Як Залучити Чоловіка Діву

Якщо вас не цікавить зовнішня «шаруділи обгортка» в чоловіках, ви вмієте цінувати в них справжню якість, то чоловік Діва для вас ідеальна пара. Чоловіки Діви реалісти, а не романтики, тому на їх допомога завжди можете розраховувати. Вони надійні, відповідальні і спокійні. У них є чіткі плани на життя, вони завжди знають, чого хочуть. Життєві труднощі їх не лякають, вони долають їх з холодним розумом.

Кругозір у чоловіків Дів надзвичайно широкий, а розумові здібності великі. З малих років ці чоловіки вбирають всю інформацію і володіють розвиненими інтелектуальними здібностями. Як правило, чоловіки Діви досягають хороших успіхів в кар’єрі і роботі, так як вони працьовиті і талановиті. Всі представники знаку зодіаку Дів несуть в собі жіноче начало, а стихія у них Земля. Це наділяє чоловіків Дів спокійним і надійним характером, ясним розумом і чудовою пам’яттю, фантастичною працездатністю.

Чоловіки Діви не люблять галасливих компаній і вечірок, адже по своїй натурі вони трудоголіки. На їх думку, краще виспатися, ніж витрачати дорогоцінний час на дискотеки і вечірки. Навіть хобі у них зазвичай пов’язане з роботою. Ці чоловіки дуже дисципліновані і постійно стежать за своїм здоров’ям. Вони можуть до ранку засиджуватися за роботою і дуже не люблять, коли їх відволікають від занять. У натовпі чоловіка Діву не важко швидко помітити за зовнішнім виглядом. Він завжди стильно одягнений і акуратно причесаний. Від нього завжди несе запахом хорошого парфуму. Ці чоловіки не можуть носити м’яті штани або відрощувати бороду.

Якщо ви зустріли на своєму життєвому шляху такого чоловіка, а він подивився на вас спочатку з теплотою і ніжністю, а потім раптом став байдужим, не дивуйтеся. Чоловіки Діви просто не вміють приховувати свої почуття. Спокусити чоловіків, народжених під знаком зодіаку Діва, зовсім не просте завдання. Для цього необхідно мати неабиякі розумові здібності, бути пунктуальною і не марнотратною. Чоловіки Діви поважають жінок і ніколи не дозволять зайвого у відносинах з ними. Однак цим чоловікам властива скнарість і скупість не тільки в дорогих подарунках і прикрасах, але й у почуттях. Від цих чоловіків ви ніколи не дочекаєтеся бурхливих почуттів, ніжних слів і гарячих пристрастей. А якщо спробуєте пред’являти претензії, то надмірна нав’язливість відштовхне його від вас.

Щоб спокусити чоловіка-Діву треба бути жінкою-оптимісткою. Тільки жвавій і розумній жінці він зможе відкрити свої глибоко сховані почуття і емоції. Якщо у ваші плани входить не тільки спокусити цього чоловіка, але і закохати його в себе, то постарайтеся познайомитися з його батьками. Вивчіть уважно, які в сім’ї звичаї, як веде себе його мама і які у неї стосунки з батьком. Чим більше ви будете схожою на його маму, тим більше у вас шансів дочекатися від нього пропозиції руки та серця.

Більше говоріть з чоловіком Дівою про роботу і про хобі, це його улюблені теми розмови. У спілкуванні ви повинні блищати талантом і начитаністю. Легковажні і вульгарні жінки не мають жодного шансу завоювати любов чоловіків Дів. Також не люблять вони пристрасні обійми, поцілунки і ревні сцени. Ці чоловіки цінують розумних жінок, які одягнені зі смаком і привабливі зовні. Як екстравагантні вбрання, так і образ черниць їх відштовхує. В таємниці чоловік Діва бажає, щоб його спокусила жінка, але боїться зізнатися в цьому навіть самому.

Для того щоб одружити на собі чоловіка Діву треба мати терпіння. Повністю підкорити його серце можна тільки тоді, коли ви будете щиро цікавитися його життям, схвалювати його починання, підтримувати і вірити в нього. Не соромтеся виражати свої емоції і виявляти задоволення від його успіхів. Якщо і надалі він буде розповідати про всі свої проблеми і успіхи на роботі, повідомляти, де він провів свій вільний час, значить, цей чоловік уже ваш. Готуйтесь до весілля.

Після весілля не варто занадто розслаблятися, не зайвим буде знати, що чоловіки Діви вічно незадоволені всіма, крім себе. Доведеться набратися терпіння і навчитися ігнорувати його постійні зауваження, зате цей чоловік — прекрасний сім’янин. У нього в домі завжди порядок, він чудовий батько і господар. В особі цього чоловіка ви придбали не тільки вірного чоловіка, але і прекрасного друга. Про таких чоловіків мріє кожна жінка.

Не варто дивуватися тому, якщо чоловік Діва обговорює і в ліжку свої фінансові проблеми, замість того, щоб обсипати вас поцілунками. Поставтеся з розумінням до його зовнішньої холодності і скутості, тоді у вас є всі шанси на довге щасливе життя.


Залишити відгук