День Народження 17 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Люди, які відзначають свій день народження 17 жовтня, належать до найбільш заповзятливим представникам Ваг. Ваша динамічна особистість володіє прекрасними організаторськими навичками, ділової хватки й умінням заслуговувати на повагу і допомогу інших. Успіх не дістається вам швидко або з нагоди. Те, чого ви прагнете, відображає результати ваших власних зусиль. На шляху можуть стояти різні перешкоди, але якщо ви зробите все, на що здатні, то пробьетесь на самий верх.

Очевидна загроза здоров’ю народжених 17 жовтня пов’язана з тяжінням до небезпеки і відсутністю здорового страху. З точки зору фізичних ушкоджень найбільшої небезпеки піддаються їх спина і внутрішні органи. Деяким народженим в цей день загрожують хвороби, що передаються статевим шляхом, тому їм слід бути дуже обережними у разі сумнівних контактів. Розвиток кулінарних здібностей у народжених 17 жовтня відбувається дуже природно, оскільки вони отримують задоволення від вираження своєї яскравості на кухні. Їм рекомендуються тільки помірні фізичні вправи, зокрема, ходьба, плавання та інші малоконтактные вправи.

Народжені 17 жовтня, як кішки, зберігають рівновагу. Незалежно від того, з якими труднощами або небезпекою вони стикаються, насамперед вони прагнуть не втратити душевного спокою. Можливо, це нескладно зробити, якщо не враховувати те, що вони люблять ризикувати. Напевно, нестабільність — їхній найлютіший ворог, але найчастіше вона різноманітна і створюється ними самими. Існує два різних типи людей, народжених 17 жовтня: одні — спокійні і врівноважені, у яких все в повному порядку, інші — шибайголови, для яких життя без ризику здається нудною і стомлюючої.

Знак Зодіаку 17 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до повітряним знакам, які володіють наступними якостями: чарівність, вишуканість, інтелігентність, привітність, активність.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї красу, чарівність. Ця планета — головний покровитель для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідає за сумніви у власних силах, а також відсутність рішучості.

Свій день народження 17 жовтня святкують Ваги. Що з’явилися на світло в цей день представники знаку відрізняються від інших не тільки підприємницькою жилкою. Вони наділені цієї діловою хваткою. Допомагає в справах загострена інтуїція. Раціоналізм і практичність не дозволяють вплутуватися в авантюри і сумнівні проекти. Аналітичний склад розуму допомагає продумувати стратегію і тактику ведення справ. Ваги, народжені 17 жовтня, здатні подолати практично будь-які труднощі. І дивним чином їм вдається зберегти при цьому душевний спокій. Деякі речі можуть вивести представників знаку з себе.

Деякі представники другого типу не стануть ризикувати, коли існує загроза їх життя, їм подобається, коли для виходу з переможцем далеко не ясною ситуації необхідно застосувати власні вміння. Інші, не дуже вітають крайності, всі ж люблять ризикувати, незалежно від того, що поставлено на карту гроші, власність або навіть любов. Більш спокійні натури, народжені 17 жовтня, радіють щодо тихого життя, але при уважному розгляді стає ясно, що їх часто тягне до високо артистичним, нервовим або незвичайним людям, які змушують хвилюватися оточуючих без видимих причин. Як правило, всім народженим 17 жовтня подобаються драматичні і повні життя події — більш стабільні спостерігають за ними, а ризикові — беруть участь у них.

Народженим 17 жовтня складно змінити своє життя. Вони часто стають жертвою власної зарозумілості, як ніби вони поставили себе над законами звичайного людського життя. На жаль, вони помиляються, і грубо, і з точки зору фінансів, і з точки зору здоров’я. І все ж вони йдуть далі, не сумуючи, впевнені в тому, що зможуть оговтатися від будь-яких невдач чи неприємностей, незалежно від їх розмірів. З цієї точки зору вони, мабуть, відносяться до долі як до давно коханій людині, якого знають «до рисочки», або, принаймні, як до старого друга. Можливо, вони звикли грати в цю небезпечну гру, але їм слід остерігатися всіх форм самообману.

