Чоловік Близнюки в Ліжку

Чоловіки Близнюки легко поєднують в собі якості божевільного і пристрасного коханця разом з наївним романтиком. Головне якість таких чоловіків це велелюбність. Суперечливі натури у всьому. Незважаючи на ці всі такі суперечливі якості, відмінно уживаються в одній людині. Цей чоловік може виявитися дуже розбірливим у виборі партнерки. Але це якість приходить до нього з віком.

Звичайно в молодому віці у нього відразу кілька партнерок, так як йому потрібно задоволення виключно фізична. Він любить різноманітність, винахідливий і може використовувати найсміливіші фантазії для отримання задоволення. Зазвичай їм рухає цікавість, так як ця якість його основна риса. Він цікавий до всього, тому завжди прагне знайти щось нове в близькості з різними партнерками.

Сексуальність Близнюків просто зашкалює. Пристрасна натура все-таки на перше місце ставить почуття, відкритість, відвертість. Коли сексуальний потяг і почуття поєднуються в одному партнері, для чоловіків Близнюків немає нічого краще. Вони вибирають тільки справжніх жінок. Люблять, коли потрібно боротися за жінку з більш сильним суперником. Їх це заводить як в плані досягнення поставлених цілей, так і в ліжку.

Він досить розкутий, тому готовий використовувати різні методи і прийоми для отримання задоволення. Це можуть бути іграшки, таблетки і інші пристосування. Він повністю позбавлений консерватизму, тому буде використовувати всі свої фантазії. Йому буде цікаво, як поведе себе партнерка під впливом його фантазій. Він не просто отримує задоволення, але ще й спостерігає, аналізує і зважує. Така подвійність хороша, так як він може дарувати своїй жінці кожен раз все більше задоволення.

В ліжку Близнюки люблять ніжність. Збудливим для чоловіків цього знаку Зодіаку буде краса партнерки, приємний аромат, красиву білизну, інтимна обстановка. Він любить бачити як жінці з ними добре, чути незадоволений голос. Відразу зрозуміти, чого насправді хоче Близнюк складно. До ідеальних відносин приходять шляхом експериментів. Коли ця ідилія буде досягнута, це будуть найбільш чуттєві і пристрасні стосунки.

Він готовий дарувати їй задоволення за допомогою різних технік, але при цьому залишається емоційно холодний. Це породжує деякий відсторонене ставлення до партнерки. Він не зможе подарувати їй тепло і ласку, а тільки красивий відточений акт, в який буде вкладено всі його майстерність. Ставлення до жінки у нього власницьке, але при цьому він поважає партнерку. Навряд чи буде демонструвати ниці почуття або примушувати її до того, що їй не хочеться робити. З ним вона відчує не просто вульгарне насолоду, але і єднання.

Чоловік Близнюки завжди готовий поступитися жінці першу роль. Він не честолюбний і, крім того, цікавий, тому хотів би випробувати, наскільки приємно бути веденим. Таке ставлення до близькості дозволяє його жінці бути головною. Вона може диктувати свої бажання і зможе добитися всього, крім особливого тепла. Рольові ігри будуть порушувати його, але тільки певні образи. Для цього доведеться експериментувати, щоб зрозуміти, настільки той чи інший вигляд приводить його в готовність, викликає в ньому бажання бути з партнеркою.

Близнюк обдарований бурхливою фантазією, з них у спальні нудьгувати точно не доведеться. Якщо з’явилося нестримне бажання, то для них неважливо, де і як. Головне, отримати бажане прямо зараз. Таким чоловікам підійдуть темпераментні і непередбачувані жінки. Вони завжди знають, чого хоче партнерка, саме тому у Близнюків так багато прихильниць. Навіть коли трапляється так, що у Близнюків є і дружина, і коханка — то вони отримують турботу увагу і ласку в рівних частинах. Ніколи і нікого не обділяє. Він здатний любити обох сильно і пристрасно.

Щоб зробити близькість з ним цікавіше та насиченим, достатньо впливати на його цікавість. Для цього можна просто випробувати різні методи. Спочатку необхідно розповідати йому про них, а потім втілювати. Він сприймає інформацію тільки через розум, тому впливати потрібно на його уяву. Тільки так він зможе подарувати своїй жінці насолоду і радість. І зробити це, загалом-то, досить просто – дайте волю своїй фантазії словесної, а фізично він все виконає сам.

Жінкам радимо постійно розвиватися, доглядати за собою, дізнаватися, що нового з’явилося. Завдяки таким простим і нехитрим способом можна стати ідеальною дружиною, коханкою і другом для чоловіка Близнюка. Щодо Зодіакального партнера — то зірки радять придивитися до жінок — Стрільцям. Сумісність у ліжку просто феноменальна. Це буде самий вдалий і щасливий союз. Складність може з’явитися з Рибами і Тільцями.


Залишити відгук