Чоловік Рак в Ліжку

Чоловік Рак може стати чудовим коханцем, якщо він повністю довіряє партнерці. В цьому випадку він буде розкріпачена, діяти з уявою. Однак це не означає, що він буде тільки з однією жінкою. Часто він настільки безлад в своїх зв’язках, що і сам не розуміє, для чого це йому потрібно. Такий сценарій зазвичай буває до зрілого віку. Потім він цінує виключно довірчі відносини, відданість і чесність по відношенню до партнерки. І для задоволення своєї жінки він готовий на все.

Багатьом з представників знаку зодіаку Рак притаманне прагнення бути найкращими в ліжку. Це з-за того, що вони хочуть максимально заволодіти своїм партнером, часом навіть не замислюючись про те, доставить він таким чином задоволення партнеру. У ліжку чоловіки цього знака люблять домінувати.

Практично кожен знак Зодіаку вибирає партнера для тривалих стосунків або приємного проведення часу однаково: оцінює його за зовнішніми даними і за характером. Рішення приймається після комплексного вивчення всіх цих факторів. Що стосується Раків, то їх вибір набагато складніше, вони вишукують у потенційного партнера ідеальний образ, який складається у них в голові. Для Раків важливі навіть найдрібніші нюанси від кольору очей до улюблених парфумів обраниці. Як тільки знайдеться підходящий партнер Рак починає завоювання. Головна фішка чоловіків цього знака – спокусивши, вони залишаються недоступними.

Якщо він любить і довіряє, то буде демонструвати виключно щирі і яскраві емоції. Він любить ігри, попередні ласки, хоче, щоб ним захоплювалися. Натомість він обожнює партнерку, намагається подарувати їй щось незвичайне в плані насолоди. В цьому випадку йому не любите різні види близькості. Головне в цьому отримати насолоду і він не зупиняється ні перед чим для цього. Але все буде відбуватися за згодою партнерки.

Для Раку на першому місці власне насолоду, ніж партнера. Про здобуту раніше сексуальний досвід Ракам не варто розповідати, з-за їх зайвої ревнивости. Чоловіки-Раки готові кохатися лише тоді, коли у них є для цього настрій. Пристрасті в своєму житті вони виділяють далеко не перше місце. Ранимих Раків краще захистити від будь-яких зауважень. Як тільки він дізнається, що партнер не отримує потрібного задоволення, відправляється на пошуки нового.

Він повинен бачити в ній ніжну і сором’язливу жінку, яка здатна зрозуміти його. Він ніколи не стане зав’язувати стосунки з тією, яка хоч трішки вульгарна чи неприємна. Для нього це відіграє велику роль. Якщо зустріне ніжну і тендітну жінку, зможе подарувати їй не просто насолоду, але і ніжність, ласку і повагу. Шанобливе ставлення до жінки головне його якість. При цьому йому важливий її емоційний відгук на його заклик. Тому він бачить у ній не просто коханку, а щось більше.

У звичайному житті він скромний і сором’язливий, але в достели він воліє головну роль. Навряд чи він погодиться на другі ролі, так як і сам володіє уявою, любить різні ігри. Його жінці залишається тільки підкорятися, щоб стати йому ближче і отримати задоволення. Він любить роль вчителя і наставника, тому жінці варто підіграти йому, щоб стати бажанішим. Його настрої часто змінюються, тому він може демонструвати ніжність і агресію, дратівливість і терпіння. Його партнерці варто бути терплячішим і мудрішими.

Раки дуже добре вміють руйнувати відносини і розбивати серця. Вони не потерплять навіть найменших зазіхань на власну свободу. Так що для того, щоб вас кинув цей знак Зодіаку, достатньо частіше піднімати тему шлюбу. Щоб завоювати серце такого чоловіка треба бути готової до того, що доведеться повністю віддаватися його пристрасті в будь-який час. Потрібно постійно говорити йому компліменти. Щоб керувати Раком потрібно всього лише знайти у нього ерогенні зони. Як не дивно, пристрасть згодом призведе до довгих відносин. Самий ідеальний союз Раку з Рибами і Скорпіоном. Абсолютно не підходять Раку – Лев і Водолій.

Обранцям Раків варто пам’ятати, що їх ні в якому разі не можна піддавати навіть найменшого, порівняно з партнерами, які були до нього і викликати у них почуття ревнощів. Не потрібно наполягати на близькості, якщо партнер – на нього не налаштований. Але на його бажання зайнятися їм потрібно відповідати завжди, в будь-який час. Для Раку дуже важливо відчувати себе значущим у житті партнера, про це йому завжди необхідно нагадувати. Свобода – це найцінніше, що є в його житті. Прислухавшись до цих порад, можна розраховувати на довгі і стабільні відносини.

Для нього близькість – це можливість відчути себе впевненіше, отримати задоволення. Але при цьому він завжди запам’ятовує, що подобається жінці і намагається використовувати отримані знання, щоб дивувати і давати насолоду. Його партнерці залишається тільки одне – підігравати йому. Не варто показувати свою досвідченість і досвідченість. Він повинен відчувати себе лідером не тільки фізично, а й емоційно. Правильно обрана лінія поведінки дозволить їй отримати більше, ніж він зазвичай дає.


Залишити відгук