання відповідайте: «не знаю» і т. д.

Ще один спосіб порвати стосунки з чоловіком Дівою – забути про чистоту і порядок. Чоловік, народжений під знаком зодіаку Діва, не переносить безлад і бруд, не любить недоглянутих і неохайних дівчат. Так що прапор вам у руки – пора перетворюватися з елегантною особи в сільську простушку. Повірте, після таких змін чоловік Діва стане замислюватися, а ви його ідеал?

Багато знаки Зодіаку не вміють розлучатися. І яскравим прикладом буде Діва. Болісний розрив стане чимось жахливим, а сама Діва його дуже складно перенесе. Такі відносини можуть відбутися через тривалий період часу. Тому поставитися до розриву з такою людиною потрібно обережно, щоб не залишити шрам. Якщо Діва вирішить закінчити відносини сама, то все складеться якнайкраще. Для цього потрібно робити все не так, як потрібно. Часті запізнення, безглузді витрати і занадто легке ставлення зроблять Діву самотньою, а її коханого – вільним.

Етап перший. Збентеження

Дівам все нічого, вони довго-предолго здатні жити в своєму чистенькому, хорошеньком, справедливому світі, і, якщо їх супутник хропе у Віденській опері, відпускає вульгарні жарти на світському прийомі або робить ще щось, що не зовсім подобається, Діви, швидше, будуть тихенько реготати або тикати в бік ліктем, приєднуючись до нього і підтримуючи його, ніж своротят ніс і скажуть «фу». Справжнє збентеження вони зазнають, коли яка-небудь Мар’я Олексіївна, поджавши губи, скаже- «Що це він у вас, люба?»

Тоді Діви заховають свого внутрішнього хулігана і покиває, знизують плечима, а вдома скажуть пристрасно: «Віть, ти все-таки не храпи вже більше так, гаразд? А то люди дивляться». Ну і піде все далі своєю чергою, відносно мирно, поки на черговій вечірці їх супутник або супутниця знову не потраплять у халепу, або не будуть викриті в щось недобре.

На цьому етапі Діви готові багато чого прощати самі по собі, добровільно, задаючи величезний люфт і простір для найрізноманітніших проявів рис свого партнера і особливо не парячись. Тільки от чомусь на людях колеться і свербить, і бентежить, і кидає у фарбу, і починаєш невиразно бурмотіти, виправдовуючись і виправдовуючи.

Етап другий. Роздратування

Якщо супутник Дів не прислухається до закликів трошки тримати себе в шорах, і період цей триває досить довго, Діви непомітно для самих себе починають відчувати даний роздратування.

Поки воно ще не дуже помітно для самих Дів, і вони автоматом хмикає, хихикають або усміхаються. Але їм вже не так щиро весело, як раніше. Одна частина Дів хихикає, а друга всередині себе знизує плечима і тихенько каже «Міг/могла би вже збагнути, що мені це не подобається». Але щось зупиняє Дів від того, щоб це висловити вголос, може бути, вони бояться зіпсувати або похитнути сценарій, в якому Діва та її супутник — єдина команда, одні проти всіх, і один за одного.

В кінці цього етапу роздратування починає прориватися в глухому мовчанні і сердитих поглядах, інтонаціях, ображено виразі обличчя, поганому настрої, з яким Діви справляються з труднощами, але ще важче їм було б висловити все, що в них тихо клекоче, вголос.

Етап третій. Скандал

Діви можуть і вміють влаштувати справжній скандал. Інші знаки в цьому просто діти порівняно з ними. Що може зробити Діва з нічого? Капелюшок, салат і скандал. Але тут — не з нічого. Тут Діви абсолютно справедливо розуміють, що вичерпали свій багатий діапазон впливу на партнера. Як-то:

поставитися з гумором; поставитися серйозно і м’яко присоромити; м’яко попросити більше так не робити; твердо попросити не робити так більше; вимагати робити по-іншому; благати робити по іншому, а ТАК — не робити;

Тому Діви влаштовують скандал. Вони можуть кричати, можуть і не кричати, можуть бути як вулкан Вонтоткакеготамкудль, можуть бути як льодовик, так, що партнер починає, без перебільшення, з переляку дріботіти і підлабузнюватися.

