Як Розлучитися з Чоловіком Скорпіоном

Як розлучитися з чоловіком скорпіоном, і при цьому залишитися з ним у хороших стосунках, — не найлегша завдання. У скорпіонів складний характер, найголовніше, не сперечатися з цим сильним знаком. Якщо він обожнює затишок в домі — треба закинути домашнє господарство, якщо не любить галасливих людей — постійно запрошуйте в будинок друзів. Для нього потрібно стати порожнім місцем, не цікавою, дурною, плаксивою лялькою – Скорпіон хоче володіти, завойовувати і захоплюватися своєю жінкою, позбавте його від цієї потреби.

Як порвати стосунки з чоловіком скорпіоном і залишитися в друзях? Все дуже просто, головне, мати залізну витримку і величезна спокій. У таких випадках потрібно вдатися до тонкого підходу. Не потрібно показувати свою прихильність, якої він потребує. Відмовтеся від обіймів або поцілунків. У розмові будьте лідером, якщо навіть не знаєте про що мова. Ніколи не хваліть чоловіка Скорпіона. Скаржтеся на брак уваги, будьте грубі. Частенько вказуйте на помилки, які вони зробили в суспільстві. Після такого Скорпіон не захоче залишитися поруч з вами.

Щоб закохати в себе Скорпіона, потрібно дуже постаратися. Він буде підкорений тільки тією жінкою, яка йому здасться ідеалом. Звівши на п’єдестал її, він буде покланяться і захоплюватися нею. Для того, щоб дізнатися як розлучаються такі знаки Зодіаку, як Скорпіони, потрібно зробити все для того, щоб віддалитися від його ідеалу. Забудьте про ваші спільні захоплення і про те, що подобається Скорпіону, постарайтеся стати для нього порожнім місцем – і він почне пошуки іншого досконалості.

Етап перший. Подив

Коли Скорпіон розуміє, що в його відносинах щось йде не так, йому і в голову не приходить рвати і метати, тихо зливатися, перевиховувати або жорстко зникати. Він спочатку довго, довго нічого не помічає, а коли вже вперто відвертатися від фактів не виходить, починає дивуватися.

Подив його полягає ось у чому: він не вірить, що відбувається щось погане або заподіює йому шкоду. У його, Скорпионьем світі, все зазвичай влаштовано настільки добре, наскільки це можливо. І його союз теж. Тому там апріорі не може трапитися нічого поганого або непередбаченого.

Тим не менш, трапляється. Скорпіон зауважує раз, зауважує два, на 89-ий тихо сідає в куток і думає. Йому складно зізнатися собі, що йому погано. Так само, як і Козерогові. І він не зізнається. Він воліє думати, що йому привиділося, або він помилився, або він чогось просто не зрозумів.

І тільки по тій несвідомої боягузтва і нерішучості, зовсім цього знаку не властивою, і яка в результаті не дозволяє йому виразно заявити партнеру, що щось йде не так, можна визначити так: Скорпіон приховує за подивом брехня самому собі. І коли він сам собі в цьому брехня визнається і неохоче констатує: так, здається, відбувається щось не дуже гарне, — тоді цей перший етап закінчується. І починається другий.

Етап другий. Тихі питання

Цей етап досить короткий. На ньому, подолавши якесь дивне внутрішнє збентеження, Скорпіон починає задавати партнеру тихі питання. Це, швидше, навіть не питання, а неголосне вимовляння фактів з трохи піднятою інтонацією в кінці, що надає фразі незавершеність. Скорпіон очікує, що партнер закінчить фразу сам, пояснюючи, що ж насправді відбувається.

Ти вчора прийшла пізно… Я тобі дзвонив і писав, але ти не відповідала цілий день… Тобі знову дзвонили на домашній якісь хлопці… Ти не привітала мене з Новим роком… Ми вчора лягли спати без тебе…. Вечері знову немає…. Ти витратила майже всі наші гроші…

насправді Скорпіон тихо позначає вже досить грандіозні і зяючі провали у відносинах. Не прийшов до вечері, дзвонили дівчата, в бюджеті дірка, діти питають «де тато», немає навіть дрібних знаків уваги і поваги — все це на самому справі триває дуже давно, у партнера був час щоб виправити, у Скорпіона був час, щоб як-то все собі пояснити, але нічого не змінюється і пояснень не знаходиться, тому, напевно, треба запитати.

Ну і… Партнер реагує на такі речі, як правило, агресивно. І то правда — його ткнули носом у щось неприємне, а він думав, що ніхто не помітив, раз мовчать, і так було зручно, а тут зручність скінчилося. На агресію Скорпіон смолчит. Пояснення, якщо вони піде, обов’язково візьме до уваги. Це дуже справедливий і сильний Знак Зодіаку, і в ньому вистачає внутрішнього благородства, щоб відносин ще дати час. Адже тепер його кохана людина знає, що Скорпіон щось помітив, і, значить, прийме заходи, все виправить, адже йому теж дороги відносини.

