Як Розлучитися з Чоловіком Козерогом

Козероги честолюбні і консервативні, тому для швидкого розставання вам потрібно всього лишькак переживають розставання знаки зодіаку зганьбити його на очах у підлеглих і шефа, стати тусовщицею і тримати вдома галасливих гостей допізна.

Як розлучитися з чоловіком Козерогом? З Козерогом розлучитися дуже складно, так просто він тебе не відпустить, буде дуже терплячий і выжидателен, але і у нього є межа терпіння. Ось кілька порад, як порвати стосунки з чоловіком Козерогом: будь легковажна і непостійна, веди себе зухвало.

Будь марнотратна, транжир його фінанси під виглядом забутого або втраченого гаманця. Води його по всіляких тусовках, клубах, дискотеках, залишай там надовго одного, провокуй в ньому ревнощі. У розмові з Козерогом будь балакуча і не давай йому вставити ні слова. Не слухай його, зроби вигляд, що тобі це нецікаво і неодмінно скажи йому про це. Додай, що він зануда і скиглій.

Відмінною рисою Козерога вважається консервативність і честолюбство. Для того, щоб розлучитися з ним, можна стати тусовшицей і любителькою галасливих компаній, в яких він буде відчувати зайвим. Також можна розкритикувати його на очах у колег чи родичів – це стане сильним ударом і причиною для розриву. Переживати Козеріг, як і інші знаки Зодіаку, буде довго. Однак ваше недосконалість допоможе йому відновитися і забути про почуття до вас.

Етап перший. Дзвіночки

Отже… уявімо собі, що Козеріг незадоволений чимось в поведінці партнера, неважливо чим. Він надається то так, то сяк, намагається змиритися, зберігаючи інтелігентне обличчя і капелюх, вивчає наукові праці, Тору і форуми з грудного вигодовування, потім, поправивши з’їжджаючі окуляри, вирішується на важливий крок.

Він каже- …мнээ… бачте, мене це не влаштовує. І ніяковіє, і ойкає, і думає — образив, образив даремно, так як в дитинстві Козерога вчили покладатися тільки на себе, а це значить — ніколи, ніколи партнер не піде йому назустріч, що він, рудий?

Ні, рудий — Козеріг, до того ж він єдиний із знаків, доживає до старості в ясному розумі, а значить, смутно відчуває несправедливі переваги перед іншими Знаками. Тому він, затамувавши подих, дивиться, спостерігає, тихо радіє дрібних змін (стали спускати воду в туалеті, відповідати на смски, не бити з ноги, чекати спочатку оргазму у дівчинки, потім у хлопчика), і загалом, відчуває себе добре.

Етап другий. Помилкові загрози

Трохи освоївшись у відносинах, Козеріг починає дозволяти собі. Знак, загалом-то, не сюсі-пусечный жодного разу, «зайчиком» обзиватися соромиться, але, зрозумівши, що партнер осудний, Козеріг проявляє ніжність. Бурмоче, гладить, купує цяцьки. Ще через якийсь час, якщо у відносинах продовжується та ж фігня, що і була, Козеріг починає час від часу тихо вибухати. Гнівом, образою або розладом.

Спочатку це схоже на бенгальський вогник. Загориться, потрещит, згасне. Партнеру випадково можуть бути видні тільки зовнішні прояви раптом який зіпсувався козерожьего настрою. При розпитах Козеріг відмовчується. Потім, якщо все продовжує не ставати краще, Козеріг переживає справжні напади люті, які спочатку пригнічує. Тому що кричати — це негарно. А йому хочеться саме кричати, а іноді і кричати, плачучи: «Вася!! Мені погано!! Припини це робити!!» або «Маша, вгамуйся!!»

Коли ці нариви, нарешті, прориваються, Козеріг не відчуває нічого, крім гіркоти, туги і відчуття серйозної втрати. Він говорить партнеру важливі, болючі, але все ще ласкаві речі, приблизно так — я так більше не можу, сонечко, я піду адже, я вже йду.

Але, якщо в партнерстві або дружбі є щось для Козерога цінне, наприклад, можливість обговорювати унікальні явища карстових пустот, то він дасть собі і своєму союзу ще якийсь час, і, якщо нічого не зміниться, буде продовжувати кипіла від люті поодинці і виходити на публіку уже вмитий і без сліду заплаканности.

Цей етап дуже важливий, він може тривати роками, і в цей час Козеріг мовчки, найчастіше не віддаючи собі в цьому звіт, визначає обсяги безнадійності ситуації, що склалася у вашому союзі, або, навпаки, її перспективності.

