Чоловік-Овен в Ліжку

Чоловік Овен ніколи не буде сидіти на місці. Він прекрасно розуміє, що рух — це не тільки життя, але і досягнення поставлених цілей. Прямолінійний Характер, запальний іноді це навіть грає проти нього, так як може виникнути багато проблем через необдуманих вчинків або прийнятих рішень. Незважаючи на це, чоловік цього знака на подив довірливий, відкритий і схильний до розчарувань в протилежному полі. Так як по натурі Овни влюбливі, їх життя насичене різними любовними пригодами. Любовним захопленням приділяє багато часу, кидається в них як у вир.

З нього виходить відмінний коханець. Він вміє відчувати свою партнерку, направляти її, бути ласкавим та ніжним. Непогано він відноситься до експериментів і нового досвіду, що приносить йому справжнє задоволення. Це справжній серцеїд, від якого не зможе залишитися байдужою жодна жінка. Хоч він і буває сконцентрований тільки на себе, він намагається, щоб його обраниця теж отримала задоволення.

У цій сфері він також воліє використовувати прямолінійний підхід і буває дуже щирий у своїх почуттях. Постіль рідко стає для нього театральною виставою — тут він не грає, а чесно розповідає про своїх почуттях і бажаннях. Тому його дії носять зрозумілий характер і їх цілком легко розгадати. Але його треба постійно хвалити, причому робити це тільки щиро і без фальші.

У спальні Овен відчуває себе Володарем Всесвіту. Чоловіки Овни буквально уособлюють пристрасть і бажання, вони віддаються цьому всією душею і тілом. Заряду енергії і пристрасті вистачить не на одну добу. Правда, невеликий мінус все-таки є, він полягає в тому, що чоловік веде себе як егоїст і часто забуває про потреби партнерки, дбаючи в першу чергу про те, щоб самому отримати задоволення.

Але тут, головне, бути испренней і сказати йому про це, тому що якщо будете крутити і говорити все влаштувало, Овен відчує щось недобре і тоді відносин і спілкування прийде кінець. Вони терпіти не можуть брехні і награності. Коли щось не подобається, потрібно в спокійній формі без істерик і ультиматумів це обговорювати. Обговорюючи свої стосунки з чоловіком цього знака Зодіаку, знайдете швидко і легко компроміс, який влаштує обидві сторони.

Цей чоловік намагається спочатку зайняти лідируюче положення і стати основним ініціатором інтимних відносин. Його партнерка повинна слухати всі його накази, виконувати їх і слідувати за ним. Втім, такий підхід має і свої очевидні переваги: він бере всю відповідальність на себе, а вам доведеться тільки насолоджуватися прекрасним умінь зваблювання. Але при цьому він потребує підтримки з вашого боку.

Чоловік Овен в ліжку завжди проявляє себе яскраво і емоційно, в хорошому сенсі цього слова. Віддає перевагу жінкам, які не мають комплексів, впевнені в собі і не сором’язливі, а на інших просто не подивиться. Він прекрасно розуміє, що з іншими буде багато проблем, а в цій сфері чоловік хоче просто отримувати задоволення.

Він навряд чи буде вислуховувати повчання і поради, як йому краще вести себе в ліжку. Якщо ви справді хочете щось змінити, то про своєму незадоволенні варто говорити м’яко і ніжно. Будь-яку критику він сприймає дуже болісно, адже він справжній переможець, який повинен бути першим і кращим у всіх сферах життя. Тому вам краще всього буде постаратися розслабитися і отримати задоволення.

Необхідно знати і той факт, що чоловіки-Овни цінують і бережуть своє здоров’я, займаються спортом і до своєї обраниці в цьому плані досить вимогливі. У колі таких людей не зустрінете курять і матюкаються дівчат. Як показує практика, супутниці Овна мають тонку талію і фігуру.

Дівчині пощастить, якщо Овен стане чоловіком. Всі проблеми і питання будуть лягати на його чоловічі плечі. Такі люди включають в себе три поняття як: чоловік, друг, коханець. З ними дружини дуже щасливі. Головне, варто навчитися заспокоювати його запал, а для цього просто необхідно трохи любові, ласки і жіночої мудрості, далі справа залишиться за малим.

В інтимних стосунках з них вас чекає буря емоцій і пристрасть. Вам сподобається його гарячий запал, впевненість у собі й уміння поводитися з жінками. Але поряд з позитивними якостями, вас очікує лише пасивна роль, і з цим не можна нічого вдіяти. Тому вам доведеться вирішити для себе, чи підходить вона вам чи ні. Втім, з ним завжди можна домовитися, але для цього використовувати певний підхід.


Залишити відгук