Чоловік Риби в Ліжку

Чоловік-Риби ранима романтична персона, він знає толк в сердечних справах. Щоб задовольнити свого чоловіка в ліжку дівчині слід докласти чимало зусиль. В душі цих енергійних чоловіків зберігатися велика пристрасть, і вона проявляється як душевно, так і фізично. До своєї партнерки чоловік-Риби може мати дуже високі вимоги, і якщо дівчина не буде такою, якою він чекає її бачити, він може розчаруватися в ній і піти в пошуках свого щастя.

Цей чоловік не знає поняття «золотої середини». Він може бути привабливий, демонструвати платонічні почуття, а також відверто віддаватися розпусті. Для нього близькість – це вищий прояв любові і романтики. Він проявляє тільки чуттєві сторони своєї натури, даруючи своїй партнерці задоволення. Будучи чуйним і уважним, він може відмовитися від свого задоволення, даруючи його своїй жінці. У ньому відмінно поєднується володіння любовної технікою і чуйність, увагу до партнерки.

Чоловік-Риби цінує в дівчині її вміння розуміти і вислухати те, як чоловік під знаком зодіаку Риби відданий, то такі ж якості він цінує в своїй партнерці. І якщо він зрозуміє, що дівчина йому відповідає взаємністю, то вона кращого коханця і хлопця собі не знайде. Всі, хто мав відношення з Рибами, ніколи не забудуть про те, які вони милі, ніжні, ласкаві й віддані.

В близькості він шукає не просто фізичного насолоди. Для нього це можливість осягнути незбагненне. Він любить тілом і душею, з усією пристрастю і чуттєвістю своєї натури. Тому він може отримувати і давати задоволення. Він досить винахідливим, щоб подарувати партнерці щось незвичайне і яскраве. Він не чужий експериментів, тому завжди прислухається до емоційних потреб своєї партнерки. Але будучи таким відкритим, він все ж залишить двері в свою душу закритою навіть для такої близької жінки.

Для нього жінка – диво. Він буде обожнювати її, постарається дати їй насолоду. При цьому він може навіть витерпіти біль, якщо його жінці це буде необхідно для отримання задоволення. Він з повагою ставиться до неї, буде чекати її згоди на запропоновану близькість, експерименти. Ніколи не стане вульгарним і не опошлит близькість, навіть якщо вона буде в кілька збочених тонах. Він може одухотворяти все, до чого торкається. Тому жінка з ним піднімається, стає справжньою королевою.

Якщо ви зустріли на своєму життєвому шляху чоловіка-Рибу і закохалися в нього, тоді слід проявити особливий інтерес до нього, він повинен відповісти вам взаємністю. А коли у вас зав’яжуться відносини, тоді показуйте вчинками і завжди говорите про те, як ви його любите. Ніколи не подавайте навіть найменшого приводу на те, що ви можете змінити, тому що ви можете його втратити. Він буде постійно вас перевіряти, перестане довіряти, між вами виникнуть сильні скандали, в результаті відносини руйнуватися.

А от на рахунок постільних відносин з Рибою, хочеться сказати, що їм подобаються таємничі жінки, які в ліжку ніколи себе не відкривають на 100%. Станьте для нього загадкою, проявіть свою фантазію, такий поворот зведе з розуму вашого чоловіка, а деякі фрази, які ви прошепотіть йому на вушко лише піділлють масла у вогонь пристрасті. Чоловік-Риби в ліжку завжди намагається в першу чергу задовольнити свою партнерку, якщо дівчина отримає максимум задоволення від його ласк, тоді Риба буде на сьомому небі від щастя. Перед цим чоловік створює романтичну обстановку, і в ліжку веде себе з особливою ніжністю. Так само він легко піддається на експерименти, тільки ініціатором повинна виступати дівчина, тому що сам він не може наважитися таке запропонувати.

Він сприймає будь-які експерименти, тому роль лідера, пасивна роль може стати для нього ще одним джерелом отримати задоволення. Також він може домовитися з партнеркою заздалегідь про ролі, щоб близькість виявилася вражаючою. Тому його жінка може приміряти будь-які ролі, щоб отримати більше задоволення з ним. І рольові ігри, і можливість відчути себе не просто жінкою, і якимось проміжним ланкою між жінкою та чоловіком, можливі з ним. Але найбільше йому сподобається жінка-лідер.

Щоб зробити відносини з ним повними насолоди, його жінці слід прийняти на себе роль лідера. Виконуючи головну роль, можна придумувати самі сміливі експерименти, робити йому боляче. У нього є садистські нахили, тому біль і насолоди для нього часто стоять поруч. Він прийме від жінки будь-які ласки, навіть якщо вони будуть неприємними для нього. Він вміє розчинитися в ній, стати другим заради розуміння її емоційного настрою чуйно прислухаючись до її бажань і навіть наказами.

Якщо він проявляє ініціативу в будь-яких пестощах, то не відштовхуйте його, тому що чоловік-Риби дуже ранимі, і можуть потім після вашого неприємного для нього жесту закритися в собі надовго. Якщо ви легка, ніжна, романтична особа і зустрічаєтеся з чоловіком-Рибою, тоді знайте, що вам пощастило, адже немає нікого ніжніше і романтичніше ніж чоловік-Риби.


Залишити відгук