Чоловік Терези в Ліжку

З упевненістю можна сказати, що чоловіки-Терези — це звабники і підкорювачі жіночих сердець. Такий тип чоловіків з легкістю розташовують до себе своєю чарівністю, харизмою, манерами. Ваги живуть одним днем, не особливо піклуючись про те, що буде завтра. Він наскільки романтичний, що це все переносить в ліжко. Це не самі темпераментні чоловіки, але близькість з ними просто незабутня; море почуттів, емоцій, вражень.

Цей чоловік вважається справжнім жерцем любові. Він готовий на близькість у будь-який момент. Його влюбливість довершує справу, тому він не завжди розбірливий. Він може крутити відразу кілька романів для одержання тілесного насолоди. Навряд чи він серйозно сприймає жінок, йому важливо задовольнити своє бажання. Такий стан постійно супроводжує його. І якщо він не знаходить виходу своїм бажанням, стає нервовим. Його зможе утримати темпераментна жінка, теж ставить любовні відносини понад усе.

Якщо у нього буде постійна партнерка, він буде просто щасливий. І тоді він перестане гарячково віддаватися любові, лише намагаючись отримати насолоду. Він буде спокійний і романтичний, подарує своїй жінці справжню насолоду. Він винахідливий, може використовувати різні прийоми і цікаві фантазії для доставлення задоволення собі і подрузі. І якщо партнерка буде хвалити його, він буде готовий на ще більш витончені види доставляння насолоди. Йому не властиві вульгарність і грубість, що також приваблює жінок.

Чоловік-Терези, може бути як активним партнером, так і пасивним, для нього це не грає великої ролі. Головне, щоб задоволення було доставлено обом. Це не той чоловік, що буде просто піддаватися бажанням, йому важливо почуття і емоції.

Йому подобається отримувати насолоду і дарувати його, але при цьому ставлення до партнерки у нього не завжди уважне. Він буде намагатися задовольнити себе, а про неї подумає, якщо вона сама заявить про це. Їй варто більше проявляти ініціативу, щоб бути «помічену» і отримати насолоду. Для чоловіка Ваги фізична близькість значить настільки багато, що він забуває про моральну сторону відносин з жінкою. Часто він сприймає її як інструмент для задоволень, забуваючи про істинної любові.

Самий ніжний і ласкавий коханець. Піклуватися про відчуття другої половинки, цікавиться наскільки добре і комфортно. Бажано, щоб і партнерка «платила» тією ж монетою і враховувала відчуття чоловіка. Уваги Ваг можуть залучити дівчата високі, з гарною фігурою, доглянуті.

Його жінці часто доводиться підкорятися йому. При цьому їй не загрожує розчарування і нудьга, він завжди зможе доставити їй задоволення, так як методів для цього у нього більш ніж достатньо. Він може навіть відмовитися від головної ролі, якщо вона запропонує йому щось захоплююче. Рольові ігри теж подобаються йому, йому подобається все в інтимі, тому досить пропонувати йому щось нове. Тільки в цьому випадку він поступиться своїй жінці головне положення, але ненадовго, тільки щоб випробувати нові відчуття.

Ваги не уявляють своє життя без пристрасті та кохання. Вона їм потрібен як еліксир сил і молодості, як заряд додаткової енергії. Партнерку вибере жагучу, палку, готову на експерименти. Та, яка буде готова пробувати в ліжку все, і не буде ставити заборони стане його обраницею за життя. Ваги чоловіки просто обожнюють сюрпризи, які пов’язані з романтичною обстановкою, коли улюблена одягає красиву мереживну білизну і чекає його з роботи.

Любовні стосунки з ним завжди будуть наповнені новизною і цікавими позиціями. Не варто часто проявляти ініціативу, так як це може відштовхнути його. Повне підпорядкування його бажанням буде самим правильним поведінкою. Зазвичай його партнерки не шкодують про це, так як у нього стільки методів для отримання насолоди, що він, може і не бажаючи, доставляє задоволення партнерці. При цьому його жінка рідко може сподіватися на кохання з його боку, так як близькість та почуття для нього різні поняття.

Можна бути впевненою, що в очах чоловіка Ваги його дівчина виглядає найкращою. Насправді це пристрасні чоловіки, які не уявляють своє життя без красивих дам і, звичайно ж, активного життя, але часто стають вірними чоловіками.


Залишити відгук