Як Розлучитися з Чоловіком Рак

Отже, якщо Ви хочете розлучитися з чоловіком Рак, то Вам доведеться дуже постаратися. Представники цього сузір’я, подібно своїм небесним покровителям, здатні вчепитися у Вас обома клішнями і тримати до останнього. Раки – дуже домашні, тому для розставання з ними досить позбавити їх найголовнішого – будинку, затишку, забезпеченості. Забудьте про прибирання, готування, прасування, він не зможе жити на смітнику.

Для того щоб звільнитися від цієї хватки, Вам необхідно стати класичною стервом. Начальницький тон і повне домінування, ось найкращий спосіб порвати стосунки з чоловіком Рак. Ігноруйте його інтереси і бажання, завжди наполягайте на своєму, ламайте його плани і нав’язуйте свої.

І, головне, більше критики: заробляє мало, одягається без смаку, подарунки вибирати не вміє, та й у ліжку далеко не «ах». І ще, створіть йому нестерпні побутові умови: їжі немає, гори немитого посуду і постійні гості з ночівлею». Рак потерпить-потерпить і втече.

Раки, як правило, дуже неохоче розлучаються і не люблять щось міняти. Дуже часто може трапитися так, що вони будуть підтримувати вже існуючі відносини, боячись розставити крапки на «і». Тому людині, яка хоче перервати зв’язок, потрібно проявити ініціативу. Оскільки Раки дуже домашні люди те, щоб вони захотіли піти, потрібно не приділяти уваги дому та сім’ї. У вільний час можна відпочивати і гуляти, не роблячи нічого по дому. Забувши про прасування, збиранні та приготуванні їжі, ви зможете дізнатися про те, як розлучаються Раки. Незабаром вони і чути не захочуть про кохання з такою людиною.

Етап перший. Смиренний

Раки м’які, люблячі, терплячі і аж ніяк не бунтівники. Запас того лайна, який може виробляти у відносинах їх партнер, часом здається іншим знакам Зодіаку безмежним. Раки ж взагалі не називають це ніяк — ні лайном, ні амброзією, вони кажуть — ну, він просто так може. Він просто такий.

На цьому «такомі» вони їдуть нескінченно, кивають, посміхаються і мовчать. Якщо їх, Раків, будуть ґвалтувати — їм буде погано? Ось і вони нікого не ґвалтують. Якщо їм, Ракам, робити зауваження — вони ж майже помруть від сорому або засмучення? Ось і партнеру теж не дай Бог випробувати це. До того ж Раки потайки вважають себе «якимись не такими», їм все здається, що у них є таємна вада, що всі знають якісь правила, а їх не навчили, всім розповіли, як треба робити, а їм забули, — ну і тому як вони можуть говорити коханому, яким він повинен бути і що повинен робити, якщо вони і самі толком не знають? Ну і до того ж вони твердо впевнені, що партнер «їх терпить», і, ось жах, може бути, навіть з останніх сил.

Тому те, на що Козеріг давно б вже розбив власну улюблену чашку зі страшним тріском, Телець б спохмурнів і замовк, Риби заплакали б від сорому за партнера, а Стрілець задумливо зробив запис у твіттері «Пора валити», — на це Раки можу цілком собі невпевнено посміхнутися, бо чорт його знає, вони скажуть «Не треба так», а їм у відповідь скажуть — «Авотты»! І справді, «авотони» свої маленькі і непомітні косяки переживають страшно, страждаючи совістю і розумом.

Етап другий. Переживатєльний

Далі Раки, якщо нічого не змінюється, все так само можуть мовчати, ніяково і тихо пояснюючи друзям, що «ну ось він такий — ну ось така вона», а своєму коханому почнуть мало-помалу задавати всі такі ж тихі і трохи незручні запитання. «А ти не купив молока?» — тихенько, бо відчувають складні почуття. З одного боку, молока прошено було купити з ранку і потім нагадувалося вдень і ще ввечері, а от зараз варити дитині вечірню кашу, і… Ну, так вже було забуто і некуплено дуже-дуже багато разів, але, може, цей…Якщо виявиться, що купив, то Ракиня думає, що ну просто в холодильник не поставив, і тоді треба просто гарненько подивитися скрізь, а якщо ніде немає, то вона просто сама не бачить. Якщо ж виявиться, що не купив, то тоді йому, забув, буде соромно і вона поставить здобувача в незручне становище. Тому такі маленькі дрібниці, як купив партнер молоко, можуть мучити Раку довго, перш ніж він запитає, а потім він може не почути відповіді і запросто не зважитися ще раз перепитати.

Потім виявиться, що ні, не купив, і не купить, бо забув, грошей немає, часу немає, ти що, сама не можеш, сам не знаєш, і Рак вірить і переживає. З одного боку, блін, може сам, теоретично. Може всі, напевно, якщо так зірки встануть і карта ляже. І соромно. Руки-ноги є. Не інвалід. Чого просити? З іншого боку, і тут Рак впадає у відчай, якщо б відразу було відмовлено, він би, правда, купив сам. Але не відмовлено. А чому не відмовлено? Тому що незручно відмовляти!

