Чоловік Стрілець в Ліжку

Чоловік Стрілець справжній Дон Жуан. Він вміє отримувати і доставляти задоволення. І досягає цієї премудрості з раннього віку. Він досить привабливий для жінок, тому постійно відточує свою майстерність. При цьому він пристрасний і може спалахнути від невинного погляду. Азарт і інтерес підживлюють його енергію, тому він весь час готовий на перемоги в любовній сфері. Часто у нього є можливість вибирати з декількох жінок для своїх задоволень, що він і робить з особливим смаком.

Чоловік-Стрілець дуже азартний в ліжку. Він вміє максимально налаштувати на потрібний лад свою партнерку. Але головне правило для нього: «не сильно захоплюватися об’єктів спокушання». Він – прихильник класичних прийомів, але якщо йому запропонують поекспериментувати, він не стане заперечувати.

Чоловік Стрілець в ліжку галантний і ввічливий, старається зробити для неї приємне. Але це всього лише маска, зазвичай для нього скороминуща близькість нічого не значить. Він може відразу ж забути про партнерку після отримання задоволення. І це породжує в ньому якесь презирство до жінки, яка так просто здалася, стала його на якийсь час. Але це його почуття, а жінці він буде демонструвати тільки все вишукане і приємне. Він буде робити їй масаж, дарувати не просто задоволення, але з нальотом романтики.

Він любить всілякі сюрпризи та подарунки. Тому ви можете з великим успіхом організувати несподівану зустріч. З’явитеся до нього на квартиру в запальному вбранні, приходьте на роботу та інші місця, де він вас не очікував побачити. Зовсім необов’язково кликати його додому, влаштовувати романтичну вечерю при свічках – все це не так важливо. Спонтанність, ризик і сюрприз – головні складові.

Якщо вона пішла на близькість після першого побачення, то він не буде її поважати. Але це з розділу моральних відносин. Фізично він подарує їй найвищу насолоду, так як в моменти близькості не аналізує відносини, віддаючись поклику тіла. Він великодушний в інтимі, тому буде не просто отримувати задоволення, а поділитися ним. При цьому близькість з ним може бути досить одноманітним, але він завжди готовий до експериментів і ігор. Для цього його партнерці достатньо запропонувати щось цікаве, і він з ентузіазмом прийме цю пропозицію.

Якщо ви давно хотіли побувати в якій-небудь ролі, яка вам не властива, то з цим чоловіком можна з легкістю спробувати це. Придбайте спеціальне вбрання, уявіть себе особистістю і так далі. Він з ентузіазмом включиться в гру, і навіть сам буде придумувати розвиток сюжету. Ви можете не турбуватися про те, що він подумає про вас погано чи буде засуджувати – навпаки, він прийме з радістю.

Йому дуже подобаються рольові ігри. Будь-яку з них сприйме з радістю. При цьому обов’язковим атрибутом повинні стати панчохи і туфельки на жінці. Інші вбрання не настільки істотні. Важко сказати, чи буде він сам лідирувати у відносинах, все буде залежати від партнерки. Якщо вона запропонує йому щось незвичайне, він цілком може виявитися веденим і йому це навіть сподобається. Головне при розподілі ролей не знижувати його ролі, дати йому висловити свої почуття і бажання. Тоді й ролі не будуть мати значення.

З ним дуже легко знайти спільну мову і домовитися про що-небудь, тому інтимна сфера не стане великою перешкодою для налагодження відносин. Але вам слід дотримуватися одного золотого правила – не будьте надмірно консервативні і скуті. Йому подобаються відкриті дівчата, які готові на різні експерименти, ризик та нові емоції. Тільки тоді ви зможете досягти повного взаєморозуміння в цій сфері.

Щоб зробити відносини з ним особливо приємними для обох, необхідно пропонувати йому щось нове. Він сам навряд чи буде вигадувати щось, але прийме бажання партнерки і постарається їх втілити. Його вміння не просто бути головним, а вміння вислухати і прийняти чужу думку дозволяють парі отримати найвищу насолоду. Тільки його жінці не варто бути занадто наполегливою, так як в його розумінні жінка крихке істота, яку потрібно захищати і оберігати навіть в любовних відносинах.


Залишити відгук