Як Розлучитися з Чоловіком Близнюки

Як розлучитися з чоловіком близнюки? Представників цього знаку природа наділила унікальним мінливістю, тому захопитися ким-небудь, а через деякий час забути про нове захоплення – це у них в крові. Близнюки розлучаються довго і болісно. Вам потрібно буде проплакати багато вечорів безперервно, поки ваш Близнюк зрозуміє, що вас щось не влаштовує. В даному випадку, найпростіше піти і написати письмовий виклад своїх претензій.

Але якщо чекати несила, станьте просто йому нецікавою. Навантажте складними для пояснення обов’язками: вранці пити каву тільки з чорної чашки, а ввечері – з червоною, демонструйте своє невдоволення з приводу і без. Будь-який інший чоловік почав би з’ясовувати стосунки, але життєрадісний чоловік Близнюк, пішовши шляхом найменшого опору, покине вас з легкою душею.

Близнюки не люблять переривати відносини і можуть протягом тривалого періоду часу не помічати, що партнера щось не влаштовує. Ви можете слізно ночі безперервно пояснювати, що вам потрібно закінчити відносини, але Близнюк буде мовчки приносити чай і заспокоювати вас тим, що ранок вечора мудріший. Тому для переривання зв’язку діяти потрібно рішуче і грунтовно. Не варто влаштовувати тривалі розмови і пояснення причин, достатньо короткої фрази або пояснювальної записки. Тужити Близнюки будуть до тих пір, поки не зустрінуть гідну заміну, на яку можна вилити всю ніжність і турботу.

Етап перший. Близнюки засмутилися

Близнюки самий ніжний Знак Зодіаку. Ті, хто хоч раз мав стосунки з Близнюками, можуть пригадати цей їхній фірмовий уважний погляд, коли їм здалося, що з вами не все в порядку. Уважний, тривожний, гострий погляд, коли вони намагаються зрозуміти: тобі не боляче? у тебе все добре?

так само Близнюки подивляться на партнера, якщо той зробить боляче Близнюкам. «Не може такого бути, щоб він спеціально. А якщо не спеціально, значить, у нього щось болить чи він засмучений. Людина не може зробити боляче іншій людині спеціально. Значить, не все в порядку»!

- У тебе все в порядку? — чує у цей час близнецовский партнер, який тільки що, навмисно чи ненавмисно, зробив Близнюкам фігу або бяку. «Все в порядку», — холодно відповідає він, теж мені, він злиться, а Близнюки за нього турбуються і засмучуються. Як же їм, підлим, зробити боляче, якщо вони все прощають і якісь підозріло м’які і добрі?

На 250-ий раз Близнюки смутно здогадуються, що їх, здається, ображають, мстять або ігнорують. Здогадуватися про це їм не хочеться, настрій стрімко псується і вони, похнюпившись, вперше йдуть у себе, як в маленьку мушлю, подумати і «відійти».

Етап другий. Близнюки хмуряться

У маленькій раковинке Близнюку надовго не поміститися. Він там посидить-посидить, та й вийде: що, справді, дутися і мовчати? Повітряне, легке дихання у цього Знаку, і їм важко і неможливо жити з каменем на серці. Простивший всі партнеру і тут же забула всі образи Близнюк якийсь час перебуває в легкій ейфорії від примирення, поки знову не наткнеться на кунштюки, які не перестав викидати їх улюблений.

Молчащий, похмурий Близнюк — явище дуже рідкісне. Він веде автомобіль, на сусідньому сидінні без угаву тріщить його дружина, яка знову кокетувала з його приятелем на очах у нього. Близнечиха промовчала і насупилася, і якось нервово поставила перед чоловіком тарілку з супом, коли в черговий раз з’ясувалося, що у відпустку він їде один.

Легковажний закоханий Близнюк розуміє, що його обвели навколо пальця, коли він дзвонить на знайомий номер, а номер більше не існує, і його не попередили. Він хмуриться і в розпачі. З цього моменту Близнюк насторожі. На душі у нього важко, але він знаходить у собі сили і, як і раніше ніжно посміхається коханій людині, як тільки умовити себе, що «все погане як-небудь пройде».

