День Народження 16 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Хоча Ваги, народжені 16 жовтня, доброзичливі і товариські, як і більшість їхніх товаришів по знаку Зодіаку, вони набагато краще розуміють темну сторону людської природи і знають, чого можна очікувати від людей. Зовні ви справляєте враження м’якого людини, однак це не так. Ентузіаст у всіх своїх починаннях, ви можете бути пристрасним шанувальником мистецтва, займатися політикою, присвятити себе релігії, з головою піти в любов і романтичні відносини. Ви не бажаєте нікому наступати на п’яти, але якщо стикаєтеся з проблемами, то виявляєте максимум того, на що здатні.

Народженим 16 жовтня слід побоюватися тенденцій до придбання різних видів залежності, і зокрема алкогольної, яка може мати згубні наслідки для їх нервової системи і внутрішніх органів (особливо печінки). Кроєм того, оскільки народжені 16 жовтня можуть бути трудоголіками, їм необхідно навчитися більше радіти життю і регулярно відпочивати від роботи. Оскільки їм притаманний здоровий глузд, їх нескладно переконати в необхідності збалансованої дієти, регулярного сну і фізичних вправ. Якщо вони по-справжньому повірять в який-небудь з видів фізичних вправ (аеробіка, бойові мистецтва або йога) або дієти (вегетаріанство, макробіотика або інші обмежувальні дієти), вони зазвичай стають віддані їм.

Тема судження є центральною в житті людей, народжених 16 жовтня. Вони часто обдумують рішення професійного або особистого характеру. Здатність оцінити ситуацію і побачити її суть сприймається ними як цілком природне якість. У народжених 16 жовтня немає упереджених ідей або глибоко вкорінених упереджень, вони ніколи не вимагають слідувати їх особистої моралі і аж ніяк не є закритими для сприйняття зовнішнього світу натурами. Навпаки, народжені в цей день в загальному цілком ліберальні і готові до будь-яких нових ідей і обговорення самих фантастичних проектів. Однак аналіз навколишнього є для них швидше об’єктивною оцінкою, тобто оцінкою запропонованого з точки зору придатності до реальних категоріях.

Знак Зодіаку 16 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Повітря, які відрізняються наступними якостями: раціональність, справедливість, чарівність, почуття прекрасного, витонченість.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за чарівність, краса. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за відсутність бажання діяти поодинці, а також невпевненість.

Ваги, що з’явилися на світ 16 жовтня, ентузіасти. Вони цілеспрямовані, активні, іноді імпульсивні. Амбітними таких людей не назвеш. Кар’єра для них не самоціль. Але якщо Ваги поставлять собі конкретну мету, то доб’ються її у що б то не стало. Народилися 16 жовтня Ваги – свого роду мислителі. Формування суджень – один з провідних видів діяльності для них. Представники знаку постійно обмірковують питання особистого, професійного характеру. Але свої висновки вони схильні тримати при собі.

Народжені 16 жовтня високо цінують старий добрий здоровий глузд. Але їх уяву розвинене настільки добре, що вони можуть побачити повсякденне життя у вельми несподіваному світлі. Таке цікаве поєднання реалізму і фантазії є відмінною рисою цього дня. Наприклад, у підтвердження сказаного, народжені 16 жовтня володіють сильною інтуїцією, але при вираженні своєї думки дуже часто вдаються до використання алегорій та проведення аналогій.

Більшість народжених 16 жовтня намагаються жити за тими правилами, які вони проповідують. Тому для них дуже важлива їхня система переконань, а її аксіоми повинні бути чітко визначені. Вони можуть відчувати антипатію до людей, які говорять одне, а роблять інше або використовують релігію для захисту власної моральної слабкості та духовної бідності. Своєрідним прапором кар’єри у тих, хто народився в цей день, є залізна логіка в усному або письмовому вираженні своїх думок. В особистому житті народжені 16 жовтня не завжди чинять так само раціонально, і це проявляється не тільки в їхній дивній поведінці, але, можливо, і в тому, що вони діють і реагують дуже імпульсивно. Багато з тих, хто народився в цей день, звикли оцінювати себе лише на стільки, на скільки від них вимагають, і тому вони можуть бути складними і кілька непередбачуваними супутниками життя.

