Чоловік Водолій в Ліжку

Цей чоловік не прихильник звичайних відносин. Він може віддаватися пристрасті, але це можливо тільки після духовного єднання. Він відчує потяг до жінки, якщо вона підкорила його ментально. Спонтанна близькість з ним теж можлива, але для цього він повинен спалахнути, вибухнути. Але такий стан охоплює його рідко, практично ніколи. Тому стати його партнеркою можна тільки після того, як він розгледить в жінці особу, близьку по духу і понять. Тоді близькість буде природною і гармонійною.

Водолій є ідеальним партнером для тестування і експериментів. Він не проти всього нового, але на диво, постіль не є для представників цього знака пріоритетом. Вони здатні обходиться без цього набагато довше, ніж представники інших знаків. Для них важливо спілкування душ, вони ненавидять панування і підпорядкування у всіх напрямках. Жінка цікавить їх, як людей, а не тільки як об’єкт пристрасті. Популярністю у чоловіка-Водолія користується тривала творча і грайлива прелюдія.

Про Водолії створюється враження, що йому все байдуже. Він також і в ліжку є прохолодним спокійним хлопцем, який приємно з вами поговорить, покурить, займеться коханням, а вранці поцілує на прощання, не сказавши, коли ви знову побачитеся. Про Водолії створюється безрозсудне і безвідповідальне враження, але він не ламає голову, він воліє насолоджуватися життям. Не можна сказати, що Водолії є відмінними коханцями, але з ними ви завжди відчуваєте себе комфортно, а це – одне з головних пріоритетів. Їх особисте життя неймовірно багата, вони в ліжку надзвичайно творчі та винахідливі.

Для нього близькість – це тонка гра, в якій бере участь більше розум, ніж тіло. Він не завжди готовий до положення лідера і спокійно передає кермо влади в її руки. Він буде спокійно підкорятися їй, щоб просто дати їй те, що необхідно. А сам буде насолоджуватися єднанням і духовну близькість з тією, яку так ретельно вибрав. Йому чужа віртуозність і відточування техніки. Ініціатива жінки часто сприймає їм, як щось чуже. Йому достатньо стандартних дій без вишукувань.

Ставлення до партнерки з його боку найпоетичніша. Він ніколи не опошлит близькість, буде гранично тактовний. Йому подобається все нестандартне, тому його жінці необхідно стати для нього нестандартної особистістю. У цьому випадку він оцінить її настільки високо, настільки можна оцінити партнера, близького по духу. Він ніколи не буде примушувати або квапити партнерку, дасть їй все, що їй необхідно для отримання насолоду. Його увага і турбота будуть відчувається в кожному русі.

З Водолієм ви зможете розслабитися і розкритися, як ні з ким іншим. Як друг і коханець – він чудовий, як партнер не зможе і не захоче вам нічого пообіцяти. Він потребує у своїй свободі, і незалежність цінує понад усе; вам буде досить складно змусити його йти з вами до вівтаря. Водолій кожним дюймом – вільнодумець і з ним ніколи не буває нудно.

З ним жінка завжди повинна бути готова перейняти головну роль. Саме їй доведеться зацікавлювати його, щоб знову відчути його тіло. Для цього краще всього зробити близькість чимось несподіваним та незвичайним. Тоді він буде завжди готовий займатися любов’ю. Роль жінки в цьому союзі головна, так як саме вона стане ініціатором, повинна хотіти близькості. В іншому випадку він буде задовольнятися одним-двома контактами в місяць. Вона може запропонувати йому рольові ігри, розповісти про свої фантазії, щоб він загорівся.

В житті і любові чоловік-Водолій потребує постійному хвилюванні. Він спочатку думає, а потім діє. Він сповнений протиріч – один день є пристрасним, на наступний день – холодним. З ним ви можете розраховувати на незабутню романтику. Щоб завоювати Водолія, взаємодійте з ним і підтримуйте його, навіть якщо це буде лише «для виду». Якщо він не є надміру соромливим, покаже вам в ліжку справжнє родео. Цілком можливо, що ви спробуєте і ту позу, про яку досі не мали поняття. У чоловіка-Водолія здатний пробудитися хижак, що знаходиться в «бойовому розташуванні».

Будьте винахідливими, комунікабельними і невимушеними, не вимагайте його уваги насильно, не просіть, бо так ви досягнете тільки байдужості. Саме ваше симулювати байдужість може пробудити його до дії. Слідкуйте за новинами, майте загальний огляд того, що відбувається в світі – культура, політика, історія. Залучіть його своїм інтелектом, який так його збуджує. Всі відверто вульгарні для нього неприйнятно, так що експериментуйте обережно.

Щоб близькість з ним просто відбулася, їй доведеться задіяти свою фантазію. Вона повинна діяти через його розум. Для цього можна більше приділяти часу на описах, а тільки потім приступати до дії. Йому більше подобаються прелюдії, які варто розтягувати у часі. Це ще один варіант розпалити його. А для витонченої близькості з фантазіями доведеться потрудитися саме їй. В іншому випадку їм буде просто нудно разом, тому основна роль в інтимі належить тільки його жінці.


Залишити відгук