Як Розлучитися з Чоловіком-Овном

Як розлучитися з чоловіком-Овном? А досить просто, потрібно врахувати особливості цього знаку і діяти «від протилежного». Чоловік-Овен – лідер, у відносинах любить домінувати і намагається знайти таку супутницю, яку можна буде підпорядкувати своєму впливу. Хочеш порвати стосунки з чоловіком-Овном? – тоді не танцюй під його дудку, згадай, що ти теж особистість і у тебе є своя власна думка. Висувай свої бажання і вимоги на перший план.

Овни – це знаки зодіаку, які переживають розставання так само, як і нові знайомства, тобто, з інтересом і цікавістю перед майбутньою новим життям. Для безболісного розставання ущемляйте по трохи його самолюбство на людях: кутайте, закривайте кватирки, годуйте таблетками. Незабаром він сам знайде кращого цінителя його достоїнств.

Якими способами ще можна розлучитися з чоловіком-Овном? Створи у нього відчуття, що він тебе мало займає, і його думка тут нікого не цікавить, адже Овен зовсім не терпить зневажливого ставлення до своєї персони. Нехай думає, що він не єдиний, і в натовпі твоїх шанувальників йому відведена аж ніяк не головна роль. І якщо після цього він тебе не придушит, то вже напевно втече.

Для Овна розставання може послужити поштовхом, від якого він буде чекати чогось незвичайного, як і від нового знайомства чи нової зустрічі. Він, безумовно, відчуває інтерес перед новим життям, яка для нього відкриється після розриву відносин. Як правило, особливих переживань він відчувати не буде, особливо, якщо мова йде про чоловіка. Щоб дізнатися, як розлучаються Овни, досить обмежувати їх свободу і негативно відгукуватися про них на людях. Періодичні повторення допоможуть зробити так, що Овни і самі підуть від вас.

Етап перший. Необ’єктивність

Овни — створення поупрямей, ніж Козероги, тому, встрескавшись в обранця, доооолго-предоооолго живуть в фантазійної картинці, де кінь у принца білий і з могутніми яйцями, а принцеса не какає, а якщо раптом, то пахне гіацинтами.

Але, наступаючи в лайно, неважливо, принцеса його наклала або кінь, Овни кривляться, інстинктивно отдергивают ногу, пихтять, сопуть, терплять і на мить мрачнеют. «У мене союз найкращий, — вперто думає Овен, — найкращий, я сказав! І Наташка моя найкраща! А що купки скрізь, так у неї дитинство було нещасливе». Сама засідка в тому, що Овни, слідуючи інстинкту перфекціонізму, мовчать, нічого не говорячи партнерові, ніби визнати проблему — це означає її створити, а поки мовчиш, нічого ніби й не існує.

Етап другий. Пристрасть

На цьому етапі Овен немов би трохи прокидається і дивується. О, не все так гладко! Але так як Овну все по плечу, «ми ща швиденько все виправимо!» І з тією ж пристрастю, з якою Овни зазвичай беруться перетворювати своє життя, вони кидаються і на амбразури поганого характеру партнера. Для Овнів немає недоліків, несумісних із спільної життям. На цьому етапі. П’є? Вилікуємо! Б’є? Перевоспитаем! Інфантил, якому треба весь час підтирати дупу — навчимо вибирати сорт туалетного паперу! Гуляє наліво і направо? Доведемо, що від нас, від Баранів, не гуляють! Грошей в будинок не несе — знайдемо роботу! Звільнили? Знайдемо лапушке іншу! І ще навчимо, як зробити, щоб не звільняли!

В домі Овнів вечорами лунають крики. Це Овен гарячкує і доводить, що можна жити по-іншому. Для переконливості може і розбити посуд. Трошки. Партнер ховается в жито, закриває голову руками і чекає, коли буря вщухне. Особливо обдаровані партнери Овнів використовують тактику перекладу бурхливого скандалу в бурхливий секс. Коли Овен накричится, він сповнюється миром. Знову сяє сонечко, правда, партнер трошки бледноват і заїкається, але це пройде, Овен так його любить. І все знову незбагненним чином добре. А це Овен, набурлившись, переробив негатив в позитив і знову здатна гори звернути і жити мирно пліч-о-пліч з коханим.

