Чоловік Скорпіон в Ліжку

Чоловік Скорпіон відноситься до досвідченим коханцям, так як відточувати своє любовне майстерність починає в ранньому віці. Він багато знає про тілі, тому завжди може доставити задоволення. Але він повинен захотіти подарувати своїй жінці насолоду. В іншому випадку він просто захоче отримати насолоду сам. Для гармонійних відносин з ним потрібно демонструвати покірність і бажання бути завжди першим у прояві почуттів. Він же буде підтримувати імідж холодного і стриманої людини, але це тільки до першого поцілунку.

Для жінок чоловіки, народжені під знаком Скорпіона, є своєрідним магнітом, який притягує дам своєю невичерпною енергією і чарівністю. Жінки, схильні до романтичних відносин, напевно вважатимуть його безсердечним, так як цей чоловік навряд чи зупиниться перед чим-небудь, що завадить йому задовольнити свої бажання.

Чоловіки-Скорпіони володіють вродженою сексуальністю. Це пристрасні натури, поведінка яких часто непередбачувано. Якщо у Скорпіоні хтось викликав бажання, можна бути впевненим, що він обов’язково доб’ється свого. Скорпіонам властиво постійно бути в пошуку розваг інтимного характеру. На шляху до своєї мети представники знаку можуть змести все що завгодно. Скорпіон зробить все залежне від нього, щоб роздобути об’єкт своєї пристрасті.

Він безумовний лідер, який ніколи не дозволить партнерці зайняти це місце. Він демонструє всі свої таланти, щоб спокусити. При цьому маневри настільки незвичайні і цікаві, що партнерці нічого не залишається, як здатися. Він буде ненаситним і пристрасним, але при цьому його партнерка може не боятися грубості і вульгарності. У відносинах він надзвичайно делікатний. Він може реалізовувати жорстокі фантазії, але це можливо лише за її згодою. В іншому випадку він зможе стримати свою жорстокість.

Він ставиться до жінки так, як вона сама того заслуговує. Для цього вона повинна бути толерантною, ніколи не показувати свого лідерства. Навіть володіючи досвідом, вона не повинна його демонструвати. Якщо її мудрість допоможе їй подолати бажання показати свою перевагу, вона зможе стати для нього не просто черговою коханкою. Він полюбить її скромність, ніжність і відсутність досвіду. До такої партнерці він ставиться з особливим трепетом, буде намагатися не ображати її, доставляти їй задоволення, перш за себе.

Невтомний коханець, готовий втілити в життя будь-які бажання партнерки, а також те, про що вона не могла подумати навіть у найсміливіших мріях — так коротко можна охарактеризувати поведінку чоловіка-скорпіона в ліжку. Вони, насамперед, — ідеальні знавці жіночого тіла, і чудово знають, з якою швидкістю треба рухатися, куди натискати, де цілувати і до чого торкатися. Довіритися їм означає отримати незабутнє задоволення.

Роль його партнерки відразу визначається, в перше інтимне побачення. Вона повинна слідувати за ним у всіх бажаннях. Її бажання поекспериментувати потрібно прикривати делікатними натяками, м’якими жестами. Тільки такий підхід дозволить їй стати для нього єдиною жінкою. Прийнявши таку лінію поведінки, вона зможе насолодитися його умінням приносити задоволення. Їй сподобається все, що він запропонує з її слів і жестів. Така роль буде йому по душі, а їй доведеться повчитися цього – вмінню бути м’якою, ніжною і недосвідченою.

Скорпіон зовсім не потребує прелюдіях і часу на розкачку. Він готовий приступити до справи в будь-який час, для нього пристрасть спалахує не із легких іскор, а відразу з яскравого і гарячого полум’я. З таким чоловіком, можна забути про боязких поцілунках, незграбних рухах і проблеми з потенцією. Скорпіони порушено завжди, і вони готові порушувати жінок одним лише поглядом. Народжені під цим знаком чоловіки звикли домінувати, підпорядковувати і керувати жінкою під час занять любов’ю. Однак, не варто боятися, так як жінка від всіх дій отримає тільки млість.

Заради знаходження поруч з цим чоловіком, бажання відчути любовні техніки в повному обсязі, їй слід трохи повчитися. Вона повинна стати повністю покірною його бажанням. Звичайно, вона зможе відмовитися від його незвичайних бажань, але в іншому варто дотримуватись тільки його влади. Тоді вона зможе стати його єдиною жінкою з надією на продовження відносин в серйозному ключі. Це пов’язано з тим, що інтимна сфера для нього означає дуже багато і він намагається втілити в ній все найпотаємніше.

Чоловік Скорпіон в ліжку — це підкорення небачених досі висот, це справжнє мистецтво. Чоловіки-скорпіони пристрасні коханці, які доставлять своїй партнерці максимальне задоволення, адже чим більше задоволена його жінка, тим більше задоволення отримує і сам Скорпіон.


Залишити відгук