Народжені 16 жовтня схильні спочатку захищати, а потім засуджувати соціальну систему, в якій вони живуть. В цьому відношенні вони здаються невдячними, більше того — вони воліють самі критикувати свою сім’ю, компанію, місто і т. п., ніж якщо це зробить за них хто-небудь інший. Якщо їх просять висловити свою думку щодо якого-небудь людини, вони зроблять це в цілому дипломатично, якщо вони ставляться до нього негативно. Якщо їх попросити, вони можуть висловитися публічно, але без особливого ентузіазму. Дуже часто народжені в цей день вважають за краще відсторонитися від усього, коли вони думають і відчувають сильне обурення, коли їм докучають або заважають у такі хвилини. Їм слід навчитися стримувати себе і уникати ситуацій, що викликають бурхливу емоційну реакцію. Талант народжених 16 жовтня критично оцінювати і бути проникливими не варто витрачати лише на навколишній їх світ, іноді його потрібно використовувати і по відношенню до себе.

Чоловік Терези — народився 16 Жовтня

Чоловіки, народжені 16 жовтня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — естетичний, досвідчений, культурний, товариський. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 16 Жовтня

Жінки, які відзначають день народження 16 жовтня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така дама — терпляча, доглянута, дипломатична, товариська. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 16 Жовтня

Якщо людина народилася 16 жовтня, він носить знак зодіаку Терези. Ці люди володіють внутрішньою силою, дуже великодушні і ласкаві до оточуючих. Вони знають собі ціну. Іншим вони здаються милими і чарівними. Користуються авторитетом серед рідних і близьких. Люди, народжені 16 жовтня знак зодіаку Терези, дуже завбачливі. Вони добре зважують і обмірковують, і тільки потім приймають рішення. Це стосується і кар’єри і особистого життя. Природа наділила їх аналітичним складом розуму. Для них природно аналізувати все, що відбувається з ними. Вони ніколи не приймають рішення зопалу, скрізь шукають логічного пояснення. Дивуються, коли інші діють інакше. Не терплять людей, у яких слова розходяться з діями. Вони завжди тримають слово, виконують те, що обіцяли. З лицемірними людьми у них немає нічого спільного.

Тим, хто народився 16 жовтня знак зодіаку Терези, легко вирішувати проблеми, які підносить життя. Вони знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Завдяки своїй практичності, досягають успіхів у всіх сферах особистості. Ці люди мислять тверезо. Їм легко переключитися з однієї діяльності на іншу. Вони відкриті для сприйняття нової інформації. Ніколи не нав’язують свою думку оточуючих. Ваги, які народилися 16 жовтня, творчо підходять до роботи. Досить часто їм вдається знаходити оригінальні шляхи для досягнення поставленої мети. Їх цінують у колективі, завжди рахуються з їхньою думкою. Гармонії в житті досягають завдяки своїй твердої життєвої позиції. Їм необхідно жити за певними правилами, які вони самі склали. Ці люди уникають консервативності. Вони легко пристосовуються до нових життєвим принципам. Без проблем розлучаються з пережитками минулого.

Більшість, народжених 16 жовтня знак зодіаку Терези, відрізняються багатою уявою. Їх розвинена фантазія дивує оточуючих. Природа наділила їх сильною інтуїцією. В особистому житті у них не все так гладко. Тут їм не вистачає раціональних рішень, які властиво їм приймати на роботі. В родині іноді ведуть себе дивно. Їм властиво діяти імпульсивно. Другі половинки не знають, чого від них очікувати, вони дуже непередбачувані.

