Як Залучити Чоловіка Скорпіона

Якщо ви є пристрасною жінкою і у вас є захист від «отрути з жала» Скорпіона, то сміливо можете ризикнути закохати в себе чоловіка Скорпіона. Закохавши в себе чоловіка, народженого під знаком зодіаку Скорпіон, і ставши його дружиною, ви дізнаєтеся, що таке справжня пристрасть. Ви відмовите цієї пристрасті всім тілом і душею, що з цими чоловіками не можна бути тільки наполовину, а треба віддаватися повністю.

Знак зодіаку Скорпіон самий пристрасний серед інших знаків гороскопа. Чоловіки Скорпіони створені для любові, вони ідеальні коханці. Любов і секс для них необхідно для нормального існування. В мистецтві зваблювання чоловіків немає рівних. Чоловік Скорпіон з жінкою ласкавий, турботливий і уважний, він гіпнотизує її своїм поглядом.

Чоловіки Скорпіони йдуть до наміченої мети вперто і послідовно, для її досягнення вони здатні подолати будь-які перешкоди. Цілі для себе вони придумують самі. Думки родичів, друзів, сусідів і навіть дружини для Скорпіонів мало чого варті, у них на все в житті є свої правила.

Не дивуйтеся, якщо зустрінете чоловіка Скорпіона в момент, коли над ним нависли хмари. Реакція їх відрізняється від емоційного стану чоловіків інших знаків гороскопа. Якщо інші чоловіки, коли приходить біда, губляться, панікують і зляться, то чоловіки Скорпіони приймають її як грім небесний і негайно кидаються в бій. Стояти на їх шляху в цей час небезпечно. Для всіх чоловіків Скорпіонів особливою рисою характеру є непереможність. Скорпіонів подолати не в силу нікому, вони виграють будь-яку битву. Не намагайтеся їх спровокувати на бій, тоді Скорпіон вас смертельно «вжалить».

Чоловіки Скорпіони не будуть дружити людьми, яких не поважають і не цінують. А тим, кого обрали ці чоловіки друзі, дуже пощастило. Вони зроблять для них все, що в їх силах. Ворогам чоловіків Скорпіонів краще триматися від них подалі. Стояти на їх шляху небезпечно.

Для того щоб закохати в себе чоловіка Скорпіона жінка не повинна проявляти всю повноту почуттів. Треба вести себе так, щоб у нього залишилося бажання завоювати її серце. Однак це не означає, що вона повинна дати привід йому її ревнувати. Чоловікові Скорпіону подобатися, коли його дівчина притягує до себе погляди інших чоловіків, але якщо вона кокетує з іншими чоловіками, то шансів закохати в себе цього чоловіка не залишається. Оригінальна жінка, достойнейшая з гідних, унікальна і непересічна — мрія цих чоловіків.

Наївні жінки не подобаються чоловікам Скорпіонам. Закохати в себе їх можна, тільки якщо ви будете відвертими та щирими. Чоловіків Скорпіонів не можна намагатися обдурити, це неможливо. З самого першого дня знайомства він стане вам дуже близьким і вам захочеться відкрити перед ним усю душу. Не чекайте від нього такої ж відвертості. Чоловіки Скорпіони не люблять бути залежними і ділитися з іншими своїми секретами. Їх девіз: все є загальним, крім того, що належить мені. Чоловікам Скорпіонам властиво сильно вразити самолюбство співрозмовника, іноді він і до себе також критичний. Не слід критикувати, Скорпіони здатні і самі себе «вжалити».

Щоб закохати в себе чоловіка Скорпіона не варто оберігати його і вчити як себе вести, жінок стали на позицію матері він не любить. Він закохується в пристрасних і ніжних жінок, які не зазіхають на його залежність. Ведення господарства і догляд за дітьми в сім’ї він повністю довіряє жінці. Дітей він любить, також як і вони його. Однак дружині чоловіка Скорпіона іноді доводиться нелегко. Він буде зізнаватися їй у коханні і в той же час сміятися над нею в присутності інших людей, буде пристрасним в ліжку і в той же час грубим у спілкуванні. Чоловік Скорпіон не потерпить зради з боку дружини, якщо він про це дізнається, то буде жалити боляче і довго своєю отрутою.

Втім, поруч з чоловіками Скорпіонами практично немає жінок, які бажають їм змінити. Вони занадто гарні в ліжку. Дружини цих чоловіків відкривають такі глибини їх душі, які були недоступні до цього нікому. Якщо дружина довіряє йому і відкриває йому всі таємниці своєї душі, то чоловік Скорпіон огортає її такою палкою любов’ю, про яку показують тільки в серіалах.

Чоловіки Скорпіони самі вирішують зберегти вірність до кінця своєї дружини чи ні. Ревнувати цих чоловіків і випитувати, де він був ввечері, не варто, правди від нього ніколи не добитися. Втіхою може бути тільки те, що його захоплення на стороні ніяк не вплинуть на його сімейне життя. Чоловікові Скорпіону легко довести жінку до сліз, він дуже добре знає всі її слабкі місця. Жінка, яка пов’язала своє життя з цим чоловіком, рідко погоджується на розрив відносин, частіше це роблять вони самі.


Залишити відгук