Як Розлучитися з Чоловіком Стрільцем

Ви хочете дізнатися, як розлучитися з чоловіком, народженим під знаком Стрілець? Та дуже просто! Він сам завжди готовий до розриву відносин, потрібно його лише трохи підштовхнути в бік «вільного польоту». Для цього можна «підколювати» цього мрійника кожен раз, коли він починає дивитися на світ і людей «крізь рожеві окуляри». Порушуйте канони і життєві статути Стрільця – перечьте, запізнюйтесь, будьте недбалі і марні в глобальному сенсі, тоді Стрілець грюкне дверима і більше не повернеться.

Нехай ваші відносини будуть приземленими, поради практичними, а висловлювання на його адресу – як можна більш іронічними! Якщо вас хвилює питання, як же порвати стосунки з чоловіком знака Стрілець найменш болісно, ви можете зневажливо відгукнутися про його собаці і показати, що зовсім не поділяєте його інтересів, а всякі мрії і фантазії взагалі створені для ідіотів! І все! Ваш улюблений, не витримавши такого стилю спілкування, вмить випарується!

Волелюбних Стрільців відрізняє дуже швидке відновлення після розставання. Він, як і Скорпіон, може все життя шукати свій ідеал. Але як тільки людина проявить «людяність», свою неідеальність, він поспішить на пошуки нового захоплення. Як правило, Стрільці переривають відносини першими. Але якщо цього не сталося, значить вам попався терплячий Стрілець. Порвати стосунки з ним просто: обмежте його свободу, побільше ревнуйте і висловлюйте зауваження. Остаточним ударом може стати критика його домашнього улюбленця, а найчастіше це собака.

Етап перший. Спостереження

Стрілець людина страшно зайнята, і від цього дуже терпимий до ваших недоліків. Якщо ви разбрасываете взуття, не закриваєте кришку у шампуню і залишаєте скрізь огризки яблук, він навіть вухом не поведе. Але, якщо він бачить дещо серйозніше, він рано чи пізно перетворюється на спостерігача і починає спостерігати за партнером: непомітно, але ретельно. І спочатку ці спостереження досить неупереджені. Стрілець не веде гросбух, де записує: «1) фліртує з моєю найближчою подругою; 2)нахамив своїй мамі, 3) не вкладає сили в сімейні справи», але всі ці штучки відкладаються в його голові, в особливому юридичному відділі. І спочатку він сам цього навіть не помічає.

Етап другий. Надія

Проваландавшись так рік-другий і навіть отримавши задоволення від спільного життя, Стрілець починає розуміти, що перевкладывается у відносини, тягне на собі важкий віз і взагалі як-то втомився. Тоді він тихенько, м’яко, починає підштовхувати партнера до того, щоб хоч щось змінилося. І в цих змінах, якщо партнер розуміє і йде назустріч, Стрілець його підтримає і допоможе. Уважно подивиться: де треба — підставить плече, де не треба — відійде. Але, якщо все йде по-старому, Стрілець, побившись головою об стіну, звично звалює колишній вооз на себе і тягне, зітхаючи від тяжкої долі.

Тепер він всередині себе помітно байдужіє до партнера, насамперед переставши на нього розраховувати. При цьому сумлінну і як і раніше любить Стрілець продовжує щиро вважати партнера частиною своєї команди, спілки або сім’ї, просто починає ставитися до нього як до підлітка: зараз, звичайно, він у мене майже в пубертате, недолугий, але ось подивимося, давайте подивимося, може бути, щось зміниться? А поки я звично все буду тягнути на собі, мені не звикати — і емоційне навантаження, і фінансову, і терпіння у мене вистачить, бо ж ну не може ж бути, щоб люди зовсім вже не змінювалися? Особливо коли ти терплячий, коли ти їх любиш, коли ти від них так цього чекаєш… От вчора він вже заніс важкі сумки, не давши мені їх підняти, може бути, і свою частку іпотеки скоро почне вносити, і посуд в посудомийку ставити, і гладити по спинці, коли болить?

Етап третій. Гнів

Але якщо партнер схожий на безглузду собаку, яка вивчивши одну команду, чомусь абсолютно не розуміє інші… Ви зрозумійте правильно, Стрілець нікого не дресирує, просто він дуже відповідальний, і не дуже розуміє, чому поряд з ним живе людина, на якого можна покластися… Але він мене любить, так любить… І я його…

«Так якого ж чорта!! — раптом одного вечора, прийшовши з роботи, кричить Стрілець на онемевшего від несподіванки партнера, — якого чорта до тебе не доходять прості речі?!»

А інший Стрілець, прийшовши додому і побачивши звичний бардак і холодну плиту, мовчки розвертається і йде — пожити до одного…

А третій, в черговий раз знайшовши погано заховані презервативи не своєї улюбленої марки, збирає без зайвих слів валізу изменщику, через годину змінює замок, через місяць отримує на руки документи про розлучення…

Зазвичай на партнерів це діє холодним душем і отрезвляющей кувалдою. Якщо супутник Стрільця нормальний, він зробить все, щоб його пробачили і буде потім дуже старатися, щоб не повторилося це жахливе покарання. Стрілець готовий оцінити старання, але завжди насторожі: тепер ти мені спочатку доведи, що тобі можна довіряти, потім я буду це робити з легким серцем.

Етап четвертий. Протверезіння. Кінець

Якщо після гніву, прощення та примирення всі рано чи пізно поновлюється і колишні косяки йдуть точно так само, як завжди, Стрілець починає ретельно готувати плацдарм для відступу. Тепер він діє без гніву, майже безпристрасно, керований тільки одним бажанням: позбутися від колишнього коханого як можна більш ретельно. При цьому він в глибині душі відчуває і гіркоту, тугу, і ненависть, і сумує, і переживає… Але у нього просто скінчилися сили. Відразу і на все. І він розуміє, що ще однієї хвилі повернень та примирень він не переживе.

Стрілець готує все спочатку в побутовому плані, потім юридично і лише потім починає емоційну підготовку, оголошуючи партнеру про те, що баста. Алгоритм один і той же — ретельно підготувати фронт і тил і оголосити союз нежиттєздатним, подальші перспективи — безнадійними, переговори про примирення — неможливими.

Так Стрілець, що втратив терпіння, любов і довіру, одним клацанням скидає колишнього коханого з тієї гори, де Стрілець так марно сподівався побудувати — і будував замок, і жити в ньому щасливо і померти в один день. Ніяких контактів він не перерве, але прохання про допомогу, почуттях, поговорити, повернутися залишить без уваги, втім, дуже ввічливо. Єдине, що він спробує зберегти — це повага до родичам і близьким колишнього партнера. З ними він буде як і раніше теплим, душевним і уважним.


Залишити відгук