Як Залучити Чоловіка Тельця

Якщо ви прагнете до стабільності і міцності стосунків і хочете бути впевненою у завтрашньому дні, то кращого супутника життя, ніж чоловіки Тельці вам не знайти. Чоловіки, народжені під знаком Тельця, відчувають на собі сильний вплив Місяця і Венери, тому головною рушійною силою всіх Тельців є любов. Чоловіки Тельці рідко закохуються, але якщо полюблять по-справжньому, то їх любов тривати до глибокої старості. Вони дуже чутливі й бачать у жінці не тільки сексуальний об’єкт, але подругу і душевно близької людини. Якщо він відчуває якісь почуття до жінки, то свою любов він буде домагатися всіма засобами і завзятістю, поки вона не відповість їй тими ж почуттями. Він ніколи не зверне з дороги.

Чоловіки Тельці завжди вірні, віддані і дбайливі про коханій жінці. Жінка, що зуміла завоювати серце чоловіка Тельця, відчуває себе красивою, молодою і щасливою. Поруч із цими чоловіками не буває нещасних жінок і скривджених.

Чоловіки Тельці люблять свободу і нічого не роблять з примусу. Їх характеризує повна особиста свобода і незалежність. Вони, зазвичай, міцні і сильні люди. Їх стихія — земля, у якій вони беруть чоловічі якості характеру, такі як твердість і рішучість. Ці чоловіки неймовірно вперті і йдуть напролом до поставленої мети.

Девіз всіх Тельців: «Гроші — двигун все!». Це чоловіки Тельці засвоюють з дитинства та дотримуються його протягом усього життя. Основні бажання чоловіків Тельців — гроші, власність, земельні ділянки, ощадкнижка. Гроші для Тельців основний стимул життя і руху всіх речей. Всі Тельці вміють робити гроші з «нічого» і навіть з «повітря». Мета життя Тельців пов’язано з придбанням матеріальних цінностей. Відпочивають Тельці тільки в кінці життя, але зате у власному будинку з власним садом. Фінансових проблем для чоловіків Тельців не існує. Свій добробут Тельці будують власними руками і не сподіваються на примарну удачу. Жінки зуміли спокусити чоловіка Тельця можуть дозволити собі розкішне життя і відпочити в екзотичних країнах.

Чоловіки Тельці дуже практичні, тому спокусити їх дуже не просто. Зустрівши чоловіка Тельця на своєму шляху, не намагайтеся кокетувати і всіляко залучати його увагу. Запрошувати його в кіно чи в ресторан теж не варто. У цих чоловіків постійно не вистачає часу. Вільний час вони люблять відпочити і смачно поїсту вдома.

Щоб привернути увагу чоловіка Тельця треба одягнутися з почуттям міри. Йому не подобаються вульгарні і неохайні жінки, він цінують в них хазяйновитість і економічність. Присутність цих якостей чоловіки Тельці визначають по одягу. І якщо ви будете одягнені в одяг, що створює імідж «ділової жінки», тобто мінімум макіяжу, строгий костюм і взуття, то чоловіки Тельці навряд чи залишаться до вас байдужими.

Однак, щоб домогтися любові чоловіка Тельця, одного зовнішнього вигляду недостатньо. Ці чоловіки в першу чергу у відносинах цінують смачну їжу і затишок в домі. Шлях до серця цих чоловіків лежить через шлунок. Тому, не запросивши його додому і не нагодувавши смачною домашньою їжею, не вдасться закохати в себе Тельців. За столом намагайтеся говорити з ним про живопису і музиці. Чоловіки Тельці цінують духовні цінності.

Чоловіки Тельці люблять і вміють доглядати за жінками. Якщо вам вдалося закохати в себе чоловіка Тельця, готуйтеся до романтики і красивих залицянь. Однак не варто його тягнути на танці і вечірки. Вони воліють бути поруч з коханою жінкою наодинці, де немає уваги оточуючих.

Любителі затишку та практичні чоловіки Тельці не підходять для одноразових відносин. Хоча пропозиції руки і серця припадає від них чекати довго, але домігшись цього, жінкам слід налаштуватися на тривалі відносини. Життя з чоловіком-Тельцем починається тільки після загсу. Після одруження чоловік Телець, готовий піклуватися про кохану жінку все життя. Консерватизм і небажання змінювати нічого змушує чоловіків Тельців жити з однією жінкою і не зраджувати їй до самої смерті.

Намагатися обдурити чоловіка Тельця не варто. Якщо обман розкриється, він приходить в невимовний словами лють і гнів, Влаштовувати сварки з пустячному приводу він не стане, але якщо жінка пробудить в ньому ревнощі, він може вчинити навіть фізичну розправу. Не люблять також Тельці, коли жінка бере ініціативу у свої руки тоді, коли вона повинна належати чоловікові. Не можна бути занадто емансипованої поруч із цими чоловіками.

Чоловік Телець багато і наполегливо працює. І якщо дружина буде забезпечувати йому повноцінний відпочинок, куди входить смачна домашня їжа, запашна ванна, пухнастий халат, хороший телевізор і гамак в саду, то спокійна і забезпечене життя їй з цим чоловіком забезпечена.


Залишити відгук