Як Розлучитися з Чоловіком-Водолієм

Для жінки, яка має непереборне бажання припинити відносини з набридлим їй шанувальником, що народилися під знаком Водолія, але не знає як розлучитися з чоловіком-Водолієм так, що б зробити винним у розриві його, існує перевірений часом спосіб. Водолії йдуть тільки тоді, коли їх сильно образять, все інше вони в змозі стерпіти. Самостійно Водолії розривають відносини, тільки коли накопичується занадто багато образ.

Треба зробити так, що б чоловік Водолій весь час відчував себе чимось зобов’язаним і відчував постійне почуття провини. Способів досягнення цієї мети існує багато. Наприклад, можна поставити йому непосильне завдання, а потім дорікати за те, що він слабкий і безвольний, оскільки не може зробити таку дурницю. Якщо він все ж виконає бажання, причепитися до якоїсь дрібниці і влаштувати скандал, упираючи на те, що він робить все через одне місце.

Треба постійно говорити йому, що він неуважний, необходителен, що його жарти дурні, а його друзі невдахи, п’яниці і проводити з ними час смертельно нудно. А під час зустрічей тет-а-тет одягатися абияк, і грати роль нечупари і ледарки з претензіями, так як порвати стосунки з чоловіком-Водолієм набагато легше, викликавши в ньому фізична відраза до себе, як до жінки. Самозакоханий Водолій таких відносин довго не витерпить і, незабаром, безшумно і безболісно, за власною ініціативою, зникне з горизонту дами, якій він набрид.

Водолії вважаються дуже терплячими і можуть прощати дуже довго, підтримуючи відносини. Для нього важливо, щоб друга половинка була також і другом, з яким можна поділитися всім. Для того, щоб розірвати зв’язок, Водолія потрібно дуже сильно образити. Зробити це просто: його поділіться секретом з ким-небудь стороннім – це принесе розлад. Також можна спробувати просто поговорити і залишитися друзями. Якщо Водолій зважить всі за і проти і прийде до висновку про те, що буде краще залишитися друзями, ви знайдете відмінного друга.

Етап перший. Образа

Водолія важко допекти, бо він добрий. Він довго буде посміхатися, посміхатися, знизувати плечима, намагатися не помічати того, як його ображає близька людина. Партнерам Водолія у цьому плані пощастило — це один з найбільш незлопамятных, миролюбних і незлобных Знаків Зодіаку. Він швидше стерпить, ніж обуриться чи зупинить той бєспрєдєл, який йому часом влаштовує партнер.

Але тільки до пори до часу. Коли терпінню прийде межа, у Водолія настане відразу ніби останній етап — він раптом встане і вийде геть, грюкнувши дверима і не сказавши ні слова. Фігурально чи буквально. Потім буде відходити кілька днів, потім буде лежати, відсиджуватися і відмовчуватися ще кілька, потім похмуро помириться, якщо партнер проявить ініціативу і як-небудь подлижется. Нагадую, що навіть самі похмурі Водолії в душі великодушні і давним-давно вас мовчки пробачили, виправдали, пояснили. Це не дає вам право продовжувати, і краще б ви зупинилися зараз, але якщо вас несе, ви продовжите.

І тоді настане наступний етап.

Етап другий. Роздратування

На цьому етапі, якщо все йде добре, Водолії бувають дуже ласкаві і дбайливі до партнера, а якщо триває все без змін за гіршим сценарієм, Водолій вважає нижче своєї гідності знову грюкати дверима. Просто одного разу вранці в дзеркалі у ванній Водолій бачить своє зосереджене похмуре обличчя і губи, стиснуті в смужку. Це зачинилися його внутрішня двері, яка для коханої людини завжди буває якщо не розкрита, то привітно прочинені.

На цьому етапі легко помітити, що Водолій говорить холодним тоном, вірніше, прохолодним, він непривітний, навіть роздратований. Якщо ви не провокуєте конфлікт далі, то Водолій вже до вечора особливо «роздратованого» дня пом’якшується, якщо ж ви не даєте собі труда зрозуміти, що відбувається, і огрызаетесь, отримаєте локальну війну в межах спільної території. Водолій вміє бути вкрай непривітним і неприємним. Ви вечеряєте — він першим встає, мовчки миє за собою посуд і залишає кухню. Ви лягаєте спати — і ясно розумієте, що Водолій непохитно лежить до вас спиною. Ви намагаєтеся його погладити — він може скинути руку або крізь зуби пояснити, що він втомився.