Більшість народжених 17 жовтня доволі упереджено відносяться до оцінки своїх здібностей, тому художники, народжені в цей день, можуть використовувати у своїй роботі ідеї інших людей і видавати їх за свої. Будучи прихильними до традиції, при зверненні до старим перевіреним темами народжені 17 жовтня вміло переробляють їх у дусі сучасності, однак, незалежно від того, наскільки прогресивно їх мислення, в базовому підході до життя вони залишаються консерваторами. Обережність, обмеження і детальне вивчення, засноване на досвіді, — ось що дозволяє їм так сильно і сміливо ризикувати.

З іншого боку, у відносинах з колегами, друзями і сім’єю народжені 17 жовтня в основному надходять обдумано, уважно, але на їх підтримку розраховувати, мабуть, не варто. Їх настрій може стати жахливим, якщо під загрозою виявиться їхня влада або якщо їх наміри ставляться під сумнів. Народжені в цей день вважають, що їх судження є чудовими, і в більшості випадків це так, але вони ні за що не зізнаються, що напрямок обрано неправильно. Необхідно краще знати самого себе, а деяким людям, народженим 17 жовтня, потрібно відкинути цінності, пов’язані з поверхневим хвилюванням і блиском.

Чоловік Терези — народився 17 Жовтня

Чоловіки, народжені 17 жовтня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — неконфліктна, об’єктивний, чемний, доброзичливий. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — яка народилася 17 Жовтня

Жінки, які відзначають день народження 17 жовтня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — жіночна, що зачаровує, пристосовуються, естетична. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 17 Жовтня

Люди, що з’явилися на світ 17 жовтня, відносяться до Ваг по знаку зодіаку. Неабиякі таланти і здібності, рух до конкретних цілей та володіння честолюбними прагненнями – все це точно характеризує народжених в цей день Ваг. Народженим 17 жовтня знак зодіаку Терези, варто підготуватися до непростого життєвого шляху, на якому раз у раз виникатимуть перешкоди і перепони. Однак заставлене з народження спокійне ставлення до будь-яких ситуація і здатність швидко пристосовуватися до мінливих обставин, допоможе подолати більшість труднощів і вийти із скрутних ситуацій переможцем.

За типом характеру Ваги, народжені 17 жовтня, розділені на дві вчинені протилежності: одним властиво флегматичний спокій і байдужість до подій навколо, інші ж кидаються з крайності в крайність, щодня вносячи в своє життя частку ризику, в іншому випадку життя їм здається нудною та одноманітною. І якщо для одних життя є найвищою цінністю, і будь-ризикована справа вони намагаються розплутати з допомогою своїх розумових здібностей та вміння пристосовуватися до змін. Інших жага адреналінових відчуттів змушує ставити на кін всі матеріальні блага або почуття.

Натури зі спокійним характером, народжені 17 жовтня знак зодіаку Терези, насолоджуються спокійним, розміреним життям. Проте за зовнішнім спокоєм, як правило, ховається тяга до протилежних собі натурам: з яскравим, артистичним характером або навпаки нервовим і неординарним особистостям, які змушують оточуючих хвилюватися. В цілому Ваги занурені в динамічні життєві події. Одні спостерігають за ними, а інші самі занурюються в них з головою.

Дуже складно людям, народженим 17 жовтня знак зодіаку Терези, кардинально змінити своє життя. Притаманна їм зарозумілість заважає вибудовувати взаємини з іншими людьми. Найчастіше вони бравують відмінним здоров’ям або нескромними фінансовими можливостями, ставлячи під сумнів щирість стосунків з друзями. Однак, незважаючи на слабку підтримку від оточення, що виникла з причини їх егоїзму, вони самостійно легко справляються з життєвими труднощами. Доля сама прихильна цим людям, даючи їм можливість, подолавши чергову перешкоду, йти далі – дотримуватися поставленої мети.

