День Народження 15 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Товариські Ваги, народжені 15 жовтня, не виносять самотності, а тому активно шукають дружби і партнерства. Ви жадаєте уваги і схвалення оточуючих, а чарівність і жива енергія практично гарантують вам популярність. Ви знаєте, як спілкуватися з аудиторією, навіть якщо не займаєтеся шоу-бізнесом. Розумний і знаючий, ви можете підтримати бесіду про що завгодно. Ви любите дебати і вступаєте в будь-яку дискусію, чи то обговорення останніх фільмів, нових зачісок або глобального потепління. Однак ви ненавидите сварки і рідко висловити свій гнів відкрито.

Народжені 15 жовтня можуть мати проблеми зі спиною, якщо їх спосіб життя сидячий. Їм не слід перевантажувати внутрішні органи переїданням, зловживанням алкоголем (печінка, нирки), стресами (адреналін), надлишком цукру (підшлункова залоза) і білою мукою (кишечник). Для душевного стану також велика небезпека стресів. Такі стреси іноді з’являються в результаті почуття ворожості з боку оточуючих (коли потрібно постійно бути в стані бойової готовності, втомлюються навіть найсильніші воїни). Тому народжені в цей день повинні навчитися довго залишатися на самоті, регулярно виїжджати у відпустку, і у відпустці не працювати, а відпочивати. Збалансованість у всьому — харчування, фізичної навантаженні, сексі, психічному стані — ось що найважливіше для тих, хто народився в цей день.

Народжені 15 жовтня рішуче відстоюють свою незалежність у всіх сферах — чи то в сім’ї, соціальному колі, організації. Вони можуть бути провідними акторами у великому спектаклі життя, але можуть також відігравати важливу роль в якості коментатора або керівника. Народжені в цей день здатні чинити сильний особистий вплив на оточуючих або безпосередньо, або через свою роботу. До речі, що оточують завжди з великою готовністю вислуховують тих, хто народився 15 жовтня. Це накладає на народжених в цей день велику відповідальність — вони не повинні користуватися своїм магнетизмом, щоб збити інших з раніше обраного шляху або ж в інших корисливих цілях.

Знак Зодіаку 15 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Повітря, які володіють наступними якостями: чарівність, майстерність, поміркованість, урівноваженість, дипломатичність.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за гармонія, чарівність. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідає за невпевненість, а також відсутність бажання діяти поодинці.

15 жовтня – день народження Ваг. Представники знаку відкриті, комунікабельні, орієнтовані на суспільство. Для них важлива думка оточуючих. Що б Ваги не робили, вони жадають соціальної оцінки. Суспільне схвалення щиро радує представників знаку, стимулює до досягнень. Осуд може увігнати в глибоку депресію. Для представників знаку чи не найстрашніше залишитися невизнаними, неугодними, непотрібними. Ваги критичні по відношенню до оточуючих, схильні ідеалізувати себе, свої вчинки, ідеї. Вони болісно сприймають критику. А ось посперечатися на абстрактні теми представники знака не проти. Дискусії для Терезів – один з улюблених форматів спілкування.

Народжені в цей день неминуче стають лідерами, але особливого роду. Вони не борці за ідею, їх внесок швидше в оцінці ситуації або у тому прикладі, який вони показують, але ніяк не в розробці загального плану операції. Деякі з народжених 15 жовтня стають хорошими партнерами і співробітниками, але частіше вони вважають за краще трудитися поодинці або ж в якості достатньо автономного члена команди: їм, як нікому, потрібна свобода переміщення, дослідження, відкриттів.

Народжені 15 жовтня можуть бути вельми суперечливими особистостями, здатними заводити інших. Це так, оскільки вони привертають увагу оточуючих, відкрито висловлюючи, що думають. У той же час для них існує небезпека викликати активне неприйняття з боку людей, які знають їх, нехай навіть не близько. Така негативна реакція може стати причиною постійно повторюваних стресів, здатних довести до нервового зриву. Народжені в цей день не люблять довго залишатися на самоті. Для них необхідність покинути товариство або ховатися з якихось причин — справжнє покарання і заслання. Бурхлива сторона характеру народжених 15 жовтня провокує нагородження їх такими епітетами, як «сенсационалист, що думає лише про притягнення до собі уваги», «егоїст». І все ж таланти найбільш яскравих представників цієї групи настільки великі, а пізнання настільки великі, що вони або уникають подібних звинувачень, або зневажають їх. Однак менш процвітаючі з тих, хто народився 15 жовтня, можуть виявитися поверхневими як особистості і жити в злиднях.

Навіть домігшись поваги з боку колег, друзів і прихильників, народжені 15 жовтня люблять вдаватися до зовні помітним ефектів. Їм слід виробляти в собі спокійні манери без зайвої самовпевненості, що приверне до них набагато більше уваги, ніж заздалегідь відрепетирувані пози, доречні лише на сцені. В основі успіху народжених 15 жовтня — уміння користуватися своїм даром переконання і спокушання оточуючих. Народжені в цей день, однак, повинні побоюватися надмірної впевненості у собі, а також дратівної інших зарозумілості. Мабуть, їм не варто думати, що успіх завжди з ними, так як це може привести їх до краху.

