Як Розлучитися з Чоловіком Левом

Як розлучитися з чоловіком Левом? – щоб відповісти на це питання, не потрібно докладати великих зусиль: неправильне слово в його адресу, сказане одного разу, сильно зачепить почуття Лева, ну а якщо це повториться, то можете вважати, що ваших відносин вже немає. Будьте зневажливих до достоїнств Лева, як тільки він починає себе вихваляти, сыронизируйте на тему «наполеонівських» комплексів і висміюйте його на публіці частіше.

Лев дуже ревнивий і будь-яка згадка про ваших колишніх чоловіків призведе до розставання з ним. Особливо сильно ви зможете зачепити його, якщо будете порівнювати його з колишніми своїми кавалерами.

Ну а якщо ви самозакохана і егоїстична натура, то порвати стосунки з чоловіком Левом вам не складе особливих зусиль. Чоловіки Леви не переносять, коли з ними не рахуються і не радяться. Так що можете брати ініціативу в свої руки, робити все, як вам заманеться, не питаючи його думки,– ось побачите, він сам від вас втече, такого він не терпить байдужості.

Леви вважаються королями гороскопу, тому люблять шанобливе та поважне ставлення до своєї персони. Щоб сподобатися їм, треба захоплюватися і хвалити їх, природно, без брехні і лестощів. Для розставання буде достатньо зневажливого ставлення до достоїнств коханого. Його можна частіше критикувати і висміювати. Якщо і це не діє, то зробивши це прилюдно, ви внесете розлад. Для них немає нічого гіршого, ніж те, що їх коханий не захоплюється ними, а ставиться з іронією до достоїнств.

Також можна спробувати нахабно брехати і лестити Левам, перебільшуючи їх переваги і недоліки. Робити це треба так, щоб вони зрозуміли вашу лестощі, оскільки не люблять лицемірства. Горе розлуки Леви переживуть в повній самоті. Хоча це горе і не триватиме надто довго.

Етап перший. Льву пофіг

Леви не дуже звертають увагу на те, чим поганий партнер. Але не з любові й терпіння, а з деякого пофігізму, тому що кожен Лев трохи відсутній у відносинах, і ця його відсутня частина відволікає на себе увагу Лева.

Уявіть собі, що під час пристрасного поцілунку на кінчик левиного хвоста села метелик. Так от, та частина Лева, про яку я кажу, негайно збігає до кінчика хвоста, розгляне метелика, потім повернеться до целующемуся Леву і затараторит у вухо про метелика, і про хвіст, який засидели блохи, і про те, що партнерка явно за обідом недожевала антилопью ногу, і треба б не тільки її цілувати, але й розвідати, де закопана та нога, і метелик, ах, ах!

Ця частина схожа на Изнуренкова з «12 стільців», сплескує і тріщить, але, на відміну від цього персонажа, вона не безглузда, а творча. Тому, коли Льву в черговий раз наступлять на хвіст або лапу, він скривиться, але тут же забуде, тому що негайно треба придумувати капелюшок, винаходити новий вид нанотворога, і взагалі, він не додумав думка, і хвіст як-небудь сам переживе. «Otebites», як написала одна моя прекрасна у своєму пофігізм подруга-левиця, коли ми всім світом благали її вже навчитися писати смски і не ганьбитися. Навчившись, вона першою справою написала нам усім ось те слово латиницею.

Етап другий. Лев стривожений

Партнер, образно кажучи, все частіше і частіше настає Леву на лапу. Лев все частіше і частіше морщиться, і отдавленная лапа вже болить, навіть коли її не чіпають. На цьому етапі Лев трохи стривожений. Щось не так, але він не може зрозуміти, що. Не міг же він вибрати не того партнера, або поганого партнера? Значить партнерові потрібно приділяти більше уваги. Адже якщо той функціонує як-то не дуже, значить, у нього, у масика, що щось негаразд?

І Лев схиляє до масику царську голову, щоб вислухати, зрозуміти і допомогти, а масик раптово, замість того, щоб розридатися і врятуватися, тяпает його за вухо. Дрібними, негідними зубками. Дрібно, негідно тяпает. І відскакує убік або, навпаки, верещить і норовить тяпнуть.

Хочеш-не хочеш, Лев отпрядывает. Якщо можна так сказати. Як кінь. Його вкусили, не стільки боляче, скільки прикро. Він злиться, але дати здачі йому в голову не приходить. Морщиться і відходить у куток. Подумати.

Етап третій. Лев думає

Лев думає, чи зможе він жити далі з тим, хто може раптово тяпнуть за вухо. Його лякає не стільки агресія, скільки її несподіваність і раптовість. Вирішує, що інформації недостатньо. Спостерігає. Голову схиляє, але вже не так низько. Пам’ятає про зуби. І коли переконується що таки так, сапати будуть, і раптово, вирішує злитися.

Етап четвертий. Лев зливається

Це один з найжорстокіших знаків у розставання. Партнер, нишпорячи в пошуках левового вуха, раптом натикається на цілого Лева. Вірніше, на його профіль, який явно зацікавлений кимось зі сторони. Гляди-ка, і посміхається Лев цьому комусь, і якось все більше і більше повертається до партнера спиною, хвостом…

«Льова, тобі на хвіст села ця…метелик…»- злякано намагається відновити рівновагу тяпальщик.

«Метелик? — розсіяно дивується Лев. — А, метелик… ну, нехай сидить»

І все. Діалог неможливий. Лев посміхається, і невблаганно йде, йде, повільно, вірно і необоротно. Він озирається. На крики партнера і махання руками. Але не зупиняється. Найточніше можна сказати, що він вислизає, не залишаючи навіть поки колишньої спільної території, не сварячись, але відсторонюючись. Вислизає як Риби. Відсторонюється як досвідчений боєць у-шу, що використовує енергію супротивника так, що той падає під вагою власного тіла, їх вабить імпульсом власної агресивності.

І після остаточного відходу, замаскованого під тимчасове ввічливе відсутність, Лев не перерве з вами контактів, буде не просто ввічливий, але і милий, але більше ніколи не обійме могутніми лапами, не розповість на вушко приголомшливу історію, не скаже — ти найкращий. Не пред’явить претензій, постарається не образити, але, якщо ви намагаєтеся його дістати, стане абсолютно недосяжним. Я не знаю, як Левам це вдається, вони не ставлять внутрішніх бар’єрів, як Тельці, не зникають з вашого життя фізично, як Козероги, але вони наче за склом — Лева видно, але не чутно, і помацати можна.

Єдине, що вони спробують зберегти — це почуття гумору, з яким раніше ставилися до ваших недоліків.


Залишити відгук