У сімейному житті проблеми можуть виникнути із-за їх критики. Вона не завжди доречна. Критикуючи своїх близьких, вони ходять по вістрю ножа. Можуть перегнути палку, що призведе до розбіжностей між рідними. Їм потрібно вчитися стримувати себе. Крім того вони можуть надмірно опікувати своїх близьких. Це теж призводить до сімейних конфліктів. Якщо інші заважають народженим 16 жовтня знак зодіаку Терези, вони ведуть себе неадекватно. Їх легко вивести з себе. Їм краще уникати емоційних потрясінь.

Завдяки своїм особистим якостям та вміння тверезо мислити вони досягають висот у кар’єрі. Ці люди часто стають начальниками. З них виходять дуже гарні керівники. Підлеглі їх люблять і поважають. Вони володіють інтуїцією. Це якість ідеально підходить для ведення власного бізнесу.

Любов і Сумісність

Близькість відіграє надзвичайно важливу роль у вашому житті, але вам необхідно відчувати себе спокійно і впевнено, перш ніж зважитися на довготривалий союз. Хвилюючий і щедрий коханий, ви точно знаєте, чого прагне партнер, і можете йому це дати.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 16 жовтня люди доброзичливі, комунікабельні. Вони швидко знаходять спільну мову з представниками будь-яких політичних поглядів і конфесій. Відмінною особливістю народжених 16 жовтня є проникливість. Вони краще інших представників свого знака бачать темні сторони людської душі. Народився 16 жовтня практично завжди знає, чого очікувати від друга, колеги, знайомого, випадкового співрозмовника. Таку людину вкрай складно обвести навколо пальця. Народилися 16 жовтня не назвеш довірливими. Лише зовні вони справляють враження м’яких, навіюваних людей. Насправді кожен представник знака має твердий внутрішній стрижень. Він не дозволяє згинатися під ударами долі.

Для народжених 16 жовтня важливо працювати в команді однодумців. На роботі вони відповідальні, старанні. У директорському кріслі – вірні своєму слову, послідовні, справедливі. Що стосується сфер діяльності, які народилися 16 жовтня часто присвячують себе громадській діяльності. Багато знаходять покликання в релігії. Нетиповими для Ваг є інженерна, технічна сфера діяльності. Рідко народилися 16 жовтня присвячують себе біології, геології, спелеології, іншим дослідницьким напрямками.

Здоров’я і Хвороби

Ваги, які народилися 16 жовтня, ризикують придбати залежність. Для кого-то стає наркотиком робота, для когось алкоголь і т. п. Наслідки для здоров’я пагубні в обох випадках. У першому під ударом знаходиться нервова система і психіка Ваг. У другому – внутрішні органи, зокрема печінка, нирки, ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Терезам слід уникати гіподинамії. Рух для них – це життя. З фізичних навантажень рекомендується вибирати будь середньої інтенсивності. Любителям релаксу підійдуть йога-практики.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, впевнені в собі і своїх силах люди. Вони володіють великим уявою, ініціативні, наполегливі в закладки нді своїх цілей. Вміють налагоджувати контакти, що сприяє успіху в справах. Від них виходить енергія добра. Це привертає до них людей, їм довіряють найпотаємніші думки, бажання, проблеми. Вони вміють зберігати чужі одкровення, таємниці, їх властивість натури сприяє тому, що їх поважають, до них тягнуться, їм вірять. Можуть проявити себе в науці, медицині. Прекрасні педагоги, вихователі. У сім’ї панує атмосфера любові та взаєморозуміння. У фінансовій сфері будуть на початку життєвого шляху злети і падіння, але є всі можливості зміцнити матеріальне становище, досягти стабільності.

Поради Терезам, Народженим 16 Жовтня

Перевірте себе. З’ясуйте, що вам дійсно підходить, і позбудьтеся від усього зайвого. Визначте свою форму, оцініть себе. Не забувайте надавати людей самим собі. Не позбавляйте їх того, що їм потрібно в ім’я здорового глузду. Якісний відпочинок – запорука гарного самопочуття і збереження здоров’я на довгі роки.


Залишити відгук