Як Розлучитися з Чоловіком-Тельцем

Як розлучитися з чоловіком-Тельцем? Чоловік Телець категорично не терпить, коли ви принижуєте його чоловічу гідність. Щоб порвати стосунки з чоловіком-Тельцем, потрібно постійно нагадувати йому, що він хибний, що допомоги від нього, як від козла молока, і ви прекрасно обходитеся самостійно. Для розставання з Тельцем по знаках зодіаку жінка повинна перетворитися в трудоголіка, посадити улюбленого на дієту, перестати мити посуд і він знайде спосіб забезпечити себе обідом і без неї.

Так само обов’язково потрібно буде регулярно всім своїм виглядом демонструвати, що вам нецікаві або навіть неприємні сексуальні стосунки з ним. Останньою краплею для нього стане, якщо ви перестанете стежити за собою, і з доглянутою, вишуканої леді перетворитеся в неопрятную хіпі. Таку обраницю він і уві сні бачити не хоче, тому з легкість обдарує вас свободою і незалежністю!

В розставанні Тельці дуже чуттєві і можуть переживати втрату коханого відносно довго. Щоб підштовхнути Тельця до розриву, досить не робити нічого для підтримки затишку в домі, багато працювати і не приділяти йому потрібної уваги. Крім того, щоб дізнатися, як розлучаються Тельці, можна почати тринькати гроші і купувати непотрібні речі. Такі дії підштовхнуть його до закінчення лавсторі.

Етап перший. Настороженість

У загальному і цілому, Телець трохи менше занудний, ніж Козеріг, тому буває задоволений собою і партнером до тих пір, поки партнер не приступить до нього з ножем до горла, намагаючись спонукати Тільця на те, до чого той поки не готовий. Одружитися, навчитися готувати «як Свєтка», завести другу дитину, змінити улюблену роботу на добре оплачувану і т д. Так як Телець створення неквапливе і живе в своєму режимі, йому це не подобається. Але, володіючи вродженою інтелігентністю, Телець на перший раз смолчит і нічого не скаже, навіть не посвариться, і навіть,- і ось тут засідка,- партнера не зупинить.

Але осад залишиться. Якщо це одна з перших розборок на тему «йду-не можу-зроби що-небудь — давай все буде не так», Телець після цього відсторониться — на сантиметр, ледь помітно. Якщо на тему «що відбувається, поясни» — на два сантиметри. Якщо в цей момент партнера скрутив напад горлового паралічу і він випадково замовк, Телець тихо про себе перехреститься і видихне.

Потім, добра душа, знову близько підійде, тому що ну добре ж було. Ну добре ж. Але він вже буде насторожі, так як мало? Тому Телець непомітно для самого себе старається не підставлятися, щоб зберегти існуючу рівновагу. У разі конфлікту він пояснює, виправдовується, вимагає припинити, і, загалом і в цілому, вибачається і просить вибачення, якщо хоч трохи неправий.

Етап другий. Спроби

Якщо нічого не змінюється, Телець, як природжений педагог, приймає рішення м’яко партнера повиховувати. Ну, або хоча б спробувати. З цього моменту він може перестати виправдовуватися і починає нападати у відповідь, а потім і зовсім ненадовго зникає зі зв’язку. Якщо кожен ранок починався у вас з його ласкавого привітання або поцілунку, то тепер після нічної розбирання помиритися з ним стає все важче, і ви не помітите, як з вашого життя почнуть зникати і поцілунки, і «добрі ранку».

Засідка в тому, що він не свариться і не сперечається. Відкритого конфлікту на цьому етапі немає. Але й Тельця практично теж немає. Він потрапляє сам і втягує вас в замкнуте коло: ви беснуетесь від його охолодження, він відсторонюється ще далі, ви беснуетесь ще більше, він — ще далі. Але так як Тельці в цілому цілком осудні люди, перші ж зміни вашої поведінки в кращу сторону роблять відносини відразу ж на порядок тепліше. Але пам’ятаємо і про осад, і про настороженість. Телець, як який-небудь скнара, нічого не викидає, все збирає і пам’ятає. На цьому етапі він не залишає спроб розповісти вам різними способами, що в його світі так не можна, в його світі інші правила. він готовий вислухати ваші правила, розповісти про свої, знайти компроміс.

