Як Розлучитися з Чоловіком Риби

Як розлучитися з чоловіком Риби? Зробити це елементарно просто. Це знак дуже емоційний і за своїм характером йому не просто відстоювати своє, бути впевненим та рішучим при досягненні своїх цілей. Вони ранимі й чутливі, ви й не помітите, що сказали щось «вкрай образливе», як ваша рибка попливе у далеке плавання. Тому сильного опору з боку його не виникне, якщо ви проявите впевненість у прийнятті свого рішення.

Так як же все-таки порвати стосунки з чоловіком Риби? Потрібно створити йому некомфортну середовище проживання: сміятися над його почуттями, підкреслювати його нерішучість і легкодухість. Зрештою йому це набридне, і він покине це некомфортне місце і піде на пошуки нового, більш затишного притулку.

Як і інші знаки Зодіаку, Риби дуже легко розлучаються. Легко в тому сенсі, що образити їх дуже просто. Вони будуть багато переживати та хвилюватися, розрив перенесуть дуже важко, з головними болями і сльозами. Проте якщо рішення про розставання прийме цей знак Зодіаку, то все буде набагато легше. Розкритикувавши Рибу і похваливши чужого партнера, ви станете на шлях розлуки, а рибка незабаром ухвалить рішення про закінчення відносин.

Етап перший. Здивування

Риби істоти м’які, терплячі і особливої жорстокості не помічені. Коли вони закохуються, вони дуже довго можуть закривати очі на те, від чого Телець давно б уже сховався в кущах, а Козеріг б послав ноту протесту в Гаазький суд. Тому, коли Риби бачать в улюбленому щось, що їх, по ідеї, повинно шокувати і відвернути від нього назавжди, вони міцно-міцно закривають очі і вуха, і навіть закривають рот. Як три китайських мавпи.

У цей момент вони відчувають певний переляк, але не лякаються того, що зробив партнер, а своєї власної вірогідною сліпоти щодо нього. «Треба б пригальмувати, — думають Риби, — зупинитися і подумати, але як я можу помилятися, я ж не сліпий!» І Риби пливуть далі, ласкаво і м’яко зажмурясь, повз партнера, який в цей момент кидає зі столу посуд в нападі сказу, подличает і робить ще щось не дуже потрібне.

Етап другий. Протест

Коли того, від чого Рибам погано, стає все більше і більше, Риби висловлюють обережний протест. «Не треба так робити, зайчик, — скажуть вони. — Ти ж у мене така стримана, мені так подобається в тобі».

Якщо зайчик, тридцять разів послухавшись, ще тридцять деться на лайно, грубіянячи офіціантам або спізнюючись на годину на побачення, Риби на 31-ий раз ляжуть з зайчиком спати, насупившись. Але це не завадить їм його щиро обняти і пробачити. Виправдовують вони його різними, навіть вельми екзотичними причинами. В принципі, якщо зайчик скаже, що у неї здуває животик або болить голова, їй від цього позволится багато. Риби ж знають, що він все одно хороший, тільки трохи втомлена, бідолаха.

Рибам не подобається протестувати. Їм подобається, щоб все було мирно і спокійно. Тому, коли протестних ситуацій стає все більше і більше, Риби починають відчувати себе дискомфортно і ніяково: як якщо б у них прилюдно дуже голосно загурчало у животі, і не зупиниш, і чорт знає, що з цим робити і коли це скінчиться. Може, саме розсмокчеться.

Етап третій. Захист

На цьому етапі Рибам обережно починають натякати оточуючі, що з партнером щось не те. «Та він у тебе алкоголік», «Вона кричить на дитину матом», «Він досі не працює, вже рік?!»

У цей момент відбувається заміна об’єкта для агресії. У Риб щось там накопичується, накопичується, «бурчить в животі», але партнер — найкращий, самий ідеальний, у нього буваю зриви, так, так не пішли б ви всі на хрін? Тому Риби, приходячи додому, говорять: «Я Вітька послав подалі, не буду поки з ним пиво пити, залупается». Вітьок тепер поодинці п’є пиво, а Риби, засинаючи. здригаються: адже прав Вітьок, а якщо правий, то що тепер робити, розлучатися?

У цей момент вони міцніше обіймають партнера, захищаючи його від всіх Вітьків у світі.

Етап четвертий. Роздратування

На цьому етапі непомітно для самих себе Риби починають дратуватися вже власне на об’єкт занепокоєння. Вітьки розігнані, партнер продовжує в тому ж дусі, діватися нікуди. Риби зриваються. Тепер так: Риб грубо відповів, а не ласкаво, за звичаєм. Чекала як завжди на вечерю дві години, а тут перестала, вечеря холодний, сама Рибка сердито спить. Пішов Риб до одного, там сидить, додому приходить за північ, але тепер не виноватится, а байдужий.

