Як Залучити Чоловіка Стрільця

Якщо ви прихильник повної свободи, незалежності і цінитель вільних стосунків між чоловіком і жінкою, то чоловік Стрілець ідеально вам підходить. Ви зможете надати йому повну свободу і змиритися з тим, що ви не будете єдиним його захопленням, крім вас у нього будуть ще багато прихильниць і пасій. Цієї якості в характері чоловіків Стрільців ніхто не в силах змінити, з цим треба змиритися.

Чоловіки Стрільці володіють великою життєвою силою і подобаються жінкам. Для них самих любов є цікавим пригодою, а не серйозним ставленням. В період залицянь вони ведуть себе досить енергійно, але досягнувши мети, швидко остигають. Чоловіки Стрільці від любові більше чекають платонічних відносин, ніж міцних. Їм постійно потрібно різноманітність і якщо жінка дає йому повну свободу, то у неї є шанс все життя тримати його біля себе. Стабільним довгим стосунків чоловіка Стрільці віддають перевагу палку й пристрасну любов.

Чоловіки Стрільці завжди сповнені оптимізму, прямолінійності і сміливості. Вони завжди досягають поставлених цілей та успіху в житті. Ці чоловіки завжди кудись поспішають і займаються якимись справами, часто роблять відкриття. Чоловіки Стрільці азартні й життєрадісні люди. Вони неймовірно везучи, фортуна сприяє всьому, за що б вони не взялися. Ці чоловіки заздалегідь знають, що вони будуть робити і чого доб’ються в життя. Невдачі і помилки не лякають їх, вони завжди готові сміливо йти вперед і долати їх. Чоловіки Стрільці у всьому домагаються успіху не тільки завдяки працьовитості та інтелекту, а тому, що твердо вірять у свою удачу.

Найчастіше чоловіки, народжені під знаком Стрілець, дуже добродушні і щедрі люди, які володіють науковим складом розуму. Їм притаманні такі якості, як совість і честь, але часом вони прислухається не тільки до розуму, а й до серця.

Якщо Ви вирішили привернути увагу чоловіка Стрільця то спочатку спробуйте зрозуміти його характер, прагнення і прихильності. Він прагне до веселого й безтурботного життя, не любить зайвих зобов’язань, цінує дружбу і щирість. Щоб сподобатися йому треба бути емоційною, розкутою, екстравагантної і талановитою. Не намагайтеся сподобатися йому, пригощаючи його смачними пирогами та створюючи затишок в його будинку. Домашні жінки не в його смаку, його притягують жінки, готові разом з ним подорожувати і готові до пригод.

Якщо вам вдасться закохати в себе чоловіка Стрільця, то готуйтеся до красивих залицянь і визнаннями в любові. Він буде смітити грошима, спокушати вас фантастичними планами і дорогими подарунками. Нехай вас не шокує, якщо він почне чесно зізнаватися вам в своїх романах, які були до вас. Адже при цьому він обов’язково додасть, що ви є та жінка, яку він мріяв зустріти все життя.

Спостережлива жінка може запідозрити, що він також може розлюбити її та його визнання в любові — це лише нещирість і фальш. Насправді чоловік Стрілець абсолютно не здатний брехати, якщо він вам говорить, що любить, значить, саме такі ніжні почуття він відчуває до вас на даний момент. Однак не слід недопонимать справжнє ставлення чоловіка Стрільця. Ці чоловіки дуже влюбливі і якщо ви спробуєте в нього вчепитися, то він, швидше за все, втече, ніж запропонує вам руку і серце.

Одружити на собі чоловіка Стрільця дуже важке завдання. Для цього необхідно навчитися жити в його ритмі, розділяти його переконання і прагнення. Разом з тим, чоловікові Стрільцеві лестить, якщо його кохана перевершує його в чомусь. Мрія чоловіків Стрільців знайти найкращу на світі жінку. Тому, тільки створивши у нього ілюзію того, що ви і є та сама жінка, про яку він мріє, ви можете змусити його одружити на собі.

Проте навіть у тому випадку, якщо ви зуміли змусити його йти з вами в загс і розписатися, не сподівайтеся на те, що ви станете єдиним сенсом його життя. Чоловіки-Стрільці люблять у першу чергу свободу, потім мандри, потім роботу і лише потім — жінку. Якщо ви згодні підтримувати його бажання відправиться в шлях і всі його починання та ідеї, а також готові ніколи не запитувати де він був і куди відправляється зараз, то можливо ви та жінка, з якою він зможе прожити все життя.

Не намагайтеся нав’язуватися і контролювати чоловіка Стрільця. Якщо ви будете читати його особисту пошту і прослуховувати розмови по телефону, то чоловік Стрілець прийде в лють і напевно залишить вас. Поруч із цими чоловіками необхідно вести іншу тактику. Чоловікові Стрільцеві дружина потрібна не стільки для сексу, скільки для супроводження його в походах, при заняттях спортом і на рибалках. Можливо, вам доведеться возитися з голубами, папугами і собаками, яких він дуже любить. Щоб прив’язати до себе чоловіка необхідно цікавитися всім, що цікавить його. І тоді вас чекає щасливе життя повне вражень і радості, адже з таким чоловіком просто неможливо нудьгувати.


Залишити відгук