Етап третій. Туга

Якщо ж нічого не змінюється, Скорпіон впадає в страшну тугу. Він занурюється в депресію, очі стають сумними, скандалити він особливо не вміє і не любить, але з цієї депресії він продовжує спостерігати за партнером. Час питань скінчилося. Почалося час вимовляння вголос самому собі тих неприємних речей, які давно творилися в скорпионьем союзі.

Стороннім він ці речі спочатку не озвучує, але знаходить собі якесь місце, де йому вдається трохи прийти в себе і зализати рани. Скорпіон починає часто їхати чи йти туди, де йому добре. Батьки, друг або подруга, брат або сестра — всі ці люди в цей період бачать Скорпіона в своєму будинку частіше, ніж коли б то не було. Той приходить, сидить, посміхається, на стривожені питання відмахується і каже — давай краще про тебе.

Додому йому повертатися не хочеться. Але він повертається.

Етап четвертий. Свобода

Якщо ж партнер і в цей час залишається глухим і сліпим до того, що відбувається, Скорпіон дає собі внутрішнє дозвіл стати вільним від зобов’язань. Це не означає, що він піде гуляти направо і наліво. Це означає, що Скорпіон знімає з себе зобов’язання і далі будувати для свого союзу затишний, спокійний і щасливий світ. Він непомітно для партнера внутрішньо залишає загальну територію, ніяк це не декларуючи і не позначаючи.

Іншими словами, незважаючи на триваючу смуток і оплакування союзу, колишнього колись дуже потрібним, Скорпіон дозволяє собі бути щасливим поза звичного партнерства. Його все частіше можна побачити радісним чогось, про що його супутник вже не має ні найменшого уявлення і мати не буде. Скорпіон більше не ділиться з них нічим. Він не приховує, а просто замовчує, справедливо вважаючи, що людині, яка нічого не робить для потепління або зміни відносин, і знати більше не треба про його, скорпионьей життя.

Літаючи туди-сюди по життєвому простору, вільного тепер від колишніх сліз, розчарувань і очікувань, Скорпіон неминуче зустрічає людину, з якою йому просто у сто крат виявляється краще, ніж у колишньому союзі. А якщо навіть і не зустрічає, це вже не має значення. Скорпіон порівняв і зрозумів — без колишнього партнера, як би він ні був досі любимо, Скорпіону краще. А що таке краще і гірше, Скорпіон знає, як ніякий інший знак Зодіаку: він дуже чітко розуміє себе і ясно бачить своє внутрішнє життя.

Етап п’ятий. Вибір

Це найважчий етап на шляху розстається Скорпіона. На цьому етапі він обливається сльозами, уявляючи, як колишній коханий або кохана будуть жити без нього. Але десь всередині він вже твердо знає: він піде. І не повернеться. Скорпіони частіше, ніж інші знаки, йдуть раз і назавжди. На цьому етапі він стає до партнера таким же лагідним, як і раніше. Уявіть собі переляк людини, яку обіймають, цілують, пестять і відразу потім йдуть кудись до вікна або під ковдру і там ревуть або мовчки лежать з кам’яним обличчям. На «чтослучилось» Скорпіон мовчить. Сталося, загалом, страшне — він змушений вибрати між партнером і собою, і вибирає себе. Як останній егоїст, мерзотник, і інше, додає невідомий голос в голові у Скорпіона, а другий невідомий всередині тріумфально вдихає свіже повітря і розправляє крила.

В душі у Скорпіона на цьому етапі твориться торт: один корж просочений жалем до партнера, милосердям і тугою, другий- — тверезим поглядом на речі, розумінням того, що вже нічого не зміниш, і обидва коржа насичені твердим рішенням все закінчити.

Етап шостий. Вина. Кінець

Краще не бачити того, як Скорпіон збирає речі собі чи колишньому коханому. Це горе, туга і вина. Вина перед тим, хто роками міг залишатися глухим і сліпим навіть самим дрібним прохання Скорпіона, горе від того, що завдаєш біль людині, яка роками заподіював біль тобі, туга від того, що нічого, нічогісінько не склалося. Обливання сльозами, жалість, понурившийся вигляд, Скорпіон нога за ногу пасе нове життя.

Дайте йому трохи часу і він знову дозволить собі бути щасливим, вдихне на повні груди, заживе по-новому, ні разу не оглянувшись, засоромлено і сконфужено пояснюючи знайомим, чому розійшлися, деликатничая навіть у тому випадку, якщо колишній поливає його брудом. Він не повернеться і постарається звести контакти з минулим життям до мінімуму.

Єдине, що він постарається зробити — це більше ніколи не ображатися на колишнього, не згадувати погане, пробачити його за все.


Залишити відгук