Як Розлучитися з Чоловіком Ваги

Розлучитися з чоловіком Ваги дуже просто, тонка натура ваг не витримає вашого постійного бурчання і скарг. Слізно розповідайте йому про те, як несправедлива до вас доля, що бос погано дивиться на роботі, що братові батьки подарували комп’ютер, а про вас забули, що у подружки волосся фарбувати виходить краще. І що навіть він вас не розуміє, в кіно не водить, подарунками не обсипає. Результат не змусить себе чекати, ранимі ваги не стануть продовжувати стосунки з такою буркуном.

досі мучить питання, як порвати стосунки з чоловіком Ваги? Для повного розгрому відносин використовуйте важку артилерію! Ваги ненавидять втручання в особистий простір і фінанси. Попросіть у нього в борг і благополучно забудьте про нього, почитайте його листування в соціальних мережах, простудіюйте телефон, порийтеся в щоденнику. Побачивши це, високі ідеали чоловіків — терезів будуть розбиті, втім, як і ваша пара.

Як і інші знаки Зодіаку, Ваги дуже люблять піклуватися і дбати про своїх коханих. Вважаються представники даного типу Зодіаку дуже чутливим і емоційними. Для того, щоб розрив пройшов безболісно для обох сторін, потрібно щосили Ваг показувати, що ви самостійні і не маєте потребу в опіці. Крім того, оскільки вони вважаються справжніми естетами, непорядок в будинку і критика улюблених творів мистецтва допоможе наблизити фатальний момент.

Етап перший. Благодійний

У Терезів терпіння довгий-предолгое, як високосний рік. Коли вони закохуються, вони не просто люблять всім серцем, вони ще і вдивляються у коханого: чим би допомогти, з якою б ямки його витягнути і як би йому полегшити та покращити життя?

І ось так іноді виходить, що у коханого ямок на дорозі багато, і Ваги, засукавши рукави, беруться за справу. Підставляють, поправляють, пропонують, допомагають, тягнуть, тягнуть його, сердешного, вгору і вперед, або хоча б не дають завалюватися набік.

На цьому етапі вони уважно дивляться — а який ти, коханий? І їм все-превсі в ньому подобається, тільки іноді аж дух захоплює від його, коханого, недосконалості, і від просторів, які, відповідно, простяглися перед ними: покращувати і допомагати, годувати і хвалити, любити, цілувати і обіймати, захоплюватися і цитувати, може, вийде толк.

Етап другий. Вздыхательный

Але партнер, зараза, не покращується, а лише пущі росте егоїстом і розпещеним дитиною. Кохана дівчина Ваг покинула їх і пішла до іншого, та не просто пішла — а попередньо розкрутивши Ваги на дорогі подарунки. Особливо цинічним чином.

Коханий хлопець Весини вичавив з неї всі соки, скористався її службовим становищем, і, як молодий коханець Джулії Ламберт «Театрі» Моема, спробував протягнути свою дівчину на Весовское директорське крісло.

Перша дружина благородного дона Ваги кобениться і вередує, тупає ногою і третирує другу дружину благородного дона Ваги. Майже підсипає тієї отруту в склянку з текілою.

Якщо ви думаєте, що Ваги хоча б обурені, то помиляєтеся. Вони зітхають. Зітхають. Зітхають. На відміну від Джулії Ламберт, вони не будуть боротися — повздыхают і потайки уволочат своє майно, крісло і другу дружину геть від хижих поглядів коханої людини. Колишніх коханих у них не буває — вони немнооожечко, немнооожечко завжди люблять тих, кого любили. А іноді і множечко.

А якщо Ваги складаються в актуальному шлюбі, то зітхають і мучаться, дивлячись на звірства партнерів — ну як, як їм допомогти? стати хорошими? Допомогти собі їм не приходить в голову. І стукнути партнера по голові чимось важким — теж.

Етап третій. Жалісливий

Коли нестерпність досягає апогею, Ваги нарешті здогадуються внутрішньо хоч трохи відсторонитися. І там, з боку, дивлячись на викрутаси коханої людини, починають співчувати. Він кладе ноги на стіл і колупає в носі, призводить коханок на подружнє ложе? вона кидає чоловіка по всіх фронтах, не годує і не цілує?