Ви його почули? Чудово, вам залишилося тільки пережити досить часті рецидиви Тельцового отпрыгивания в кущі при найменшій небезпеці, і все буде чудово. Але якщо ви лякаєтеся самі і лякаєте його різними карами, процес йде далі.

Етап третій. Хованки

Ви повертаєтеся з відпустки, магазину, з прогулянки, а Тільця немає. Ніде. Це значить, він чітко зрозумів: ще одна сварка, і ви його втратите, він не зможе з собою впоратися і зникне зовсім, а ви йому потрібні, він не хоче у вас розчаруватися, і тому ховається.

Це гарне пояснення, розовинькое. Погане — ви його (її) дістали так, що він не може більше вас бачити і чути. Сьогодні, завтра, тиждень — він і сам ще не знає, коли відійде. Ховається він неважливо де. І неважливо навіть, як і з ким. Дружина, яка пішла до сусідки і застрягла там на цілий вечір, і не хоче йти додому. Чоловік, який раптово кудись поїхав, сидить там, відповідає на дзвінки і смски, але з бункера не виходить. Ваші друг або подруга, які були-були, реготали, трошки сперечалися, про щось тихенько просили «не треба так робити, а то мені погано», а потім раптом виявилося, що у них інша компанія і відпустку на цей раз ви проводите окремо.

Ясно, що партнер Тільця в цей момент відчуває гаму почуттів. Подив: а че я зробив-то? Страх — що це, кінець? Обурення: на ваш погляд, ви були у своєму праві. Відчай: незрозуміло, як його повернути. Провину: невже було так погано, а я не помітив? Партнера в цей момент кидає і ковбасить, Телець насолоджується життям і спокоєм, час від часу з важким почуттям згадуючи, що треба повертатися.

У цей момент Телець цілком доступний для контакту, але там, де раніше було справжнє тепло, тепер ласкава ввічливість. Так Телець встановлює нарешті необхідну йому, ще не дуже велику дистанцію, яка рятує його від занадто сильного залучення в процес.

Етап четвертий. Втеча

Відпочивши, набравшись сил і поки не прийнявши ніяких рішень, Телець на цьому етапі все ж повертається до притихшему партнера і якщо бачить, що щось змінилося, відносини тривають далі. Але якщо всі раніше і Тільця знову кантуют і дістають будь-яким способом, він мовчки і відносно скоро вже не сховається, а втече.

У цей час ви будете спостерігати нові неприємні речі: він більше не доступна для контакту, не відповідає вам на ваші спроби будь-якого плану, здається, що йому по барабану і ваші істерики, і ваші визнання в любові, і ваші умоляния, і ваші погрози. Не працює, баста. Догралися. На його, Тельцовый погляд, він так від вас натерпівся, що готовий закрити від вас будь-яку доступну раніше інформацію. В особливо важких випадках ви будете видалені з його контакт-листів, расфренжены, все буде під замком, спільні знайомі отримують чітку інструкцію мовчати.

Для партнера Тільця це найкращий час вирішити — а далі треба? Якщо ні, все тихо розходяться, але вас будуть вітати зі святами та днями народження. Навіть може бути, на мить щось відновиться. Але це буде такий нудний, жалюгідний сурогат, що обидва швидко припинять.

Якщо ж Тілець бачить, що вам конче його треба взад», то він сподівається, що ви за цей час зробили хоч якісь висновки. І якщо ви робите перший крок, Телець, загалом, досить охоче вас слухає. Якщо доля зводить вас знову, і все дійсно змінилося, все буде ок, тільки пам’ятаємо, що все, що збиралося в скарбничку, нікуди не поділося. І настороженість і увагу до ваших інтонацій, і холоднокровне програвання минисценария про втечу, щоб протверезити партнера.