Етап третій. Передгрозовий

Якщо все йде без змін, по колу, то одного разу вранці Козеріг чітко розуміє, що відчуває гаряче сказ, так, що кров кидається в очі. Одночасно безслідно на найближчі добу зникають всі образи, вся ніжність і вся любов. Залишається тільки лють.

Тоді Козеріг говорить нестерпні для партнера речі, найчастіше потрапляючи по хворих місцях. Каже запально або спокійно, але — каже. Говорить не для того, щоб зробити боляче. А для того, щоб зрозуміти, чи здатний партнер до діалогу або раніше не чує.

У цей момент Козеріг все ще знаходиться в режимі збереження союзу, все ще любить і боїться втратити, все ще намагається стати почутим, зрозумілим і прийнятим. Він говорить про своєї божевільної болю, він скочується до прямих звинувачень, але він більше не загрожує ні розривом, ні відходом.

Він застосовує останній засіб: запрошення до діалогу, безэмоциональному, майже діловому. Якщо партнер вирішується вступити в переговори, Козеріг стає серйозним, спокійним, справедливим і в цей момент з ним дуже легко домовлятися. Вся його розумність, далекоглядність, глибина до ваших послуг. Якщо Козерогові вдається домовитися з вами про щось важливе, враховуючи, до речі, ваші інтереси і можливості, він більше ні словом не згадає вам минулі промахи, а якщо ви їх повторіть, він терпляче переждет, прощаючи вам, щоб зрозуміти: випадковість це, або ви здуру прийняли його за дурня.

Етап четвертий. Невидима гроза

Якщо нічого не змінилося в козерожьем союзі, рано чи пізно Козеріг випробує напад холодного сказу. Ви про це ніколи не дізнаєтеся: для Козерога це означає кінець всього, і йому так боляче, що він вважає за краще проскочити цей етап якомога швидше. Це може тривати всього одну хвилину.

Але з цього моменту Козеріг приймає невблаганний рішення відносини закінчити. Втім, він може собі майже не віддавати собі в цьому звіт. З цього моменту припиняються взагалі всі претензії, розбирання, очікування і надії. Він більше не любить вас, але і не ненавидить. Він чекає.

Етап п’ятий. Кінець

Ніхто не зможе передбачити, що стане останньою краплею. Зазвичай це буває якась дрібниця.

Козеріг з цього моменту дивиться, нічого не інтерпретує, просто зауважує: так, ось виявлена в черговий раз черствість, яка нічим не відрізняється від сотень інших випадків такий же черствості. Холоднокровне спостереження за тим, як тобою маніпулюють. Знання, що тобі брешуть. Спокійна констатація того факту, що у відносинах ти не отримуєш необхідного. Знову не відповів на смс. Знову не обняв після сексу. Знову пішла з-за столу, перш ніж я поїв. Знову ліг спати, не побажавши спокійної ночі. Знову накричала на дитину. Знову проявив дрібну підлість, підставивши перед знайомими.

Козеріг сотні разів це прощав. На сто перший вона приймає рішення піти. З Козерогом сталося головне — він втратив сенс спілкуватися з вами далі та витрачатися на вас у будь-якому значенні цього слова. У цей момент він нагадує бездушного інвестора, спокійно позначку про відкликання залишки активів з невдалого проекту.

Засідка в тому, що на цей раз він вам про це не оголосить. І ще в тому, що ви не розумієте, чому три роки прощав, десять років терпіла, а потім… А потім Козерога просто немає. Зовсім ніде. Для вас. Поки він вирує, лається з вами, ображає вас і робить вам боляче, загрожує розривом, обзивається, — він повернеться.

Коли він прийняв рішення піти по-справжньому, він не вважатиме за потрібне вам про це виразно сказати. І невиразно теж. Він взагалі більше не вважатиме за потрібне щось пояснювати. Якщо у вас залишаються якісь спільні ділові питання, діти, майно тощо — він холоднокровно домовиться, з ним взагалі легко домовлятися. Чи з вами буде домовлятися його адвокат, якщо ви до такої міри йому більше не цікаві.

Через деякий час, якщо ви не вели себе дрібно і підло, ви зможете залишитися з ним добрими приятелями. Якщо мелочничали і подличали, він втратить до вас ще і повага, і тоді ви більше ніколи з ним не перетнетеся. І — так, з цього моменту розриву ви можете бути впевнені в тому, що:

Козероги не повертаються, не ведуться ані на жалість, ні на благородство, ні на сентименти, ні спокуси, ні спогади, ні на інші маніпуляції. Вони не пихаті, не збирають колекції шанувальників і шанувальниць, не будуть вам більше нічого доводити, перемагати, змагатися з вами.

Єдине, про що вони постараються подбати — це зберегти про вас добрі спогади.


Залишити відгук