Їх, масіків, в дитинстві не долюбили. Однозначно. Ваги пробували долюбить, але теж не зрослося. Видно, травма велика й глибока, як річка Волга. Їм потрібна допомога, але чомусь Терезам більше не хочеться її пропонувати свої партнерам. Вони наполучались по голові, у них із працею, але виробився умовний рефлекс. Не підходь — уб’є. На цьому етапі Ваги сострадают здалеку, але сильно. Перший, благодійний етап, вже відсох і відвалився, другий, вздыхательный, поки тихо працює. Знайомим пояснюється все «дитячою травмою» і «важкою життям», модне слово «депривація» теж користується любов’ю Ваг. Знайомим пропонується теж посострадать, але ті шарахаються.

Етап четвертий. Збентежений

На цьому етапі Ваги збентежені тим, що партнер втратив всяке почуття міри. Як пояснити дитячою травмою те, що той стягнув велику енну суму прямо з сімейного шафки і не визнається? Дорослий ж дядько. Як пояснити важким життям те, що домашнє порно викладено в загальний ефір? Як пояснити модним словом «депривація» те, що у спільних дітей практично немає батька, а той, що є, нерукопотисканий в пристойних будинках?

Якісь такі бурхливі події, потрібні Терезам, щоб отямитися. Вже соромно і непристойно не сердитися і продовжувати співчувати і бентежитися. Тоді Ваги набираються сміливості, вдихають і…

Етап четвертий. Сердитий

Виганяють партнера з дому і сім’ї. Потім прощають і пускають назад. Потім виганяють. Потім пускають. Так може тривати кілька років. Їх помилка на цьому етапі полягає в тому, що вони не виганяють його з життя. Там завжди залишається місце. Ваги його таємно притримують, як в трамваї, щоб ніхто не зайняв. Тому що цьому козлу і цієї сукі треба. А у них, Ваг, є. Терезам дуже важливо, щоб у них було щось, що комусь треба.

І так триває до п’ятого етапу.

Етап п’ятий. Байдужий

І з цієї всієї благодійництво та прекраснодушия Ваги раптом і несподівано для самих себе переходять до абсолютно нової реальності. В якій все в один ранок або в одну ніч все взяло і відвалилося.

Ваги і не знають, що це було результатом тривалого і злісного порушення внутрішньої рівноваги, яке для Терезів, самі розумієте, суперважливо. Рівновага порушували вони самі по всіх фронтах: в області балансу «брати-давати», в області, де душа вирішує «справедливо-несправедливо», де придушувалася здорова злість і агресія, де не був почутий свій же власний внутрішній протест. Так, проскочивши всі небезпечні і злі стадії, Ваги звалюються в бездушність і невразливість для колишнього коханого. В спокійну, прохолодну, нейтральну нелюбов. В доброзичливу ввічливість, за якою ховається позіхання і невелике некритичне роздратування.

Знизуючи плечима і, не озираючись, Ваги тепер тягнуть з колишнього життя спільних дітей, бюджет, майно, — або, якщо партнер дуже голосно кричить, — спокійно залишають всі (крім дітей) цього крикуна. Тягнуть в нове містечко, яке вони стрімко і ненапряжно раптом облаштували. Туди поміщаються здоровий шматок колишнього життя, колишня загальна кішка і навіть колишня свекруха або тесть. Колишнього коханого туди теж пускають, сунуть з милості шматок пирога, доброзичливо вислуховують і повертаються до нового чоловіка/дружину: Вань, дивись, Сашка-то в нас на роботу все-таки влаштувався!

Колишній, який Сашка, давиться пирогом, Ваня посміхається, Весиня пливе укладати спати нового дитини, Міхал Івановича. Двері в стару життя не зачинені з тріском і гуркотом, а акуратно прикрита. Терези ніколи нічого не руйнують до руїн і не спалюють дотла. Такі вони Хранителі. Єдине, про що вони подбають після розриву — не впадати в тугу і скучание по колишньому недолугому коханому.


Залишити відгук