Етап четвертий. Розчарування

Якщо ж Тілець побачить, що партнер вдало прикинувся дрантям, а сам раніше точить зуби, і по крапельці, потихеньку, все приходить туди, де і було, він по-справжньому розчаровується. Нічого не змінилося. Вона як і раніше замучує мене ревнощами. Він як і раніше лізе в мій комп’ютер і телефон. Вона знову відштовхує, коли я її цілу. Він знову ображається на порожньому місці. На відміну від Козерога, на цьому етапі Телець фізично нікуди не дівається. Він більше не зникає. Він, загалом і в цілому, завжди тепер на зв’язку, будинки, присутній, навіть готує смачну вечерю.

Але ось що цікаво: з ним або з нею чомусь неможливо тепер влаштувати розбирання. Щось зупиняє від того, щоб запитати, як пройшов день. Та й не треба, він сам розповість. Тільки потім ви випадково дізнаєтеся, що про головне він промовчав — ви більше не в курсі його нових ідей і проектів, він більше не знайомить вас з новими друзями, він більше не приносить додому нові фільми і не ділиться з вами враженнями. На питання «куди ми поїдемо у відпустку» відповідає, але ухильно, і все частіше застосовує прислівник «коли-небудь». «Коли-небудь ми поїдемо на Балі». «Коли-небудь я тебе сфотографую». «Коли-небудь я тобі все розповім». Це спочатку не помітно, потім ви розумієте, що з вашого життя поступово зникли конкретні дати, плани, і найголовніше — незважаючи на те, що він весь час поруч, від нього більше не виходить ніяких дій, він майже не допомагає, майже не піклується, майже не цікавиться, майже ні про що не питає.

З цього моменту Телець, примудряючись зберігати видимість благополуччя і не сварячись з вами, встановлює абсолютно залізну внутрішню дистанцію. Він більше вас практично не бачить, хоча зовні і не ігнорує. Він більше нічого від вас не вимагає. Він спокійно переносить все, що його раніше так мучило, тільки замість умовлянь, гніву і рішучого перетинання процесу він тепер відмовчується, зберігаючи майже добродушний вигляд.

Етап п’ятий. Нудьга. Кінець

Якщо нічого не змінюється, в один непрекрасний день Телець раптом немов прокидається і бачить партнера абсолютно по-новому. Він як і раніше мовчить. Тільки тепер спостерігає за тим, чи не ворухнеться щось всередині. Але всередині тиша. Зазвичай йому вистачає від одного дня до місяця, щоб зрозуміти, що ви його більше не цікавите зовсім, йому з вами нудно, і найголовніше — його не цікавить можливість що-то з вами далі зберігати, навіть видимість відносин.

Він як і раніше залишиться ввічливим, він, швидше за все, надійде з вами максимально великодушним чином, — до якогось етапу, де закінчуються ваші інтереси і починаються його. Про його добре виховане байдужість тепер можна розбити собі голову, що буде абсолютно даремно. У відповідь він позіхне і набере чийсь номер. На відміну від Козерога, який здатний піти голим на мороз в нікуди — лише б негайно і радикально все змінити, Телець після остаточного звільнення від партнера починає обліт запасних аеродромів, підгодованих і придивились ще на третьому етапі.

З цього моменту можна говорити про те, що всередині нього все це час накопилася добре виплекана вами ж агресія, і вона обрушиться на вашу голову якимись зовсім жорстокими речами: Телець відкрив всі інформаційні шлюзи, не спеціально, просто тепер немає потреби ховатися, і ви дізнаєтеся, як же давно і багато ви про нього не знали. Єдине, про що подбає Телець, це про те, щоб зберегти добру прихильність до себе вашого загального оточення.


Залишити відгук