Чоловік Діва в Ліжку

Чоловік Діва в ліжку постійно контролює себе, намагається вивчити партнерку. При цьому вивчення йде не на мові тіла, а виключно через розум. Для нього близькість – проста необхідність, яка не завжди дарує йому позитивні емоції. Часто йому доводиться пересилювати себе на догоду партнерці. Однак часто насилу погоджуючись на близькість, вони вражають несподіваною пристрастю і вмінням доставити задоволення партнерці. Це досягається з двох сторін – емоційної, коли емоції прокидаються раптово і з інтелектуальної — після вивчення поведінки партнерки.

В Любові чоловік-Діва винахідливий і невтомний. Але… як і будь-якому «нарцису», йому обов’язково потрібні словесні підтвердження його винятковості. «Ах, любий, ти – найкращий!!!», «У мене ще ніколи не було такого дивовижного чоловіка!!» – можете говорити йому про це невтомно, не промахнетеся. Навіть якщо ці слова послужать неприкритою лестощами, помилки ви не зробите: навпаки, після дифірамбів Діва подвоїть свої зусилля і постарається довести правоту компліментів.

Стриманість і холодність – звичайні супутники близькості з ним. Він буде усіма силами показувати, що пристрасний і палкий, але у нього це буде виходити погано. Йому захочеться змінитися, але і тут його чекає провал. Тому він всіма силами намагається продемонструвати протилежні почуття. Він відноситься до типів, які віддають данину лише техніці, забуваючи про почуття. І це часто призводить до проблем у відносинах. Йому хочеться дати своїй партнерці більше, але тільки досягає протилежного ефекту своїми відточеними рухами і ласками.

А взагалі, у ліжку чоловіки цього знака зодіаку з усіх сил намагаються доставити справжнє задоволення своїй жінці, часом забуваючи про власні потреби. Для них немає звуку солодше, ніж стогін коханої жінки. Тому мало хто з панночок здатний пред’явити претензії цьому чоловікові в питаннях інтимної близькості. Більше того, хлопці-Діви не лінуються вивчати еротичну літературу і завжди у курсі того, як вести себе з жінкою в ліжку. Вони точно знають, чого хоче жінка.

Він відноситься до джентельменам, тому партнерка для нього – втілення жіночності, ніжності і делікатності. Він і чекає від неї такої поведінки. А стикаючись з пристрастю, часто лякається. Йому потрібно демонструвати емоції поступово, щоб він відчути їх красу без точного і повного аналізу. Тоді і ставлення до партнерки не буде таким обережним і навіть боязким. Тільки через довіру можна домогтися щирого захоплення і щастя. Але для цього потрібно не тільки такт жінок, але і час.

Здавалося б, що така педантичність кілька бентежить, все-таки любов – це не точна наука, тут потрібні спонтанність і почуття. Зате скільки задоволення ці начитані чоловіки можуть доставити жінкам, истосковавшимся на увазі і точному знанню жіночого тіла! Однак не забувайте, що важливу роль для чоловіка-Діви грає охайність партнерки в питаннях інтимної гігієни. Акуратна інтимна стрижка і запах свежевымытого тіла – найкращі афродизіаки для представників цього знака зодіаку.

У нього не яскравий потенціал до близькості, тому він часто залишається вірним і люблячим, але до інтимних контактів вдається дуже рідко. Ставлення до партнерки у нього саме шанобливе. Він ніколи не стане примушувати її проти її волі. йому важлива моральна сторона відносин. Моральність і чистота в цьому випадку – важливі характеристики. Відносини з ним можливі, якщо вона буде викликати у нього захоплення, любов і щирий інтерес не тільки як партнерка, але просто жінка і особистість.

Ще одним безсумнівним плюсом чоловіків-Дів можна вважати той факт, що вони надто балакучі щодо своїх любовних перемог. Ви можете не побоюватися, що після бурхливої ночі кохання найближче оточення дізнається подробиці ваших сексуальних уподобань. Все, що було між вами так і залишиться таємницею для двох – ці хлопці воліють збирати враження в собі, а не виплескувати їх на всіх підряд. Але от якщо з якихось причин ви вирішите очорнити його в очах друзів, то він не посоромиться відплатити тією ж монетою. А тому намагайтеся тримати рот на замку навіть у тому випадку, якщо сильно на нього ображені: роздратування може незабаром пройти, а неприємні розмови про ваших відносинах не вщухнуть ще довго.

Стати єдиною і неповторною для чоловіка-Діви – нелегке завдання, але якщо ви з нею впоралися, то вас чекає яскрава, цікава життя. Людина, народжена під цим знака зодіаку, ніколи не дасть вам занудьгувати і буде любити так, як це буває в кіно і любовних романах. Але натомість він вимагає повної самовіддачі, вірності і здібності справлятися з конфліктними ситуаціями. А без них, на жаль, не вийде, бо прагнення Дів змусити своїх жінок бути ідеальними незбагненно і нескінченно.

Розкрити цього чоловіка — справжнє мистецтво. Він повинен повірити в неї, щоб дати вихід своїм почуттям. Тільки в цьому випадку він не буде так обережний, стане пристрасним і палким. А для цього необхідно показати йому, що інтимна близькість – це хороша можливість краще зрозуміти партнера. Коли він зрозуміє розумом цей постулат, відносини з ним стануть повніше. Він не буде зажиматься. Навпаки, сила його пристрасті і бажання будуть постійно вражати його партнерку.


Залишити відгук