Чоловік Лев в Ліжку

Чоловік-Лев своїм поглядом ніби проникає в душу дівчини, особливо тоді, коли вона йому подобається. За своєю природою він любить спостерігати за тим, як його дівчина отримує задоволення від його дотиків. Лев великий романтик і коханець, він може підкорити будь-яку дівчину своєю красою і сексуальністю. Якщо він вважає себе королем, то ви будете у нього його маленькою принцесою, а в ліжку він подарує вам море ласки і любові, особливо якщо це закоханий Лев.

Це коханець, який знає толк в насолодах. І він знає, як досягти цих насолод за допомогою різних технік і методів. Він рвучко, швидко загоряється, але ніколи не стане розпусничати, і використовувати вульгарні або вульгарні методи спокушання і самого дійства. Незважаючи на пристрасність, він не намагається колекціонувати своїх жінок. Йому більше сподобається постійна партнерка, яка буде повністю влаштовувати його. Він змінює партнерку, якщо відносини з нею не дають йому потрібних емоцій і радості.

Те, як лев цар звірів, так само і чоловік-Лев є царем для дівчат. Щоб йому догодити, дівчина повинна бути готова в будь-який час вийти з ним у відокремлене місце для любовних утіх. Якщо ви є дівчиною чоловіка-Лева, тоді пам’ятайте, що вони не люблять рабинь, ви повинні хоч коли-то чинити опір і брати вгору в любовних справах. Він повинен домагатися вас, ніколи не погоджуйтеся розділити з ним ліжко вже на першому побаченні, так ви йому можете швидко набриднути.

Він володар у всіх сферах життя і особливо в інтимній. Але він ніколи не буде демонструвати грубість і вульгарність. Він не агресивний, приємний і безмежно ніжний. Кожен раз він викладається на всі сто, тому що хоче бути досконалим у всьому. При цьому його боязнь зробити щось не так, часто призводить до того, що його жінка отримує максимальне задоволення. Він буде вимагати уваги до свого тіла, своїх можливостей. І якщо жінка не буде захоплюватися їм, постарається згорнути відносини немає.

Лев не буде займатися любов’ю лише б задовольнити свою потребу, бо на підсвідомому рівні ця людина – король. А це означає, що він повинен повністю довіряти своїй партнерці і сильно її хотіти. У ліжку він чудовий коханець, тільки шкода, що він сам у це не завжди вірить. Його партнерка повинна його переконувати в тому, що він чарівний, а він в свою чергу занурить її в світ блаженства. Під час заняття любов’ю він не квапливий, робить свою справу повільно і солодко, завжди прагне принести задоволення своїй партнерці, а вже потім отримати його і самому.

До партнерки він буде ставитися настільки добре, наскільки вона постарається для цього. Якщо вона буде демонструвати покірність, дарувати йому впевненість і хвалити за його вміння, він буде в свою чергу вважати її єдиною і неповторною. Для нього важлива її зовнішність, а особливо доглянутість. Якщо вона зможе бути такою для нього, він буде її поважати. З його боку він ніколи не продемонструє грубість до неї. Більше того, якщо вона доставить йому задоволення, він задумається про серйозні стосунки.

жінка повинна бути чуттєвою і пристрасною, але при цьому вона не повинна бути занадто владної чи грубою. Йому подобаються делікатні і розумні жінки з доглянутою зовнішністю. Якщо він зустріне таку жінку, може дозволити їй грати в рольові ігри. В іншому випадку партнерка не буде займати його увагу більше, ніж триває їх близькість. Тому вміння подати себе дозволить їй стати для нього незамінною. Але вона навряд чи зможе претендувати на головні ролі навіть при всій своїй незамінності.

Ніколи не варто жартувати з ним у ліжку, особливо якщо це стосується його любовного майстерності, цього Леви точно не прощають. Як в житті, так і в ліжку Лев любить красу, тому він бажає бачити свою даму серця доглянутою, сексуальної і в красивому еротичну білизну. З такою людиною потрібно бути готовим до всього. Не дивуйтеся, якщо він запропонувати вам відвідати магазин для дорослих.

Щоб стати для нього ідеальною коханкою, потрібно трохи змінитися. Обраниця повинна бути першою захопленої прихильницею для нього. Її обожнювання, вміння дати йому можливість реалізуватися в інтимній сфері, приверне його більше, ніж її віртуозність. Краще залишити йому можливість вести дійство, а просто насолоджуватися. При правильному поводженні вона зможе стати для нього єдиною. Зазвичай він замислюється про серйозні стосунки, якщо відносини з партнеркою дарують йому тільки позитивні емоції.

Чоловік-Лев не любить одноманітність, щоб постійно підтримувати вогонь любові потрібно постійно вигадувати щось нове. Влаштуйте шикарна вечеря, станцюй стриптиз, зробіть еротичний масаж, купіть кілька іграшок, надягніть на себе шикарну еротична нижня білизна. Після всього цього будьте впевнені, що ви підкорите Лева на довго.


Залишити відгук