Етап третій. Близнюки стають неуважними

Якщо поганий етап у відносинах триває досить довго, Близнюки прокидаються одного разу під ранок від відчуття, що всередині рухаються немов якісь важкі жорна. Вони йдуть із загальної ліжку і сідають на кухні, підперши голову і думають, думають… Жорна всередині все це час мелють і мелють внутрішню мУку, і перемелене виливається в простеньку форму «мені погано, блін».

Що тепер робити з цим «погано», Близнюки не дуже знають. Самі йти вони не вміють, та й ніхто не жене, як виправити — незрозуміло, тому що якщо пред’явити претензію, то які ж це будуть відносини, поутыканные претензіями, чи що? Нічого хорошого в цьому немає, а мама вчила, що треба жити в мирі та злагоді, і любов’ю можна все виправити.

І Близнюки обирають, абсолютно несвідомо, інший шлях. Не помічати. Але не помічати важко, особливо коли всякого поганого занадто багато, і тому доводиться жити як би повз спільного життя, і ставати дуже розсіяним, як занадто вчений професор. І наступного разу, коли партнер скаже гидоту, Близнюк скаже: «А? Чого? я не розчув». І адже і справді не расслышит.

Етап четвертий. Близнюки веселяться

Зневажати так з півроку, Близнюки осеняются думкою: у мого улюбленого людини просто депресія! Йому просто погано, значить, його треба розвеселити. І вони починають партнера «веселити». Приносять йому каву в ліжко. Купують на День Закоханих поїздку в Париж. Ласкаво дивляться і гладять. Якщо партнер на це біснується, не виправляється, не стає ближче, тепліше, і ніяк не «веселиться», Близнюки пробують останній шлях.

Етап п’ятий. Близнюки запитують

«щось не так?» — Для того, щоб це запитати, Близнюк бере себе за комір і зізнається собі, що вже давно все шкереберть.

А потім: «Я намагаюся зробити так, як ти хочеш. Знову щось не так?» — Тут Близнюк приховує своє роздратування тим, що його старання не помічаються, а помічаються лише помилки. І ще щиро намагається дійсно зробити «так».

А потім «Я вже не знаю, що робити, щоб було так». — Тут Близнюк відчуває свою безпорадність і майже опустив руки.

А ще потім «Вибач, я нічим не можу тобі допомогти». — Тут Близнюк визнав, що він не всемогутній і любов і праця не все перетруть. Мама помилилася.

Етап шостий. Відчуження. Кінець

«Не треба більше приходити до мене» — раптом чує приходить невірний коханець Близнюків, вже виходячи за поріг. Він розгортається і в подиві дивиться. Чи не почулося йому? Ха! Це боязке істота намагається йому відмовити? Він хмикає і виходить за двері. У найближчий рік ця двері жодного разу не відкриється перед його носом.

«Я зняв квартиру і переїжджаю. Гроші буду завозити кожен місяць, ти ні в чому не будеш потребувати» — чує сварлива егоїстична жінка від вічно терплячого м’якого чоловіка. О, цей поц, яким вона вертіла як хотіла, від неї йде? Ха-ха три рази. У найближчий рік він умудриться жодного разу не перетнутися з нею наодинці, ні разу не посвариться, ні разу більше не поведеться на її маніпуляції і незабаром одружиться з іншою, залишивши колишню в люті, і в подиві на довгі роки.

«Я їду завтра», — чує черговий Близнецовский партнер. «Коли повернешся?» — недбало запитує він, курячи цигарку і струшуючи попіл на паркет. «Ніколи», — невпевнено кажуть йому. У найближчий рік для нього в цьому будинку не буде ні паркету, ні попільнички, ні цигарки, та й сам будинок спорожніє для нього, хоча їх колишніх спільних друзів там, як і раніше, охоче приймають.

Близнюки не повертаються після такого етапу, в основному з боягузтві: неможливо уявити, що вони заподіяли людині таку біль, неможливо після цього подивитися в його колишні кохані очі, та й плакати потім три доби як-то вже втомлює. Вони тихо щасливі в новому житті і не хочуть більше мучитися.

Єдине, що вони зроблять, це будуть ніжно вітати колишніх коханих з днем народження, тепло і щиро, але, по можливості, не наближаючись.


Залишити відгук