Етап третій. Подив

Це дуже короткий етап. Овен, несподівано виявив, що стільки енергії доклав кудись в глуху стінку, енергію прикладати не перестає, але тепер вона дуже неприємна. Тепер після бурі і натиску Овен не сяє сонечком, а глухо мовчить або шпурляє посуд на стіл з тріском, шумом і дзенькотом. Кому треба, почують. А якщо не почують, Овен переходить до наступного етапу.

Етап четвертий. Виховання

В рідкісні тепер мирні бесіди Овнів з усе ще улюбленим партнером вкрадаються виховні моменти. «Вовка он як дружині допомагає, прямо б за нього заміж вийшла замість тебе», — рубає правду-матку Овенчиха, а сама з тугою дивиться в очі партнеру. Ось зараз він боїться мене втратити, раптом я до Володі піду, і теж почне і з дитиною допомагати, і гроші в будинок нести…

Але якщо партнер відповідає агресією чи байдужістю і нічого не змінюється, Овен у відкриту починає оцінювати, порівнювати і виховувати. Це неприємний і, можливо, неправильний момент, але Овен перебуває під впливом одного, слабо усвідомленого почуття: ну скажи ж, доведи мені, що ти як і раніше самий для мене найкращий, адже я так пишалася тобою, куди ж ти подівся колишній…

І якщо на цьому етапі його улюблений раніше глухий і ньому до прохань, благань, криків, умовлянням, трапляється страшне. Овен стає жорстоким.

Етап п’ятий. Жорстокість. Кінець

Партнера нікуди не виганяють і не виселяють, але його життя на цьому етапі стає нестерпним. Про нього забувають. На нього не розраховують — ні допомоги, ні в приготуванні вечері. Раз тебе з нами як би толком немає, то хай тебе немає з нами і за столом, і у відпустці, я все спланував окремо, а ти як думала?

Партнера нарешті попускає, і він боязко приносить до столу, куди його не покликали, мішок смакоти… — Ага, постав он там, діти з’їдять, — весело каже Овен і повертається спиною. Партнер несміливо признається в коханні…. — А я тебе ні, — так само весело і легко говорить Овен, став пофигистичным. У нього гарний настрій. А що паритися? Сталося необоротне: Овен більше не вважає партнера найкращим для свого союзу. Йому був потрібен друг, коханець і неодмінно соратник, а яка підтримка від цього, з дозволу сказати, смутного гівна?

Овен більше нічого не може зробити для свого партнера і свого партнерства. Для нього все скінчилося. Овен умив руки. На цьому етапі з ним так неприємно жити, що я не знаю нікого, хто б це витримав у здоровому глузді. На початку цього етапі абсолютно очманілий партнер за інерцією вважає себе частиною союзу з Овном, в кінці цього важкого садистського періоду з’явилося занадто багато дверей, закритих перед його, партнеровым носом. І частиною дверей ніс цей був немов ненароком прищемлен.

Партнер зазвичай самоизгоняется, впадає в тугу, каяття, імпульсивні спроби щось виправити, але близько підходити побоюється. І правильно робить. На відстані кроку від Овна виходить виразна хвиля стійкого презирства і розчарування. Винести цю хвилю важко, довести що-то вже неможливо.

А Овен в цей час, присвистуючи, будує нове життя, і ніхто не знає. як йому буває нестерпно, як він плаче без свідків або довго сидить біля стіни на підлозі, безсило опустивши руки. Насправді цей сонячний знак повністю спустошений боротьбою, розчаруванням, примиренням з іншою реальністю. З тієї, де треба починати все спочатку. І він не здасться. Навіть повернувшись до партнера 11 разів, на 12-ий не повернеться. Депресію сховає від усіх. Безсилля теж. Єдине, що він постарається зберегти в незмінному вигляді — це щасливі спогади про перших періодах спільного життя.


Залишити відгук