У Дів одна проблема: вони відхідливі. Тому, покричавши або оледенев, вони довго в цьому стані залишатися не зможуть в силу природної доброти і запалу характеру, і відійдуть. Знову стануть колишні, веселі і люблячі. Але, якщо їх супутник і цього не чує і нічого його не бере, і жити з ним як важко так, щоб в кайф, Діви пускаються на один хитрий, як їм здається, трюк.

Етап четвертий. Творчий

Самі по собі натури творчі і гумором, Діви норовлять і ці якості приписати партнеру. Тому в них прокидається педагогічна жилка. Причому жилка педагога молодших класів. І з знахабнілим партнером ці наївні і чисті душею створення починають… грати. Якщо наречений розкидає шкарпетки і півроку умовлянь на нього не впливають ніяк, то Діва повісить шкарпетки на люстру і почне писати чоловікові записочки, де стрілками і ребусами спробує пробудити в ньому пытливую думка і питкий погляд.

Якщо це вже не наречений, а просто попивающий заматерелый чоловік і батько, і його злочини давно вже не» в шкарпетках», а чим гірше, Діва влаштує йому костюмований бал на ДР і потім буде дивитися: подіяло чи магія? Змінилася чи картина світу у партнера? Раптом так? І раптом тепер все, рішуче все зміниться? Адже він так отетерів і зрадів, і здивувався, і довго її цілував… Якщо не подіє, Діви будуть придумувати ще і ще, і лити воду в порожню бочку, і метати бісер, тому що просто так хрясь — і навпіл вони не можуть. Нудно. Треба з вивертом. І помирати — так з музикою.

Етап п’ятий. Відсторонення

Нічого не діє, і Діви зажурилися. Їх союз розвалюється, їх там кривдять і ображають, їм там погано, як на протязі, і горло вже болить, і сил немає. Тоді Діви перестають чекати і просити. Якщо б їх партнер дав собі працю знати їх краще, він би на цьому етапі зрозумів, що він їх втрачає. Але він просто відчуває, що ніби-то само собою все налагодилося. А це Діви пішли людям добрим з тими проханнями, пропозиціями та взаємодією, з якими вони раніше зверталися до свого коханого. Тепер весь світ — їх дім. Всі близькі. І тільки він — чужий.

Саме на цьому етапі відбувається остаточне відсторонення Дів від колишнього коханого. Краєм ока вони все ще з тугою спостерігають — не схаменеться? Не схаменеться. І туга посилюється, і до неї домішується рішучість.

Етап шостий. Помста. Кінець

Знаючи себе і своє добре отходчивое серце, Діви не ризикують йти в нікуди. У кожній Діви будь-якої статі в рукаві завжди прихована запасна карта: давній шанувальник або закохана дівчина, які візьмуть Діву з радістю. Або хоча б покажуть їй різницю між пофигистическим черствим підходом колишнього партнера і цим простим і свіжим, як травневий вітер.

І коли колишній партнер рве і метає, і кричить — повернися, Діви сидять в укритті, п’ють чай з бубликом і їм добре і спокійно зовні. А в глибині душі вони за злістю, зловтіхою і дулею ховають глибоку тугу за несбывшемуся щастя, і не можуть, не можуть пробачити партнеру все, що він зламав, зіпсував або покалічив.

Діви непросто відходять від невдалої зв’язку, не переривають контактів, але в силу темпераменту при зустрічах велика ймовірність знову посваритися, і тому вони довго намагаються зустрічатися з колишнім партнером тільки по справі і бажано в присутності інших людей.


Залишити відгук