Чоловік Тілець в Ліжку

Якщо вибирати хорошого партнера для близьких відносин, слід придивитися до Тельцю. Чоловіки цього знака, неймовірно уважні коханці. Телець просто ідеальний романтичний знак. Його сталість і надійність має жіночий підлогу. Це стосується не тільки особистого життя, але і його поведінки в ліжку.

Втім, цей чоловік далеко не кожною жінкою може бути віднесений до розряду ідеальних коханців. Іноді він занадто пасивний, чекає фінального слова і дії від жінки. Це так, але він просто придивляється до партнерки, намагається зрозуміти, що їй подобається. Також йому хочеться побачити і навчитися чомусь новому. Все це робить його ще більш повільним і пасивним. Вивчивши партнерку, він повністю втілює всі її побажання і фантазії. Спостережливість і повільність на початку, тепер отримують своє пояснення.

Поведінка чоловіка Тельця в ліжку буде залежати від віку жінки та її темпераменту. Він не відноситься до палким коханцям, але досить пристрасний. Він намагається зрозуміти партнерку, а потім дати їй те, що їй найбільше потрібно. При цьому він завжди за якісну близькість, в якій обидва повинні отримати насолоду. Тільки в цьому випадку він вважає, що все зробив правильно. Часто його дії нагадують ретельно вивчену роль, так як він досить консервативний і намагається дотримуватися певного порядку в усьому.

Телець воліє поступово спостерігати за партнеркою в ліжку. Він точно помічає те, що їй подобається, від чого вона «заводиться». Це триває деякий час і партнерка починає підозрювати, що щось не так. Не варто розчаровуватись! Партнер-Телець, вивчивши всі переваги, влаштує своїй обраниці справжній фурор в ліжку! Так що треба набратися терпіння і це обов’язково станеться.

Він ніколи не дозволяє грубого ставлення до партнерки. Йому до вподоби і вульгарність, тому у відносинах з жінкою він дотримується образу лицаря. Відноситься до жінки з повагою, пристрасністю. Кожна зможе відчути з ним себе королевою, настільки він обожнює жіночу красу. При цьому краса для нього не модельної зовнішності. Він може бути занадто запрограмований під час близькості, але його відкритість, щирість почуттів і пристрасність підкорюють будь-яку жінку.

Мета Тільця доставити задоволення партнерці, а вже потім вимагати задоволення для себе. Тельці повністю віддаються захоплюючого пригоди і своїй жінці, і чекають від неї того ж. Чоловіки цього знака, просто не уявляють життя без любові. Це їхнє кредо! Холодність партнерки неодмінно відлякає Тільця. Відсутність близьких відносин ображає і насторожує ранимого партнера. Йому потрібна жінка розділяє його інтереси, в тому числі і активне нічне життя.

Чоловік Телець любить грати перші ролі, проте часто його пасивність і є сигнал, щоб жінка сама встала біля керма. Йому сподобається її кілька командний тон, це буде приємним різноманітністю в їх відносинах. Ще йому подобаються рольові ігри. Це можуть бути будь-які образи, слід повністю покладатися на свою фантазію. Вони взагалі люблять експериментувати в ліжку, люблять новизну і незвичайні ощющения. Він прийме будь-який образ і обов’язково підіграє. Але варто пам’ятати, що образи повинні бути романтичними, яскравими, але не вульгарними або навіть вульгарними. У цьому випадку він дозволить жінці грати перші ролі.

це Деякі представники знаку Зодіаку можуть запропонувати інтимну близькість на першому побаченні. Не варто погоджуватися на провокацію якщо ви розраховуєте на продовження відносин. Ці чоловіки по натурі старомодні і романтичні. Вони не прихильники знайомств на одну ніч. Так що відмова на першому побаченні з чарівною надією на продовження відносин може заінтригувати чоловіка-Тельця на все життя!

Тельці люблять гармонію, їм хочеться сталості у всьому. Зробити відносини з ним ідеальними можна, частково взявши на себе роль лідера. Він не завжди буде радувати віртуозністю і яскравими почуттями, але натомість подарує щирі почуття і повна відсутність вульгарності. Він завжди користується перевіреними методами, але це не означає, що близькість з ним буде одноманітним. Вона буде, насамперед, якісною. Він буде вражати своєю витривалістю і вмінням підтримувати пристрасть в партнерці. А їй досить підігравати йому.

Спокусити Тільця і затягнути його в ліжко під силу не кожній искусительнице. Так як цей знак, дуже обережний у виборі. Він ретельно придивляється і вивчає нових знайомих. Вульгарною міні-спідницею і ботфортами його не «приборкати». Ці вимогливі партнери, воліють елегантних осіб, їх залучають доглянуті і стильні дівчата.

Не варто намагатися спокусити Тельця, якщо він вже має постійні відносини, і тим більше, якщо він одружений. Ці знаки дуже вірні в коханні і віддані одній партнерці. Якщо все ж Телець зануриться в сексуальне пригода на стороні, то воно буде перше і останнє в його житті. Чоловіки-Тельці, практично ніколи не йдуть з сім’ї!


Залишити відгук