Так Рак йде на другий захід, і розуміє всією душею не просто, чому партнер не купив молока, а ще й чомусь не повідомив. Якщо Раку дати волю, він виправдає партнерову маму, яка не панькається з онуком, партнерову сестру, яка раптово зжерла в дитинстві цукерки партнера, від чого той досі плаче ночами… Іноді Рак заплутується, де свої, де чужі, бо всіх розуміє, і в цей момент всі свої.

А молока вечорами, як і раніше, немає і не буде з чого варити дитині кашу. І дитину теж треба розуміти, і он у подруги якось чоловік купує, але подруга як-то знає, як і що сказати, а Ракиня не знає, тому ну його, і вранці молоко куплено і в холодильник, а ввечері зварена ребенкина каша, і всі задоволені, а партнер навіть не помітив, що його тепер не питають про це безглуздому молоці.

Етап третій. Прохолодний

На цьому етапі трохи змучений нарзаном Рак ледь помітно ухиляється від партнера. Це виглядає приблизно так: Рак не йде миритися першим, хоча раніше йшов, а на примирливі жести відгукується не так швидко, як раніше. Рак більше нічого не просить і майже нічого не питає, а якщо і доводиться, він якось підозріло швидко задовольняється відмовою і не повторює питань та прохань. Знаки охолодження такі непомітні, що треба мати диявольською чуйністю і великою любов’ю, щоб встревожиться. Прості смертні партнери Раку в більшості своїй на це не здатні, тому продовжують в тому ж дусі.

Змінити це можна тільки, негайно прийнявши заходи — сказати — дорога, що сталося, і на звичне мовчання розповісти, що дуже любиш, що не відпустиш, що хочеш знати, що на все готовий. Тоді є шанс зберегти союз, якщо, звичайно, ви і справді готові щось зробити. Але це тільки якщо Рак усе ще вам довіряє. Тоді він збереться з духом і тихо скаже і про молоко, і про все інше. Став прохолодним Рак майже не обіймається, зовсім не цілується і перестає ділитися з коханим тим, чим живе його Рачача душа. І, якщо нічого не змінюється, Раки переходять до наступного етапу.

Етап четвертий. Відсторонений

Тепер Рак наполегливо і непомітно формує свій окремий простір, куди поступово і таємно для партнера переміщається повністю. Були спільні друзі — тепер у Раку раптом з’являється коло тільки своїх, були спільні справи — тепер все частіше і частіше Рак «не може, тому що у нього тренування», якщо на Рак лежить забезпечення побутових питань, він чомусь починає робити все в п’ять разів швидше, і до вечора його прийшов чоловік бачить бездоганно прибрану квартиру, смачна вечеря і … повна відсутність присутності Раку.

Але причепитися ні до чого. На дні народження даруються подарунки, з рідними партнера Рак раніше привітний, але тепер ласкавість перетворилася в люб’язність, гарний настрій — ввічливість, обійми — в злегка недбала погладжування, ніби Рак чухає за вушком чужу кішку.

Якщо на цьому етапі партнер раптом побачить віщий сон і вранці запитає Раку «Що трапилось?» відповіддю буде ласкава полулыбка і гарячий сніданок, як і завжди. Секс зникає, а якщо і є, то краще не бачити в цей момент особа Раку — він нудьгує або терпить.

Етап п’ятий. Догляд. Кінець

Якщо вранці ви бачите у вікні сцену — двоє сидять на розібраної ліжка, і один що-то рідко і тихо говорить іншому, а у того в цей момент дуже напружене обличчя, потім перший на мить обіймає співрозмовника, потім встає, одягається і йде, а його співрозмовник продовжує тупо сидіти на ліжку, силкуючись зібратися з думками, знайте: від кого-то тільки тихенько і назавжди пішов Рак. Без шуму і пилу, шеф. Примудрившись не образити, не видати себе, не висловлювати претензій.

Цей відхід майже такий же жорсткий і раптовий, як і у Козерога, — без оголошення війни і перерахування » в чому ти мене розчарував (а)». Тільки співрозмовник залишається не в паніці і тузі, а в подиві і оглушений. Адже до останнього він несвідомо брав мовчазність Раку за терплячість і любов. Та до того ж на прощання тебе так ніжно обняли…Любить, любить, повернеться!

Але Раки в цьому сенсі набагато більш жорстокі, ніж ті ж Козероги. Вони будуть лагідно говорити по телефону, приїдуть і приготують вечерю страждальцю, але не залишаться, м’яко не дадуть до себе доторкнутися, і тоді залишений зовсім зійде з розуму, не в силах поєднати такий знайомий спокійний погляд і тихий голос з тим фактом, що його більше не люблять.

Раки не йдуть в нікуди — вони заздалегідь приготували собі вагомий привід, щоб докорінно змінити своє життя. Це нова робота, нове кохання або взагалі все відразу. Вони не переривають контактів, якщо ви не будете вести себе зовсім грубо, охоче йдуть на поступки, наприклад, при розділі майна, єдине, про що вони подбають — це про те, щоб ніколи не повертатися ні за однією своєю річчю, емоцією або спогадом.


Залишити відгук