Народжені 17 жовтня знак зодіаку Терези, досить консервативно ставляться до всіх аспектів життя. Все нове, як правило, чуже для них, а ось перевірені часом матеріальні блага й духовні цінності є невід’ємною частиною їхнього життя. Те, що дійсно виділяє цих людей з натовпу – це властива їм неординарність. Це відбивається і в манері спілкування, в стилі роботи і навіть в одязі. Людини, яка народилася 17 жовтня знак зодіаку Терези, важко не помітити в натовпі.

Поради для народжених 17 жовтня знак зодіаку Терези: Не впускайте у своє життя самовдоволення і самозамилування, вони руйнівно впливають на ваші взаємини з оточенням. Почути близьких вам людей або іноді підкоритися їх волі – не є ганебним кроком. Визнавайте помилки, змінюючи себе, ви зміните своє життя в кращу сторону.

Любов і Сумісність

Незважаючи на всю впевненість у близьких стосунках вам складно висловити свої справжні почуття. Ви здатні на абсолютну відданість і надійність, якщо зустрінете підходящого партнера, але при цьому чекаєте від нього вірності і серйозною емоційної підтримки.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

17 жовтня народжуються майбутні підприємці. Навіть якщо сфера діяльності людини згодом ніяк не пов’язана з бізнесом, це не применшує його підприємливості. Така якість допомагає домагатися своїх цілей. Для народжених 17 жовтня важливі динаміка і успіх. Їм цікавіше процес, а не результат. Хоча, справедливо буде зазначити, заради ефемерного такі люди навряд чи будуть викладатися на роботі. Народилися 17 жовтня комунікабельні, раціональні. Вони вміють привернути до себе. Таких людей завжди оточують однодумці. Якщо вузьке коло спілкування, що народилися 17 жовтня не страждають, на відміну від інших представників знаку.

Якщо діяльність Ваг не пов’язана з бізнесом, вони стають практично ідеальними керівниками відділів, підрозділів, лідерами фокус-груп. Представники знаку володіють даром об’єднувати людей, вести за собою. Такий лідер не тільки розробляє стратегію, продумує тактику і розподіляє обов’язки, але і готовий нести відповідальність за результати роботи колективу.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 17 жовтня Ваги тяжіють до небезпеки. У них ослаблене почуття здорового страху. Це обумовлює великий ризик отримання травм, каліцтв. Фізичні ушкодження можуть бути різного ступеня тяжкості. Берегти Ваг рекомендується спину, черевну порожнину. До психологічних впливів представники знаку більш стійкі, ніж інші. Ваги, що народилися 17 жовтня, менше залежні від громадської думки. Вони не слідують стереотипам, а створюють їх. Що стосується фізичної активності, Терезам важливо підтримувати тіло в тонусі.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, амбіційні люди. Вібрації дня такі, що посилюють негативні властивості характеру. Народженим в цей день людям чекає багато випробувань, труднощів. Якщо людина гідно пройде через всі життєві випробування, не озлобиться, то зможе створити для себе прекрасні умови життя, де будуть панувати гармонія, радість, любов. Якщо ниці риси натури візьмуть гору, то людина залишиться один, втративши інтерес до життя.

Поради Терезам, Народженим 17 Жовтня

Ви пред’являєте високі вимоги до оточуючих. Але люди не завжди виправдовують ваші надії. Не поспішайте шукати нових компаньйонів, підлеглих. Спробуйте поміняти призначені для них завдання. Не тисніть на себе, але в той же час остерігайтеся самовдоволення. Іноді підкоряйтеся і не бійтеся визнати свої помилки. Хіба для вас ваш імідж так важливий?


Залишити відгук