Етап третій. Примирення

Проблема в тому, що Водолій любить партнера до останнього, і на попередньому етапі, сам налякавши своєї відстороненості, перший йде на примирення або мириться з вашої ініціативи, ласкаво й охоче.

Може здатися парадоксальним, що я вмикаю етап про примирення в розповідь про розставання. Цей етап сильно відрізняється від звичайних сварок і примирень Водолія і входить як складовий елемент в весь алгоритм розставання. Просто Водолії, коли їм дуже погано і незрозуміло, чи можна врятувати союз, пересуваються коротким кроком. Крок назад — крок вперед. З невпевненості і любові. Невпевнені у своїй правоті до останнього — а чи мають вони право відчувати те, що вони відчувають? Може бути, їм погано, але і партнеру теж погано? На двох попередніх етапах, ображаючись і дратуючись, Водолій несвідомо чи свідомо спостерігає за партнером: а раптом теж погано і той так само мучиться, як він? Може, він помилився і все насправді випадкова випадковість (навіть 58-ої образливий раз), і все можна налагодити?

Так от, на етапі примирення Водолій як раз, так до кінця і не розібравшись, все-таки кидається назад у ці відносини, як в теплу річку, в надії, що вона прийме його на свою могутню груди і понесе, колишучи і пестячи, як Їжачка в Тумані…

Але, якщо нічого не змінилося, туман розсіюється раптово, як від ляпаса, і Водолій здригається: тільки що його знову стукнули по хворому місцю. Тільки що йому знову змінили і надали самому з цим розібратися. Тільки йому не залишили ні крихти від смачного улюбленого торта з дня народження молодшого сина, тільки тому, що він відлітав у коротку відрядження. Або не тільки тому? Тільки що його ніхто не зустрів в аеропорту, і Водолеиха стоїть на стоянці таксі з валізою і в легкому плащике, наскрізь продувається листопадовим крижаним вітром. Тільки що ти заходиш в квартиру, стомившись після важкого дня, а твій колишній коханий навіть не повертається до тебе від комп’ютера.

Це можна простить одиничне кількість разів, але якщо це система, то не помітити неможливо. І Водолій схиляє раптово отяжелевшую голову на руки, сідає на ліжко, не розібравши валізу, і на душі в нього просто важко, і все, і змінити нічого неможливо.

Етап четвертий. Свобода

Рішення Водолій приймає на контрасті. Але не з іншим партнером йде порівняння, як у Скорпіонів, наприклад, а зі станом: Водолій більше не може себе обманювати, відзначаючи, що йде на роботу, як на свято, а додому як на каторгу. Що йому дико хочеться сходити в кіно з друзями і ні про що не думати, а проводити вечір з чоловіком, який знову з кимось чеше язиком в скайпі, боягузливо звертаючи віконця при наближенні дружини, — туга така, що хоч удавись.

І Водолій пускається у всі тяжкі. Він дозволяє собі нарешті зізнатися, що йому погано в його союзі, і дозволяє собі відчувати себе щасливим поза стінами будинку і поза відносин. На закиди він огризається, за інерцією виправдовуючись, але швидко скипаючи і переводячи розбирання в сварку, а сварку — догляд з грюканням дверима. Остогидло — ось найбільш точне слово для цього стану Водолія.

Етап п’ятий. Рішення. Кінець

На цьому етапі Водолій перетворюється на жорстокого дитини, легковажного і швидкого на рішення. Присвистуючи, він може збирати валізу на ваших очах, а на питання і ваш жах відповість — я йду, а що? — абсолютно крижаним і одночасно веселим тоном.

насправді йому відчайдушно боляче. Перш за все від того, що він змушений на власній, витягнутої звідкись зі скрині жорстокості, як на коні, виїжджати з ваших відносин. Без цього коня він навіки залишиться жувати мочало і бути нещасним. Бо найболючіше для Водолія — робити комусь боляче. І якщо вже він на це зважився, значить, своя біль у вряди-годи стала сильнішою.

На цьому етапі перший час після відходу він буде намагатися звести контакти до мінімуму, щоб не вплутуватися в розбірки, він ще надто слабкий, щоб бути байдужим, він буде втішатися в обіймах інших людей, ви будете йому снитися, він буде мучитись, але не повернеться, згадуючи одному йому відому точку біфуркації, ту точку, де стався перелом і і повернення не стало. Водолій йде, коли переконується, що його не люблять.

Єдине, що він буде робити — тихо виправдовувати вас перед знайомими.


Залишити відгук