Чоловік Терези — народився 15 Жовтня

Чоловіки, що з’явилися на світ 15 жовтня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — чарівний, неперевершений демагог, витончений, дипломатичний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 15 Жовтня

Жінки, народжені 15 жовтня, наділені такими властивостями: така дама — приваблива, витончена, миролюбна, делікатна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 15 Жовтня

Люди з датою народження — 15 жовтня знак зодіаку Терези — мають суперечливі риси характеру. Вони не звикли приховувати свої думки і завжди висловлюють те, що у них на розумі. Іноді це призводить до негативної реакції оточуючих і знайомих. Осуд інших людей сприймається Вагами, що народилися в цей день, дуже важко, може викликати у них безперервну депресію, з можливістю подальшого нервового зриву. Також вони не можуть виносити самотності і потребують постійному спілкуванні і стороннього уваги. Їм потрібно весь час бути в центрі подій, інакше вони відчувають себе викинутими з життя на узбіччя. Просто сидіти вдома на самоті — є для них нестерпним покаранням.

Їх іноді занадто бурхливі прояви характеру створюють про них враження егоїстичних натур, які люблять епатувати публіку і залучати до себе увага, що призводить до різких висловлювань на їх адресу з боку суспільства. Зазвичай люди, що народилися 15 жовтня знак зодіаку Терези, володіють численними талантами і високо освічені. Вони намагаються ігнорувати думку оточуючих, відгороджуючись від нього стіною крижаного презирства. Але не всім таким людям вдалося відбутися в житті, деякі з них досить-таки непрезентабельны, їх рівень життя нижче середнього.

Люди, що з’явилися на світ 15 жовтня знак зодіаку Терези, незалежні і волелюбні. Це стосується як їх особистому житті, так і соціально-громадської сфери діяльності. Вони люблять грати провідну роль у всіх сферах свого життя, з них вийшли б гарні фахівці і керівники. Оточуючі легко потрапляють під їхній вплив, особливо, якщо вони подовгу служби є підлеглими таких людей. Ваги з такою датою народження вміють заговорити слухача і схилити його на свою сторону. Їх чарівність і харизматична зовнішність змушує людей потрапляти під їхній вплив.

Все, що народилися 15 жовтня знак зодіаку Ваги, являють собою сильні особистості, в будь-якому суспільстві вони стають лідерами, але не такими, які здатні повести народ за собою або розробити тактику і стратегію наміченого справи. Вони скоріше покликані оцінювати результати роботи та аналізувати всю ситуацію в цілому, їх думка має вагу для оточуючих і служить їм стимулом для подальших дій. Вони можуть працювати в команді і добре взаємодіють з людьми, але прагнуть до більшої свободи, не обмеженою ніякими інструкціями і рамками. Кращих результатів вони досягають у самостійних розробках, здійснюючи різні відкриття.

Сильна сторона характеру таких людей полягає у їх вмінні переконувати слухачів у власній правоті. Але їм необхідно уникати зайвої самовпевненості й пихи. Якщо дуже вірити у свою непогрішимість, удача може несподівано відвернутися від них. Будьте трішки стриманішими у спорах, іноді потрібно прислухатися до чужої думки. Потрібно вміти слухати супротивника, щоб дізнатися його думки, але не для того, щоб звернути отриману інформацію проти нього. Інколи компромісне рішення є найкращим виходом.

Любов і Сумісність

Люди, які відзначають день свого народження 15 жовтня, орієнтовані на дружбу, співробітництво, партнерство. Їх слабким місцем є страх самотності. Такі люди, як правило, мають широке коло друзів, приятелів, знайомих. Вони вірні своїм обранцям, вимагають у відповідь такий же відданості. Народились 15 жовтня не виносять сварок і скандалів. Вони не вміють конструктивно вирішувати конфлікти. Саме тому більшість народжених 15 жовтня вибирають тактику уникнення. Але за зовнішнім спокоєм кожної людини ховається бурхливий вулкан пристрастей.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Ваги, народжені 15 жовтня, здатні сильно впливати на думку оточуючих. Вони часто є авторитетами в професійній сфері. Комфортно представники знаку відчувають себе на керівних посадах. Ваги-підлеглий зможе розкрити свої таланти і розвинути здібності, якщо для цього будуть створені оптимальні умови. Кар’єру представники знаку роблять швидко. На досягнутому Терези рідко зупиняються. Для них нормально працювати більше і більше. У зв’язку з цим кар’єра їх може бути стрімкою, а трудовий століття в цілому – недовгим.

Здоров’я і Хвороби

Малорухливий спосіб життя загрожує ранніми проблемами зі спиною. Це необхідно враховувати кожному представнику знака, вибирає сидячу роботу. Проблеми з ШКТ провокує переїдання. Помірність дотримуватися представникам знака рекомендується і щодо вживання стимуляторів. Зайва чашка кави або сигарета їм точно не на здоров’я. Що стосується фізичного навантаження, для Ваг вона повинна бути помірною. Перевантаження небезпечні передчасним зносом серцевого м’яза.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, життєздатні, з твердим характером люди. Вони відповідальні, старанні та уважні. Володіючи дипломатичністю, особливим шармом, вони легко зав’язують знайомства з людьми, що допомагає їм успішно просуватися по кар’єрних сходах. Особливо успішно можуть проявити себе літературній діяльності, мистецтві, театрі. У фінансовій сфері присутня стабільність. В шлюбі зазвичай щасливі.

Поради Терезам, Народженим 15 Жовтня

Упокойтесь! Ваші сміливі атаки можуть викликати негативну реакцію. Слухайте, що кажуть інші, і в особливості вороги. Не завжди можна поступати по-своєму. Буває необхідно прийти до компромісу. Постійне перебування в колективі стомлює. Щоб привести в гармонію тіло і душу, вчіться відпочивати наодинці з собою.


Залишити відгук