Чоловік Козеріг у Ліжку

Козероги не найромантичніші особини на землі, але їх головна перевага – це надійність, за чоловіком – козерогом ви будете як за кам’яною стіною. Єдине місце, де він є справжнім романтиком – це ліжко. А це означає, якщо ви в близьких відносинах з козерогом і хочете розкрити його на всі 100%, непомітно для нього плавно переведіть події на ліжко.

Цей чоловік може демонструвати різні почуття й пристрасті в різному віці. В молоді роки він повністю контролює себе, не даючи вирватися неабияким пристрастям. З віком він відпускає віжки і починає вражати своїх партнерок виставами. При цьому зовні він так і залишається помірним і холодним. Помилково він вважає, що приваблює жінок своїм матеріальним становищем. Після сорока років він повністю відмовляється від стриманості, і може пуститися у всі тяжкі, щоб надолужити згаяне.

В ліжку козероги вважають себе справжніми знавцями, в будь-якому віці, навіть юному він буде почувати себе впевнено. Чоловік-Козеріг боїться впасти обличчям в бруд в ліжку перед дівчиною. Якщо щось сталося не так, як вам хотілося, то краще промовчіть і не критикуйте його, в іншому випадку ви відштовхнете його від себе назавжди. Якщо жінка скаже чи дасть зрозуміти, що він не зміг задовольнити її апетит, Козеріг вважатиме її неправильною і кине у пошуках іншої дівчини.

Для нього близькість – ритуал, під час якого він позбавляється негативних емоцій. Він просто відпочиває, але при цьому він намагається отримати насолоду. Часто в гонитві за власним задоволенням, забуває про партнерку. Тому часто вона не отримує можливості розкритися в повну силу. Він зазвичай обставляє дію з умінням і смаком. Це гарне постільна білизна, комфортна обстановка. Він може здатися дивним у прояві почуттів, так як тяжіє до сумнівних задоволень, завжди ставлячи до відома про це партнерку заздалегідь.

Він ніколи не вступає в близькість, якщо не поважає жінку. Для нього вона-втілення жіночності, краси та чарівності. Він намагається дати зрозуміти партнерці свої бажання ще до початку дійства. При її відмові ніколи не застосує силу. Делікатність і вміння прийняти чужу думку – хороші риси в цьому чоловікові. Але в ліжку він завжди зациклений на собі, тому не завжди може подарувати їй задоволення. І це відбувається не тому, що він цього не хоче. Він не розуміє, що для цього повинен постаратися саме він.

Чоловіки-Козероги люблять займатися любов’ю в тихій романтичній обстановці, можна включити тихо спокійну музику, запросити її на танець. Під час танцю партнерка повинна погладжувати його руки, плечі, спину, цілувати шию, шепотіти на вушко про те, як сильно ви його хочете, і після цього скользните рукою в його боксерки. Такий жест запалить Козерога, і він буде горіти від пристрасті і бажання отримати вас як можна швидше.

З Козерогом не дуже вже просто в любовних справах, тому що він завжди діє так, як вважає за потрібне, і якщо ви почнете говорити йому про свої еротичні бажання, він це може порахувати за вульгарність і не захоче вас слухати чи сприймати ці слова всерйоз.

Складно визначити роль жінки у стосунки з цим чоловіком. Він буде, безумовно, лідером. Вона може грати якісь ролі, але зазвичай сценарій пише він. Йому подобається розігрувати сцени, в яких він виступає лиходієм. При цьому він не завжди розуміє, що повинен поцікавитися, настільки це подобається партнерці. Він може усвідомити свою брутальну поведінку в фіналі. Але це не гарантія, що ситуація не повториться знову. Але зазвичай така поведінка властива йому в молодому віці, коли йому часто доводиться стримувати емоції.

Є такі чоловіки, які люблять рольові ігри, пограйте з ним в безневинну дівчинку або медсестру і потерпілого, червону шапочку або в школярку, такі ігри так само сильно збуджують Козерогів, деякі навіть самі пропонують пограти у що-небудь в ліжку. Але не всі чоловіки цього знака Зодіаку такі, є невпевнені в собі Козерожки, з якими потрібно бути максимум акуратними, щоб випадково не зробити йому боляче. Легкий масаж спини так само збуджують Козерога. Потрібно долонями проводити уздовж спини, приділяючи увагу кожному хребця. Якщо все правильно зробити, то перед вами буде козеріг у подобі лева.

Щоб залучити і утримати цього чоловіка, доведеться виконувати всі його ідеї і фантазії, зламати лід його відчуженості повною довірою. При цьому його партнерка повинна йому підігравати так, як йому цього хочеться. Їй доведеться стати такою ж витривалою, як він. Він повністю керує собою, тому доведеться чимало сил, щоб вимотати його і дати йому задоволення. Швидше, виснаженої виявляється вона. З ним не буде романтичного нальоту на близькості, але вона завжди буде обставлена з особливим комфортом і навіть розкішшю.


Залишити відгук