Засідка в тому, що і на цьому етапі вони не готові формулювати чітко нічого. А партнер, звиклий до їх терпінню, і у вус не дме. І союз котиться під три чорти, і знає про це тільки Рибка, таємним, недоступним для самої себе знанням. На роздратування відповідають відповідним роздратуванням, клубок агресії заплутується, і, якщо нічого не змінюється, наша многотерпеливая Рибка переходить до дуже негарному і несподіваного етапу: помсти.

Етап п’ятий. Помста

Тепер у партнерстві з Рибкою все дуже погано для всіх. Риби, у яких накопичилося вище даху, заходять в деякий емоційний глухий кут: раптом вивалити все, що накопичилося партнеру, неможливо і здається їм несправедливим і дурним, обережні нахмуривания, знизування плечима більше не працюють, як і раніше сліпий і глухий до Риб’ячим страждань партнер у відповідь на байдужість грубіянить, на крик — кричить ще голосніше, на зауваження — огризається.

Тоді Риби починають бити по хворих місцях. При цьому вони як і раніше нічого не коментують. Партнер замість люблячого друга отримує раптом майже хама з крижаним поглядом. Там, де була посмішка, тепер насмішка, замість обіймів — байдужа спина, замість допомоги — якісь витончені знущання, немов би ненароком, не причепишся, але партнеру від цього не те що б хоч тепер він поетапно проходить всі кола пекла від переляку до сказу, завершує кожен з яких безпорадність. Риби з цілком нормальних людей в цей момент перетворюються злегка в садистів, правда, їх бентежить те, що тепер вони не мучаться, а хтось інший. Їм це і незвично, і знову ж ніяково, і як це припинити, вони не знають, та й страшно: раптом припиниш цю політику батога і нагайки, а він, цей бездушний тип, знову за своє?

Втім, благородні і м’які Риби все-таки в кінці кінців припиняють свої мстиві ескадрони, щоб подивитися: чи нічого не змінилося в домі Облонських? Ан ні, нічого. Все тільки ще гірше змішалося. І що тепер робити, незрозуміло. Партнер в сказі, Риби в жорсткому протистоянні, тут тільки рубати.

На цьому етапі Риб’ячий партнер іноді ловить на собі дивний, дуже уважний погляд. Або прокидається вночі від того, що його цілують, в щоки, обличчя, голову… Він нічого не розуміє, обіймається або відштовхує, питає — ти чого?

А це Риби в останній надії силкуються розгледіти в партнері, все ще дуже улюбленому, риси колишнього свого обранця, якому можна було довіряти, любити, вважати найкращим… Це самий сумний і гіркий етап спільного життя Рибки і її партнера. У цей час Риби мовчки прощаються з ним, переконують себе, що так жити більше не можна, плачуть потайки, переживають, як і раніше нікому не дають про нього поганого слова сказати…

Етап шостий. Висновки. Кінець

На цьому етапі Риби з великою ймовірністю припадуть на груди до кого-то абсолютно випадковим і сторонній. Цей сторонній зіграє роль сепаратора — того, хто, нарешті, відокремить все ще люблять Риб від ненависного партнера. У цьому парадоксі вся суть Риб — вони ніколи не припиняють любити того, кого любили колись, в їх серці багато місця, але вони готові піти, щоб тільки не бачити, як під перш улюбленої посмішкою проступає монструозний оскал. Того, ким був партнер, вони люблять, того, ким став — ненавидять.

І вони роблять гіркий висновок: той, кого вони любили, змінився, його більше не існує. Риби, під плавниками яких тече мінлива, як їх настрій, вода, найбільше цінують впевненість і стабільність, найбільше не хочуть раптових змін, найменше пристосовані до постійної війни. Вони спливають абсолютно нестримно, партнер тепер може скільки завгодно різко змінюватися ним слідом — вони налякані і розчаровані достатньо, щоб йому не повірити.

З цього моменту Риби стають знову ласкавими, але тепер здалеку, на відстані. Вони не хамлять, не ображають колишнього партнера, не йдуть зі зв’язку, але досить скоро ви раптом виявите, що Риби якимось чином, перебуваючи на цій війні, примудрилися десь там, на околиці життя, побудувати ціле місто, і там вже ваше місце зайняте, час Риб розписано, і ця околиця раптом змістилася в центр, і нічого вже не вдієш, нічого, тільки весь час натикаєшся на «я не можу, малюк», на відключений телефон, на те, що твоя колишня улюблена Рибка, — так, тільки твоя, — поїхала в Ніццу з кимось іншим.

Риби не перервуть контакт, але і не повернуться. Вони будуть допомагати, але в міру. Вони все пам’ятають, все пробачили, але минулі спогади наповнюють їх все ще свіжим жахом. Вони дивляться на вас як і раніше уважно, але дуже рідко і здалеку. Хто їх знає, про що вони думають і що відчувають. Вони запросто тепер не згадають про ваш день народження, привітають з новим шлюбом, м’яко відстороняться від спільних спогадів.

Єдине, в чому ви можете бути впевнені — це те, що вони раніше не дадуть нікому сказати про вас хоч одне погане слово.


Залишити відгук